Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 71 informacji. Wszystkie poniżej.

Polskie rolnictwo ekologiczne zagrożone »
Tekst opublikowany 2014-02-26, opracowanie INTERIA.PL/NEWSERIA
Rządowa polityka na kolejne lata może zahamować rozwój polskiego rolnictwa ekologicznego, które od wejścia Polski do UE rozwija się dynamicznie głównie dzięki funduszom unijnym.

Fotograficzne warsztaty »
Tekst opublikowany 2014-02-25, opracowanie mdk
W pierwszym tygodniu ferii, od 17 do 20 lutego, w MDK miały miejsce warsztaty „Kreacja w fotografii”. Działania miały charakter otwarty, odbywały się w Galerii Zdolnych. Wzięło w nich udział 21 osób.
Zdjęć: 10  

"Rz": Tylko cztery partie w Sejmie  »
Tekst opublikowany 2014-02-25, opracowanie INTERIA.PL/Rzeczpospolita
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w ostatni weekend do Sejmu weszłyby tylko cztery partie: PiS, PO, SLD i TR - wynika z sondażu IBRiS Homo Homini dla "Rzeczpospolitej".

Pamięci podpułkownika Władysława Mroza »
Tekst opublikowany 2014-02-25, opracowanie Zdzisław Abramowicz
Aresztowania, tortury i morderstwa dosięgały akowców niemal każdego dnia. Zagrożenie dla całej struktury drohobyckiego Podziemia stanowili bowiem nie tylko Niemcy, dwuznaczną podstawę wobec Polaków prezentowali też partyzanci sowieccy…
Zdjęć: 1  

Zdjęcia Camery w Długiej »
Tekst opublikowany 2014-02-25, opracowanie bok
29 dziewięciu amatorów i zawodowych fotografików działających w stowarzyszeniu Camera zaprezentowało swoje prace na czwartej dorocznej wystawie Stowarzyszenia Camera w Galerii Długiej BOK-MCC.
Zdjęć: 5  

Prezentacja Monodramów w Teatrze Starym  »
Tekst opublikowany 2014-02-25, opracowanie otomedia.pl
28 lutego w Teatrze Starym w Bolesławcu odbędzie się Prezentacja Monodramów laureatów wyłonionych podczas Turniejów Teatrów Jednego Aktora „Sam na scenie” w Słupsku.
Zdjęć: 5  

150 km/h autostradą „pod prąd”  »
Tekst opublikowany 2014-02-24, opracowanie pol
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z legnickiej komendy miejskiej zatrzymali obcokrajowca, który pędził autostradą A-4 „pod prąd” z prędkością 150 km/h. Kierowcą mercedesa okazał się 74 – letni mężczyzna.

Nie chciały wracać do domu »
Tekst opublikowany 2014-02-24, opracowanie mdk
Na deskach Teatru Starego odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań „Bajkoczytania”, zorganizowane przez MDK we współpracy z księgarnią „Papirus” oraz Miejską Biblioteką Publiczną.
Zdjęć: 18  

Ukraińcy zarabiają trzy razy mniej, a ceny podobne »
Tekst opublikowany 2014-02-23, opracowanie Tomasz Sąsiada, Money.pl
Ukraińska gospodarka jest dziś warta 176 miliardów dolarów. Tyle, co polska 14 lat temu. Państwo rozwija przestarzały model ekonomiczny oparty na przemyśle ciężkim, utrzymuje i dopłaca do nierentownych kopalń i wspiera biznes oligarchów, a tracą na tym zwykli ludzie.
Zdjęć: 1  

Odwiedziny przyjaciół z Siegburga »
Tekst opublikowany 2014-02-22, opracowanie Zdzisław Mirecki
W dniach 19 - 21 lutego Bolesławiec odwiedził urodzony tutaj Peter Börner - przewodniczący Grupy Ojczyźnianej Byłych Mieszkańców Miasta i Powiatu Bolesławiec w Siegburgu (Bundesheimatgruppe Bunzlau zu Siegburg), a także urodzony już w Siegburgu Norbert Roth.
Zdjęć: 7  

W poszukiwaniu głosu »
Tekst opublikowany 2014-02-22, opracowanie mdk
Lubisz śpiewać, choćby tylko pod prysznicem? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat możliwości swojego głosu? Przyjdź do MDK na wyjątkowe warsztaty wokalne „W poszukiwaniu głosu”.
Zdjęć: 1  

Ferie zimowe z BOK-MCC na półmetku  »
Tekst opublikowany 2014-02-22, opracowanie bok
W pierwszym tygodniu ferii zajęcia w pracowniach Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Zdjęć: 13  

Ferie w CIK »
Tekst opublikowany 2014-02-22, opracowanie bok
W drugim tygodniu ferii na wszystkich ciekawych i chcących skorzystać z oferty BOK – MCC w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł czekają zajęcia fotograficzne, targ wymianka, casting do musicalu oraz podsumowanie artystycznych działań feryjnych.
Zdjęć: 1  

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  »
Tekst opublikowany 2014-02-22, opracowanie um
Prezydent Miasta Bolesławiec oraz Komendant Hufca ZHP im. Szarych Szeregów w Bolesławcu zapraszają w sobotę, 1 marca na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
Zdjęć: 1  

Casting do musicalu Król Lew »
Tekst opublikowany 2014-02-22, opracowanie bok
Weź udział w projekcie artystycznym, musicalu "Król Lew" realizowanym przez BOK - MCC. Na zainteresowanych czekają role chłopięce lub męskie.
Zdjęć: 1  

Ryanair poleci z Wrocławia do Gdańska »
Tekst opublikowany 2014-02-21, opracowanie otomedia.pl
Od lipca tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią loty z Wrocławia do Gdańska. To kolejne po Warszawie krajowe połączenie irlandzkiego przewoźnika, który rozwija siatkę lotów z Portu Lotniczego Wrocław.
Zdjęć: 1  

W lipcu zniknie część fotoradarów »
Tekst opublikowany 2014-02-21, opracowanie INTERIA.PL/RMF
Ponad 200 masztów fotoradarów zniknie z polskich dróg do końca czerwca. Od lipca działać będą tylko fotoradary pomalowane na żółto, o których ustawieniu informuje znak drogowy.
Zdjęć: 1  

Przeprosiny »
Tekst opublikowany 2014-02-20, opracowanie otomedia.pl
OtoMedia.pl przeprasza Polską Grupę Pocztową S.A. – operatora pocztowego świadczącego usługi na rzecz Sądów oraz Prokuratur – za opublikowanie w dniu 27.01.2014 r. artykułu „Sklep wydał cudzy akt oskarżenia”, w którym znalazły się informacje nieścisłe i nieprawdziwe.
Zdjęć: 1  

Uniwersjada w „Orce” »
Tekst opublikowany 2014-02-19, opracowanie um
W Bolesławcu już po raz trzeci odbyła się Uniwersjada Wodna Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Niemal 80 osób rywalizowało w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.
Zdjęć: 4  

Obwodnica Bolesławca – „twardy” zapis w RPO »
Tekst opublikowany 2014-02-19, opracowanie um
Najnowsze wydarzenia w polityce regionalnej dotyczące stworzenia nowego układu koalicyjnego w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przez PO i Obywatelski Dolny Śląsk będą miały swoje odniesienie do Bolesławca.

Prestiżowa nominacja dla Mateusza Grobelnego  »
Tekst opublikowany 2014-02-19, opracowanie bok
Mateusz Grobelny został nominowany do przeglądu twórczości najlepszych europejskich współczesnych ceramików - Europen Ceramic Context 2014.
Zdjęć: 1  

Zatrzymani z narkotykami  »
Tekst opublikowany 2014-02-19, opracowanie pol
Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Przy zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli kilkanaście porcji marihuany i metaamfetaminy.

Kolejne kamieniczki do remontu »
Tekst opublikowany 2014-02-18, opracowanie fot. Grzegorz Matoryn
W Bolesławcu coraz więcej kamieniczek przyrynkowych odzyskuje dawny blask. Remonty są efektem udzielenia dotacji na prace konserwatorskie przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków.
Zdjęć: 1  

Praca - czym ona jest? »
Tekst opublikowany 2014-02-18, opracowanie MR
W życiu wszystko jest pracą - ugotowanie obiadu, posprzątanie mieszkania, umycie naczyń. Praca zarobkowa jest wszelkim dzialaniem wykonywanym za pieniądze, dzięki któremu można realizować własne cele zawodowe, ambicje, plany, spełniać się na każdym polu ludzkiego życia.

Warsztaty śpiewu tradycyjnego dla dziewcząt »
Tekst opublikowany 2014-02-18, opracowanie Fot:fotopestka.pl
Warsztaty śpiewu tradycyjnego to propozycja dla dziewcząt, które chciałyby nauczyć się śpiewać naturalnym, pierwotnym głosem (zwanym także białym).
Zdjęć: 1  

25 kilometrów morderczej trasy  »
Tekst opublikowany 2014-02-17, opracowanie otomedia.pl
Kilkanaście kilogramów obciążenia. Trudne orientacyjnie korytarze kompleksu Włodarz. Organizatorzy i zawodnicy twierdzą zgodnie: to był najbardziej wymagający i zaskakujący bieg w historii GF Point.
Zdjęć: 5  

Złote Gody »
Tekst opublikowany 2014-02-17, opracowanie um
15 lutego 2014 r. w Pałacu Ślubów w Bolesławcu odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego.
Zdjęć: 2  

Dwa bezpłatne spektakle »
Tekst opublikowany 2014-02-17, opracowanie mdk
21 lutego w Teatrze Starym można zobaczyć dwa bezpłatne spektakle teatralne.
Zdjęć: 3  

Finał strefy w piłce ręcznej »
Tekst opublikowany 2014-02-17, opracowanie Jerzy Stanik
W sali sportowej SP 1 Bolesławiec rozegrano finał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców.
Zdjęć: 14  

Jak wygrać z windykatorem? »
Tekst opublikowany 2014-02-17, opracowanie brykczynscy.pl
Do Twoich drzwi puka windykator? To nie koniec świata – pod warunkiem, że znasz swoje prawa. Firmy windykacyjne nie mają tak wielu uprawnień jak mogłoby się wydawać. Sprawdź jak wyjść z tarapatów obronną ręką.

Mieleński zlot morsów  »
Tekst opublikowany 2014-02-17, opracowanie otomedia.pl
Przy niemal wiosennej pogodzie 1736 uczestników XI Międzynarodowego Zlotu Morsów Mielno 2014 odbyło w samo południe rytualną kąpiel w Bałtyku.
Zdjęć: 6  

Dariusz Kwaśniewski nowym starostą bolesławieckim  »
Tekst opublikowany 2014-02-14, opracowanie SP
Radni na Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Bolesławieckiego 13 lutego wybrali Dariusza Kwaśniewskiego na starostę bolesławieckiego.
Zdjęć: 5  

Airosoftowy bieg korytarzami kompleksu „Riese »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie otomedia.pl
W ramach airosoftowego biegu GF Point 250 uczestników przejdzie niedostępnymi korytarzami kompleksu „Riese”, największego projektu górniczo – budowlanego hitlerowskich Niemiec.
Zdjęć: 5  

Pegazik w BOK-MCC »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie bok
W eliminacjach miejskich XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” dla uczniów szkół podstawowych klas 4 – 6, wzięło udział 32 recytatorów. Jury przyznało pięć głównych nagród i cztery wyróżnienia.
Zdjęć: 3  

Tango Argentino w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie bok
Ponad 70 osób wzięło udział w finałowych warsztatach „Tango Argentino”, zrealizowanych przez BOK-MCC przy współpracy niemieckiego partnera Tango argentino e.V. z Görlitz.
Zdjęć: 7  

Pomóż Kubie, przekaż 1% »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie KW
14-letni Jakub Legieżyński z Kraśnika Górnego zachorował na białaczkę limfatyczną. By wygrać z chorobą – potrzebuje naszego wsparcia. Każdy, kto pragnie wesprzeć walkę Kuby z chorobą, może przekazać 1% podatku na jego rzecz.
Zdjęć: 2  

Po siatkówce chłopców »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie Jerzy Stanik
W sali sportowej Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców. Oto wyniki:
Zdjęć: 20  

Tenis stołowy gimnazjów »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie Jerzy Stanik
W sali sportowej w Gromadce rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym.
Zdjęć: 14  

Filmowe ferie w Forum »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie bok
Kino Forum poleca na czas ferii zimowych niezłą porcję filmów. To okazja, aby po popołudniu obejrzeć nowości kinowe, a przed południem nadrobić filmowe zaległości lub za mniejsze pieniądze, obejrzeć wybrane tytuły ponownie.
Zdjęć: 1  

Klęska podwyżki VAT! »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Podwyżka VAT do 23 procent nie przyniosła budżetowi państwa żadnych korzyści. Wpływy z tego podatku w porównaniu do PKB już są najniższe w historii, a może być jeszcze gorzej. Tak przynajmniej wynika z szacunków rządu na ten rok.

Atak serca w CIK Orzeł »
Tekst opublikowany 2014-02-13, opracowanie bok
Z okazji walentynek BOK-MCC zaprasza 14 lutego o godz. 17.00 do CIK Orzeł, gdzie odbędzie się trzygodzinny happening, którego motywem przewodnim będzie miłość, serce, uczucie.
Zdjęć: 1  

Wyniki stołowego »
Tekst opublikowany 2014-02-11, opracowanie Jerzy Stanik
W sali sportowej w Gromadce rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.
Zdjęć: 19  

Karnawałowo w MDK »
Tekst opublikowany 2014-02-11, opracowanie mdk
W Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się dwie zabawy karnawałowe „W krainie fantazji” dla uczestników zajęć plastycznych, tanecznych i Akademii Malucha w MDK.
Zdjęć: 16  

Polacy uciekają z kraju »
Tekst opublikowany 2014-02-11, opracowanie INTERIA.PL/Dziennik Gazeta Prawna
W ciągu ostatniego roku z kraju wyjechało nawet pół miliona osób. W ubiegłym roku ruszyła kolejna potężna fala emigracji po wielkim eksodusie rodaków w latach 2006-2007.
Zdjęć: 1  

Wspomnienie wąskotorowej przeszłości »
Tekst opublikowany 2014-02-10, opracowanie Zdzisław Abramowicz
Czy za pół wieku dzisiejsi młodzi ludzie będą w ogóle chcieli wspominać widok zapchanych szlaków komunikacyjnych Anno Domini 2014?
Zdjęć: 2  

Reprezentanci Polski z MDK »
Tekst opublikowany 2014-02-10, opracowanie mdk
W rozgrywkach Młodzieżowej Kadry Polski w brydżu sportowym zwycięstwo odnieśli uczestnicy zajęć naszego Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu prowadzonych przez Rolanda Lippika.
Zdjęć: 4  

Przyjdź do pracowni  »
Tekst opublikowany 2014-02-10, opracowanie bok
Minął ponad tydzień od otwarcia Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”. Za nami spotkania organizacyjne w pracowni fotograficznej oraz teatralnej, których instruktorem jest Mariusz Laudański. Są jeszcze wolne miejsca w obydwu pracowniach.
Zdjęć: 5  

Football Academy Pomaga »
Tekst opublikowany 2014-02-10, opracowanie rtr
8 lutego odbył się Międzynarodowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem "Football Academy Pomaga" na rzecz Domu Dziecka Sióstr Elżbietanek w Bolesławcu.
Zdjęć: 11  

Najdłuższa wyprawa polarna napędzana siłami człowieka »
Tekst opublikowany 2014-02-08, opracowanie otomedia.pl
7 lutego o godzinie 2:15 polskiego czasu brytyjscy polarnicy Ben Saunders i Tarka L'Herpiniere zapisali się na kartach historii.
Zdjęć: 1  

Wyniki półfinału w ręcznej »
Tekst opublikowany 2014-02-08, opracowanie Jerzy Stanik
W sali sportowej SP 1 Bolesławiec rozegrano półfinał „B” Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
Zdjęć: 12  

Wrocław to miasto zakupów »
Tekst opublikowany 2014-02-08, opracowanie MR
Wrocław można nazwać stolicą zakupów. W stolicy Dolnego Śląska zakupy można zrobić wszędzie. Sklepów są dziesiątki, a w każdym z nich mnóstwo towarów: sukienki, spódnice, buty, książki, biżuteria, bibeloty, płyty cd oraz dvd, meble, naczynia, agd – wyliczać można w nieskończoność.

Finał projektu Tango Argentino »
Tekst opublikowany 2014-02-07, opracowanie bok
W sobotę, 8 lutego o godz. 19.00 w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł odbędzie się uroczyste zakończenie międzynarodowego projektu „Tango Argentino – polsko niemieckie warsztaty tańca”.
Zdjęć: 6  

Spektakl dla dzieci w Forum »
Tekst opublikowany 2014-02-06, opracowanie bok
Na deskach Forum w sobotę, 22 lutego o godz. 12.15 odbędzie się spektakl dla młodych widzów "Piotruś i Wilk".
Zdjęć: 4  

Turniej na rzecz Domu Dziecka w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2014-02-06, opracowanie (info Football Academy Bolesławiec)
8 lutego (sobota) na dwóch halach sportowych Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu, rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej.
Zdjęć: 1  

Koncert Michała Bajora w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie bok
Michał Bajor wystąpi w czwartek, 27 lutego o godz. 19.00 w sali Forum. W repertuarze koncertu usłyszymy trzynaście premierowych piosenek z najnowszego albumu artysty „Moje Podróże”. Ostatnie wolne miejsca czekają!
Zdjęć: 1  

Półfinał B w piłce ręcznej »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie Jerzy Stanik
W sali sportowej SP 1 Bolesławiec rozegrano półfinał „B” Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców.
Zdjęć: 12  

Zaproszenie do Klubu Oko Orła »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie bok
Miłośników fotografii i filmu zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach dyskusyjnego Klubu Oko Orła, które odbędzie się w piątek, 7 lutego o g. 18.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” przy ul. Chopina 17.
Zdjęć: 1  

Nagroda honorowa dla Łukasza Kubota »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie um
W tym roku prezydent Bolesławca Piotr Roman - przed oficjalną galą, która odbędzie się 13 marca - uhonorował nagrodą za promocję Bolesławca Łukasza Kubota, zwycięzcy w finale debla w wielkoszlemowym Australian Open.
Zdjęć: 2  

O bezpiecznych feriach  »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie pol
Bolesławieckie policjantki w ramach programu prewencyjnego „Twoje życie - Twój wybór” przeprowadziły szereg spotkań z dziećmi i młodzieżą w szkołach na terenie powiatu bolesławieckiego.
Zdjęć: 2  

Spontaniczny złodziejaszek »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie pol
Kradzież komputera to był „spontan” – tłumaczył się podejrzany mężczyzna zatrzymany przez policjantów z powiatu bolesławieckiego. Dodatkowo mężczyzna podejrzany jest jeszcze o kradzież roweru.
Zdjęć: 1  

Zatrzymani za kradzież drzewa  »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie pol
Policjanci z Pieńska zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wielokrotną nielegalną wycinkę i kradzież drzewa z lasu. Łupem mężczyzn padło drzewo o wartości co najmniej 8000 złotych.

Po mistrzostwach w tenisie »
Tekst opublikowany 2014-02-05, opracowanie Jerzy Stanik
W II LO w Bolesławcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Mecze trwały do 3 wygranych gier, gra do 3 wygranych setów, set do 11 pkt. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 2 pkt. meczowe.
Zdjęć: 18  

Powiatowa rotunda odnowiona dzięki oszczędnościom  »
Tekst opublikowany 2014-02-04, opracowanie SP
Przy tak wielkiej inwestycji, jaką jest modernizacja siedziby przy ul. Grunwaldzkiej, raczej nie było szans na pieniądze, które posłużyłyby odnowieniu popularnego „okrąglaka”.
Zdjęć: 4  

Aktualne ceny domów w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2014-02-04, opracowanie Domy.pl
Średnia cena domu w Bolesławcu wynosi 443 tys. zł. Przeciętna stawka za metr kwadratowy to 2,3 tys. zł, jednak im większy dom chcemy kupić, na tym mniejszą cenę za metr kwadratowy możemy liczyć. Na najdroższe budynki mieszkalne w mieście musielibyśmy wydać rekordową cenę 3 mln zł, a najtańsze możemy kupić już od 60 tys. zł.
Zdjęć: 1  

Wernisaż w Starym »
Tekst opublikowany 2014-02-03, opracowanie TS
W foyer Teatru Starego w Bolesławcu została otwarta wystawa prac plastycznych laureatów IV POWIATOWEGO KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „POMALUJ SWÓJ ŚWIAT” „Pastelowe marzenia Pana Wyspiańskiego”.
Zdjęć: 11  

Ile za kilometr przejechanej nartostrady »
Tekst opublikowany 2014-02-03, opracowanie oto
Szusowanie w Polsce i Czechach to wciąż koszt ok. 70 zł za km przejechanej nartostrady. Jazda na nartach i snowboardzie w krajach alpejskich i na Słowacji tymczasem staniała do 10 – 27 zł… Travelplanet.pl po raz drugi sprawdził ile tak naprawdę kosztują prawdziwe narciarskie wakacje w Karkonoszach i Tatrach w porównaniu do Dolomitów i Alp.

Medal dla Nocoli »
Tekst opublikowany 2014-02-03, opracowanie mdk
Nicola Hille zdobyła złoty medal na IX Miedzynarodowym Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Sileziany" 2013.
Zdjęć: 2  

Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł otwarte »
Tekst opublikowany 2014-02-03, opracowanie bok
Oficjalnie otwarto CIK Orzeł. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele władz miasta, powiatu, lokalnych stowarzyszeń oraz firm biorących udział w realizacji inwestycji.
Zdjęć: 16  

Rachunki za prąd w górę! »
Tekst opublikowany 2014-02-03, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
Nawet o 30 procent mogą wzrosnąć nasze rachunki za prąd po ich uwolnieniu przez Urząd Regulacji Energetyki. Decyzja w tej sprawie powinna zapaść w tym roku. Już teraz, jak podaje portal Money.pl, gdy ceny energii dla gospodarstw domowych są regulowane, należymy do unijnej czołówki, jeżeli chodzi o udział wydatków na energię w domowych budżetach.

Wyniki ręcznej »
Tekst opublikowany 2014-02-01, opracowanie Jerzy Stanik
W SP 1 w Bolesławcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej. Poniżej wyniki.
Zdjęć: 12  

Podatek na kontrakty gwiazdorskie  »
Tekst opublikowany 2014-02-01, opracowanie INTERIA.PL
Wreszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące planów nowelizacji ustawy medialnej. Wczoraj, resort kultury ujawnił 18-stronicowy dokument prezentujący nową koncepcję finansowania mediów publicznych.

Dzisiaj
Wtorek 17 maja 2022
Imieniny
Brunony, Sławomira, Wery

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Bolesławiec

OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl