Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Najnowsze wiadomości   « Wracaj do poprzedniej strony

Wiadomości

Irlandzkie nieruchomości ostro w górę!
Tekst opublikowany 2015-07-04, autor Grupa Emmerson S.A. , 1 
Dane zebrane przez portal Global Property Guide dotyczące zmian cen nieruchomości w ostatnim kwartale 2014 r. przedstawiają obraz rynku nieruchomości mieszkaniowych w Europie. Na naszym kontynencie wzrost cen zauważalnie przyspieszył.


 VII edycja „Rocznika Bolesławieckiego”
Tekst opublikowany 2015-07-03, autor um , 6 
Promocja VII tomu „Rocznika Bolesławieckiego 2014”, wydawnictwa poświęconego historii i współczesności Bolesławca i Ziemi Bolesławieckiej odbyła się 30 czerwca 2015 r. w Sali Rajców bolesławieckiego Ratusza.


Uwaga nadchodzi Sahara
Tekst opublikowany 2015-07-02, autor um , 1 
BIURA PROGNOZ METEOROLOGICZNYCH IMGW we Wrocławiu ostrzega!


Po kolejnym Bajkoczytaniu
Tekst opublikowany 2015-06-30, autor mdk , 6 
W bajkowy świat przeniósł nas 7-letni Piotr Różnicki, który przepięknie przeczytał nam wiersze Danuty Wawiłow oraz Pan Marcin Topol z księgarni „Papirus”.


Promocja książki Franciszka Uścińskiego
Tekst opublikowany 2015-06-30, autor cik , 5 
W CIK Orzeł odbyło się spotkanie autorskie połączone z promocją książki Franciszka Uścińskiego "Jak zarabiałem w Berlinie na zęby".


Premiera
Tekst opublikowany 2015-06-30, autor bok , 5 
W CIK Orzeł miała miejsce premiera najnowszego filmu bolesławieckiej młodzieży "W sieci". Film jest efektem współpracy Bolesławieckiej Szkoły Filmowej oraz Pracowni Edukacji Filmowej działającej w BOK - MCC.


Bułgaria i Turcja zamiast Tunezji
Tekst opublikowany 2015-06-30, autor JK , 1 
Polscy turyści wybierają przede wszystkim Bułgarię i Turcję w zamian za Tunezję, kierując się przede wszystkim porównywalnym kosztem imprezy.


Remonty i inwestycje w Bolesławcu
Tekst opublikowany 2015-06-30, autor um , 6 
29 czerwca Urząd Miasta w Bolesławcu odebrał prace przy wykonaniu podestów umożliwiających komunikację osób z trudnościami w poruszaniu się i rodzin z małymi dziećmi na deptak-plażę-basen oraz pomost na terenie zbiornika retencyjnego przy ul. Jeleniogórskiej.


 Kto kupuje mieszkania w wakacje?
Tekst opublikowany 2015-06-30, autor Opracowanie Marcin Jańczuk , 1 
W wakacje rynek mieszkaniowy nie próżnuje. Klienci deweloperów i pośredników przeznaczają urlopy na poszukiwanie własnego M, a do zakupów przystępują gotówkowi kupujący. Z uwagi na sezon urlopowy muszą się liczyć z wydłużeniem czasu samej transakcji.


Tekst opublikowany 2015-06-29, autor mb , 10 
Na deskach CIK „Orzeł” na zakończenie roku pracowni teatralnej BOK-MCC, prowadząca zajęcia Urszula Frąszczak – Matyjewicz wraz z uczestnikami zajęć z dwóch grup wystawiła dwa spektakle.


Poszukiwany, jechał quadem mając 3 promile oraz zakaz prowadzenia pojazdów
Tekst opublikowany 2015-06-29, autor pol
Policjanci z powiatu bolesławieckiego w wyniku pościgu zatrzymali poszukiwanego nietrzeźwego mężczyznę, który będąc w takim stanie, pomimo orzeczonego już wcześniej zakazu sądowego, jechał quadem, w dodatku nieubezpieczonym i niedopuszczonym do ruchu.


HOMO HOMINI…
Tekst opublikowany 2015-06-28, autor Zdzisław Abramowicz , 2 
Historia uczy, że tragedie minionych pokoleń, jakimi były wszelkie wojny oraz nieodmiennie towarzyszące im barbarzyństwo, mimo nieudolnych w istocie wysiłków ludzkości - w przewrotny sposób nazywanych zresztą zwykle walką o pokój - niczego nas nie nauczyły. Niestety!


Tekst opublikowany 2015-06-27, autor bm , 5 
W CIK „Orzeł” odbyła się premiera nowego filmu Przemka Kani „Druga Strona”. Jest to ostatnia część trylogii „Eko-Mafia”, którą zrealizowali uczniowie Gimnazjum Samorządowego nr 2.


Sukces Natalii
Tekst opublikowany 2015-06-26, autor mdk , 1 
7-letnia Natalia Walusiak z pracowni plastycznej Katarzyny Sas z MDK zdobyła wyróżnienie w XVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „To, co piękne wokół nas”.


Kradli paliwo z ciężarówek pracodawcy
Tekst opublikowany 2015-06-25, autor pol , 1 
Policjanci z powiatu bolesławieckiego złapali na gorącym uczynku dwóch kierowców samochodów ciężarowych podczas kradzieży paliwa z baków swoich pojazdów.


Bajkowe lato w kinie Forum
Tekst opublikowany 2015-06-24, autor forum , 9 
Zapraszamy do kina Forum na wakacyjny przegląd popularnych animacji, ulubionych filmów młodej publiczności. Seanse w każdą sobotę lipca oraz w sierpniu zawsze o godz. 12. 15. Bilet tylko 9 zł.


Pomóżmy Wojtusiowi!
Tekst opublikowany 2015-06-24, autor Katarzyna i Szymon Zakrzewscy , 7 
36 500 euro - to kwota, jaką zebrać muszą Katarzyna i Szymon Zakrzewscy, by ich syn - Wojtuś odzyskał zdrowie. Każdy z nas może pomóc - liczy się każda złotówka!


Żaki KS Talent mistrzami okręgu jeleniogórskiego
Tekst opublikowany 2015-06-24, autor KS T , 7 
Fantastyczną grę zaprezentowały Żaki KS Talent w całym cyklu rozgrywek OZPN Jelenia Góra. Chłopcy pod wodzą trenera Krystiana Miżdala potwierdzili ją również w turnieju finałowym, który odbył się 21 czerwca w Bolesławcu.


Premiera etiudy młodych fimowców
Tekst opublikowany 2015-06-24, autor bok , 1 
W piątek, 26 czerwca o godz. 19.00 do CIK "Orzeł" odbędzie się premiera filmu pt. "W sieci" zrealizowanego przez młodych filmowców z Bolesławieckiej Szkoły Filmowej i Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC.


Promocja książki Franciszka Uścińskiego
Tekst opublikowany 2015-06-24, autor cik , 1 
W sobotę, 27 czerwca o godz. 16.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” przy ul. Chopina 17 odbędzie się spotkanie autorskie i promocja książki Franciszka Uścińskiego ,,Jak zarabiałem w Berlinie na zęby".Dzisiaj
Poniedziałek 6 lipca 2015
Imieniny
Dominiki, Jaropełka, Łucji
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl

Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Kino FORUM
Śniadanie Mistrzów
OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2015 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl