Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Odbyła się już trzecia edycja Wielkiego Turnieju Piłkarskiego "Bolesławiec Cup"

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W dniach 22 i 23 czerwca odbyła się już trzecia edycja Wielkiego Turnieju Piłkarskiego "Bolesławiec Cup". W ciągu dwóch dni uczestnicy, widzowie, kibice oraz mieszkańcy Bolesławca i Powiatu Bolesławieckiego otrzymali wiele pozytywnych emocji i wrażeń, gdyż: w 296 meczach, ponad 700 zawodników, zdobyło 1248 goli.
Odbyła się już trzecia edycja Wielkiego Turnieju Piłkarskiego

Odbyła się już trzecia edycja Wielkiego Turnieju Piłkarskiego
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Odbyła się już trzecia edycja Wielkiego Turnieju Piłkarskiego
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Odbyła się już trzecia edycja Wielkiego Turnieju Piłkarskiego
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Łącznie gracze spędzili na boisku 3800 minut! Dla wszystkich uczestników i kibiców czekała również masa atrakcji, tj.: dmuchańce, konkurs celności, dart piłkarski, konkurs rzutów karnych i przeciągania liny, kiełbaska z grilla, miasteczko animacji, karty z autografami, zabawa i wiele, wiele innych.

Pierwszego dnia na boiska Kompleksu OWS przy ul. Spacerowej 24/26 w Bolesławcu wybiegli zawodnicy urodzeni w latach 2015/2016. W tym samym momencie na Stadionie przy ul. Rajskiej w Bolesławcu swoją rywalizację boiskową rozpoczynali zawodnicy urodzeni w latach 2011/2012 grający w kategorii Młodzik.

Kategoria ŻAK

Zwycięzcą Turnieju Piłkarskiego Bolesławiec Cup w kategorii Żak została drużyna MZKS CHROBRY GŁOGÓW.

Wicemistrzostwo zdobyła Integracyjna Szkółka Piłkarska Agnieszki Amrogowicz.

Brązowy medal wywalczyli piłkarze Football Academy Bolesławiec.

Klasyfikacja końcowa w kategorii Żak, uplasowała się następująco:

LIGA MISTRZÓW:

1. MZKS Chrobry Głogów

2. Integracyjna Szkółka Piłkarska Agnieszka Amrogowicz

3. Football Academy Bolesławiec

4. BKS Bolesławiec

5. Football Academy Bolesławiec

LIGA EUROPY:

1. BKS Bolesławiec I

2. GKS GRYF Gryfów Śląski

3. Akademia Piłkarska Falubaz - Zielona Góra 2015

4. UKS Zgorzelec

5. Football Academy Chojnów

LIGA KONFERENCJI EUROPY

1. LKS Sparta Zebrzydowa

2. Chrobry Głogów II

3. Football Academy Lwówek Śląski

4. FA Bolesławiec 2016 III

5. AP Falubaz Zielona Góra 2016 I

PREMIER LEAGUE

1. KS Kolonia Bolesławiec

2. Internationale Schule Fussball

3. FA Bolesławiec 2016 IV

4. AP Falubaz Zielona Góra 2016 II

Rywalizacja na boisku przybierała wartość nie tylko drużynową, ale i indywidualną, gdyż spośród 200 grających piłkarzy, wyłoniono najlepszą piątkę, która stworzyła "Dream Team Bolesławiec Cup" . Znaleźli się w niej:

1. Fabian Buczakowski (Chrobry Głogów)

2. Hubert Holinka (Football Academy Bolesławiec)

3. Jan Droszcz (Integracyjna SPAA)

4. Hubert Kulesza (BKS Bolesławiec)

5. Bartosz Szaja (FA Bolesławiec)

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali przepięknego i unikatowego Ceramicznego Buta.

Kategoria MŁODZIK

Zwycięzcą Turnieju Piłkarskiego Bolesławiec Cup w kategorii Młodzik została drużyna Football Academy Bolesławiec.

Wicemistrzostwo zdobył KP Unia Kunice Żary.

Brązowy medal wywalczyli piłkarze Rycerza Legnickie Pole.

Klasyfikacja końcowa w kategorii Młodzik, uplasowała się następująco:

LIGA MISTRZÓW:

1. Football Academy Bolesławiec

2. Klub Piłkarski Unia Kunice

3. Akademia Sportowa "Rycerz" Legnickie Pole

4. Szkółka Piłkarska Hattrick Nowa Sól

LIGA EUROPY:

1. MKS Czarni Żagań 1957 I

2. Football Academy Bolesławiec II

3. MKS Czarni Żagań II

4. Football Academy Legnica

Drużynę "Dream Team" Bolesławiec Cup, która dostała Ceramiczne Buty stworzyli:

1. Tymon Śmigielski (UKS SP Hattrick Nowa Sól)

2. Dawid Husar (KP Unia Kunice Żary)

3. Natalia Adamczak (Football Academy Żagań)

Drugi dzień turniejowy przyniósł nam masę emocji, a to wszystko za sprawą Skrzacików i Orlików, którzy tego dnia wybiegli na murawę.

Najmłodsi adepci piłkarscy wybiegli na Stadion przy ul. Rajskiej w Bolesławcu. Natomiast ich starsi koledzy urodzeni w latach 2013/14 swój turniej rozegrali na boiskach OWS przy ul. Spacerowej.

Kategoria ORLIK

Zwycięzcą Turnieju Piłkarskiego Bolesławiec Cup w kategorii Orlik została drużyna PGE AP GRANICA BOGATYNIA

Wicemistrzostwo zdobyło KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN.

Brązowy medal wywalczyli piłkarze KS SPROTAVIA SZPROTAWA.

Klasyfikacja końcowa w kategorii Żak, uplasowała się następująco:

LIGA MISTRZÓW:

1. PGE AP GRANICA BOGATYNIA

2. KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN

3. KS SPROTAVIA SZPROTAWA

4. MZKS Chrobry Głogów

5. MKS Polonia Stal Świdnica

6. UKS SP Hattrick Nowa Sól

LIGA EUROPY:

1. Football Academy Bolesławiec 2014

2. MZKS Chrobry Głogów 2015

3. Football Academy Żagań

4. KS Chojnowianka Chojnów

5. MKS Polonia Stal Świdnica II

6. Łużycka Akademia Sportu

LIGA KONFERENCJI EUROPY

1. MUKS 11 Zielona Góra

2. UKS Zgorzelec

3. GKS Włoszakowice

4. MKS Czarni Żagań 1957

5. Football Academy Legnica

6. ISF Żary

PREMIER LEAGUE

1. FA Bolesławiec 2013

2. Football Academy Lwówek Śląski

3. Mewa Kunice

4. Integracyjna Szkółka Piłkarska AA.

Rywalizacja na boisku przybierała wartość nie tylko drużynową, ale i indywidualną, gdyż spośród 200 grających piłkarzy, wyłoniono najlepszą 7-kę, która stworzyła "Dream Team Bolesławiec Cup".

1. Oliwier Niementowski (PGE Granica Bogatynia)

2. Oliwier Dąbrowski (KGHM Zagłębie Lubin)

3. Maksymilian Bednarowski (Chrobry Głogów)

4. Patryk Witkowski (KS Sprotavia Szprotawa)

5. Benjamin Boguń (MKS Polonia Stal Świdnica)

6. Wojciech Tur (UKS SP Hattrick Nowa Sól)

7. Karol Holinka (Football Academy Bolesławiec)

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali przepięknego i unikatowego Ceramicznego Buta.

Kategoria SKRZAT

Zwycięzcą Turnieju Piłkarskiego Mini Mistrzostwa Europy - Bolesławiec Cup w kategorii Skrzat została drużyna BKS Bolesławiec - reprezentująca Portugalię.

Wicemistrzostwo zdobyło ISF Żary .

Brązowy medal wywalczyli piłkarze MKS Czarni Żagań.

Klasyfikacja końcowa w kategorii Żak, uplasowała się następująco:

1. BKS BOLESŁAWIEC

2. ISF ŻARY

3. MKS CZARNI ŻAGAŃ

4. Football Academy Legnica

- Football Academy Chojnów 1 i 2

- UKS Pieńsk 1 i 2

- Football Academy Bolesławiec 1, 2, 3 i 4

- FA Lwówek Śląski 1 i 2

- BKS Bolesławiec 2

- Football Academy Legnica 2

Spośród 100 grających piłkarzy, wyłoniono najlepszą trójkę, która stworzyła Drużynę "Dream Team" Bolesławiec Cup, która dostała Ceramiczne Buty.

1. Oliver Smusz (BKS Bolesławiec)

2. Kacper Błoński (Czarni Żagań) 3. Zawodnik (ISF Żary)

W przeciągu dwóch dni, nie tylko zawodnicy walczyli na boiskach o zwycięstwo. Prowadzony również był konkurs rzutów karnych dla rodziców oraz przeciągania liny.

Zwycięzcami turnieju rzutów karnych reprezentujących drużyny w poszczególnych kategoriach zostali rodzice:

Skrzat: Football Academy Chojnów

Żak: Falubaz Zielona Góra

Orlik: Polonia Stal Świdnica

Młodzik: UKS SP Hattrick Nowa Sól

W konkursie przeciągania liny Pań, triumfowały mamy z klubów:

Żak: Integracyjna SPAA Orlik: Hattrick Nowa Sól

Organizatorem turnieju Bolesławiec Cup był Football Academy Bolesławiec.

Współorganizator: MOSiR Bolesławiec

Partnerzy - Fundacja Wspierajmy Zdrowie, Miasto Bolesławiec, MOSiR Bolesławiec, MGZK Bolesławiec, PWiK Bolesławiec;

Turniej wsparli: Sponsor Główny - NAWARA; Sponsorzy - Gerresheimer Bolesławiec S.A., Hormann Polska, Uprawnienia Romanowscy, Pierogarnia i Stołówka Pierożek Bolesławiec, Citronex, Wędlindrobex, Piekarnia Jarmen, Lewiatan ul. Cicha; Partnerzy Ceramiczni - Ceramika Artystyczna Dalia, Ceramika Millena sc, Manufaktura w Bolesławcu, Ceramika Rutpol Rutyna Józef, Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC", Ceramika Zebra, Ceramika Artystyczna - Ceramika Rękodzieła Artystycznego

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


(info Bolesławiec Cup)



o © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 14 lipca 2024
Imieniny
Kamili, Kamila, Marcelego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl