Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Po siatkówce plażowej

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na terenie OWS w Bolesławcu rozegrano Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców. Uczestniczyły w nich mistrzowskie drużyny z powiatów naszej Strefy oraz wicemistrzowie powiatu bolesławieckiego.
Po siatkówce plażowej

Po siatkówce plażowej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po siatkówce plażowej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po siatkówce plażowej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Grano systemem brazylijskim (do 2 przegranych meczy), a mecze trwały do 2 wygranych setów, sety do 15 pkt., ewentualny trzeci rozstrzygający do 11 pkt.

WYNIKI TECHNICZNE

I Runda

ZSM Bolesławiec wolny los

ZSP 2 Lubań - ZSO 1 Jelenia Góra 2 : 1

ZSZiL Zgorzelec - ZSET Rakowice Wlk. 2 : 0

I LO Bolesławiec - ZSO Kamienna Góra 2 : 0

II Runda

ZSM Bolesławiec- ZSP 2 Lubań 2 : 0

ZSZiL Zgorzelec - I  LO Bolesławiec 0 : 2

ZSO 1 Jelenia Góra wolny los

ZSET Rakowice Wlk .- ZSO Kam. Góra 2 : 1

III Runda

ZSZiL Zgorzelec - ZSO 1 Jelenia Góra 2 : 1

ZSET Rakowice Wlk. - ZSP 2 Lubań 1 : 2

PÓŁFINAŁY: ZSM Bolesławiec - ZSZiL Zgorzelec 2 : 0

I  LO Bolesławiec - ZSP 2 Lubań 2 : 0

O III – IV: ZSZiL Zgorzelec - ZSP 2 Lubań 1 : 2

O I – II : ZSM Bolesławiec - I  LO Bolesławiec 0 : 2

KLASYFIKACJA KONCOWA MISTRZOSTW

1. I  LO BOLESŁAWIEC

2. ZSM BOLESŁAWIEC

3. ZSP 2 LUBAŃ

4. ZSZ. I  L ZGORZELEC

5. ZSEK-T RAKOWICE WIELKIE

6. ZSO 1 JELENIA GÓRA

7. ZSO KAMIENNA GÓRA

8. ZESP KARPACZ nie dotarł na zawody.

Mistrzami Strefy zostali : Filistyński Piotr, Mszal Przemysław i Kubicki Marcin , a Wicemistrzami Strefy zostali : Laskowski Marcin, Błond Mateusz i Wilk Maciej i to te osoby zagrają w Finale Wojewódzkim 16.06.16. w Strzelinie.

Na zakończenie zawodów wszystkim uczestniczącym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy, zwycięskiej drużynie puchar, za miejsca I – III drużynowo uczestnicy otrzymali medale, a w zawodach uczestniczyło 21 zawodników, w tym 6 z licencją z siatkówki i 1 z piłki nożnej.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 29 września 2022
Imieniny
Michaliny, Michała, Rafała

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości