Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Sportowe zmagania w Bolesławcu

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Maj jest miesiącem, w którym sprzyjająca aura zachęca do różnych form aktywności sportowej. W tegorocznych zmaganiach lekkoatletycznych szkół podstawowych udział wzięły reprezentacje bolesławieckich szkół w kat. dziewcząt i chłopców (rocznik 2003 i młodsi).
Sportowe zmagania w Bolesławcu

Sportowe zmagania w Bolesławcu
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sportowe zmagania w Bolesławcu
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sportowe zmagania w Bolesławcu
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sportowe zmagania w Bolesławcu
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Podczas Mistrzostw Miasta Bolesławiec Szkół Podstawowych w LA w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu, IV miejsce – Szkoła Podstawowa „OXPRESS” w Bolesławcu, V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu, VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu.

W poszczególnych dyscyplinach LA zwyciężyły:

- Bieg na 60 m: I miejsce – Olszowa Małgorzata SP nr 1, II miejsce – Iwanowska Klaudia SP nr 4, III miejsce – Niezgoda Natalia SP nr 3

- Bieg na 300 m: I miejsce – Puzio Izabela SP nr 1, II miejsce – Kraśnicka Ilona SP nr 5, III miejsce – Bodziona Urszula SP nr 2

- Bieg na 600 m: I miejsce – Gasian Martyna SP nr 1, II miejsce – Filipiak Magda SP nr 4, III miejsce – Jacenty Aleksandra SP nr 4

- Skok w dal: I miejsce – Jackowska Amelia SP nr 4, II miejsce – Maziarz Nadia SP nr 5, III miejsce – Wawrzkiewicz Weronika

- Skok wzwyż: I miejsce – Mierzwa Natalia SP nr 1, II miejsce – Burczyk Pola SP nr 4, III miejsce – Górzańska Sophie SP nr 3

- Piłeczka palantowa: I miejsce – Marcichowska Wiktoria SP nr 5, II miejsce – Sandak Julia SP nr 4, III miejsce – Portała Amelia SP nr 5

- Kula 3 kg: I miejsce – Kępska Nicola SP nr 4, II miejsce – Stachowiak Agata SP nr 5, III miejsce – Leszczyńska Katarzyna SP nr 1.

W kategorii chłopców I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu,

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu, IV miejsce – Szkoła Podstawowa „OXPRESS” w Bolesławcu, V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu, VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu. W poszczególnych dyscyplinach LA zwyciężyli:

- Bieg na 60 m: I miejsce – Siedlecki Emil SP nr 1, II miejsce – Kaczmarski Ksawery SP nr 5, III miejsce – Kulbida Michał SP nr 4

- Bieg na 300 m: I miejsce – Piskorowski Jakub SP nr 4, II miejsce – Myszczyk Mateusz SP nr 1, III miejsce – Dydiszko Hubert SP nr 5

- Bieg na 1000 m: I miejsce – Janiec Dominik SP nr 1, II miejsce – Węglarz Mikołaj SP nr 1, III miejsce – Lachowski Dawid SP nr 1

- Skok w dal: I miejsce – Fita Szymon SP nr 4, II miejsce – Andrynowski Adrian SP nr 2, III miejsce - Hawtarczyk Michał SP „OXPRESS”

- Skok wzwyż: I miejsce – Zaula Michał SP nr 4, II miejsce – Biżecki Patryk SP nr 4, III miejsce – Medyński Krzysztof SP nr 1

- Piłeczka palantowa: I miejsce – Szewczyk Jakub SP nr 4, II miejsce – Guszpil Tymoteusz SP nr 5,

III miejsce – Rajczakowski Oskar SP nr 1

- Kula 4 kg: I miejsce – Stanik Bartek SP nr 4, II miejsce – Pol Oliwier SP nr 3, III miejsce – Piotrowicz Igor SP nr 1.

W zmaganiach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych udział wzięły reprezentacje bolesławieckich szkół w kat. dziewcząt i chłopców (rocznik 2000 i młodsi).

Podczas Mistrzostw Miasta Bolesławiec Szkół Gimnazjalnych w LA

w kategorii dziewcząt I miejsce zajęło Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu, II miejsce – Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu, III miejsce – Gimnazjum „OXPRESS” w Bolesławcu, IV miejsce – Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu, V miejsce – Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu.

W poszczególnych dyscyplinach LA zwyciężyły:

- Bieg na 100 m: I miejsce – Niezgoda Aleksandra GS nr 1, II miejsce – Burdzy Zuzanna „OXPRESS”, III miejsce – Chlebowicz Katarzyna GS nr 2

- Bieg na 300 m: I miejsce – Przystarz Magdalena GS nr 1, II miejsce – Rudek Anna GS nr 1, III miejsce – Bedełek Maqryna „OXPRESS”

- Bieg na 600 m: I miejsce – Rogula Julia GS nr 4, II miejsce – Górska Maja GS nr 2, III miejsce – Perdon Dominika GS nr 1

- Bieg na 1000 m: I miejsce – Bielińska Emilia GS nr 2, II miejsce – Zakrzewska Natalia GS nr 2, III miejsce – Chuchraj Marcelina GS nr 2

- 100 m ppł.: I miejsce – Goss Martyna GS nr 4, II miejsce – Luszka Dagmara GS nr 1, III miejsce – Wójcik Olga „OXPRESS”

- 300 m ppł.: I miejsce – Rupa Klaudia GS nr 2, II miejsce – Falbogowska Patrycja GS nr 1

- Skok w dal: I miejsce – Janiec Eryka GS nr 1, II miejsce – Lewandowska Zuzanna GS nr 2, III miejsce – Marnicka Zuzanna GS nr 2

- Skok wzwyż: I miejsce – Czerniak Julia GS nr 2, II miejsce – Dobiech Paulina GS nr 1, III miejsce – Rzeszowska Małgorzata GS nr 2

- Kula 4 kg: I miejsce – Tomczyk Wiktoria GS nr 2, II miejsce – Kukla Ewelina GS nr 2, III miejsce – Wołoszyn Marta GS nr 1

- Dysk 1 kg: I miejsce – Pietkiewicz Dobrosława GS nr 2, II miejsce – Sondaj Magdalena GS nr 2, III miejsce – Droszczak Malena GS nr 2

- Oszczep 600 g: I miejsce – Godek Weronika GS nr 1, II miejsce – Zatylna Karolina GS nr 1,

III miejsce – Poloczek Julia GS nr 2.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W II Przedszkoliadzie Piłkarskej 2016 udział wzięły przedszkola z Bolesławca, które tworząc 10-osobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód, które wymagały dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy.

Najbardziej zaawansowane okazały się ostatnie trzy tory, które wymagały nie tylko umiejętnego przejścia pod poprzeczką, ale także pokonanie drabinek koordynacyjnych - wszyscy poradzili sobie doskonale. Tego dnia mogliśmy obejrzeć kilkaset bramek strzelonych przez bolesławieckie przedszkolaki. Całość imprezy zwieńczyło wręczenie pamiątkowych medali, pucharów oraz dyplomów dla wszystkich uczestników.

Organizatorem imprezy był Football Academy, współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Bolesławiec.

Bolesławiecka Setka Pływacka Memoriał Bolesława Mareckiego od początku trwania imprezy cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak starszych bolesławian.

W tegorocznej „setce pływackiej” w poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

- styl dowolny

kategoria - M1 (2007 i młodsi) do 9 lat: 1.Tesarowicz Jan, 2. Sikora Eryk, 3. Kmiecik Piotr

kategoria - M2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Leśniewski Dominik, 2. Bijak Marcel, 3. Bałdyga Sebastian

kategoria - M3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Skórski Adam, 2. Szkirpan Michał, 3. Czarnecki Paweł

kategoria - M4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Łukanowicz Patryk, 2.Różnicki Kordian,

kategoria - M5 (1986 - 1967) 30 -49 lat: 1. Abramek Karol, 2. Klimkowski Marcin, 3. Popieliński Fryderyk

kategoria - M6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Jośko Dariusz, 2. Pachom Andrzej, 3. Kopaniecki Henryk

kategoria - K1 (2007 i młodsi) do 9 lat: 1. Mikołajuk Maja, 2. Karońska Marta, 3. Wiśniewska Karolina

kategoria - K2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Młodzińska Wiktoria, 2. Siołkowska Hanna, 3. Pierzchalska Katarzyna

kategoria - K3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Faryna Patrycja, 2. Wojtków Sandra, 3. Malec Aleksandra

kategoria - K4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Knapik Agata, 2. Mielnik Karolina, 3. Majewska Daria

kategoria - K6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Pachom Zdzisława,

- styl klasyczny

kategoria - M2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Bijak Marcel, 2. Kędzia Radosław, 3. Gorski Igor

kategoria - M3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Szkirpan Michał

kategoria - M5 (1986 - 1967) 30 -49 lat: 1. Klimkowski Marcin

kategoria - M6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Turczyński Zbigniew, 2. Pachom Andrzej, 3. Kopaniecki Henryk

kategoria -K1 (2007 i młodsi) do 9 lat: 1. Liebert Dominika, 2. Reguła Maria, 3. Wiśniewska Karolina

kategoria - K2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1.Jośko Julita, 2. Siołkowska Hanna, 3. Niczyj Milena

kategoria - K3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 2. Faryna Patrycja, 1. Bijak Martyna, 3. Wojtków Sandra

kategoria - K4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Mielnik Karolina

kategoria - K6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Pachom Zdzisława

- styl zmienny

kategoria - M2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Bałdyga Sebastian, 2. Jośko Filip

kategoria - M3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Szkirpan Michał, 2. Skórski Adam, 3. Czarnecki Paweł

kategoria - M4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Borawski Victor

kategoria - M6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Turczyński Zbigniew, 2. Jośko Dariusz, 3. Kopaniecki Henryk

kategoria - K2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1 . Jośko Julita,

kategoria - K3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Faryna Patrycja, 2. Malec Aleksandra, 3. Wojtków Sandra

kategoria - K4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Knapik Agata, 2. Mielnik Karolina

kategoria - K6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Pachom Zdzisława

- styl grzbietowy (bieg memoriałowy)

kategoria - M1 (2007 i młodsi) do 9 lat: 1. Sikora Eryk, 2. Tesarowicz Jan

kategoria - M2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Bijak Marcel, 2. Leśniewski Dominik, 3. Gorski Igor

kategoria - M3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Szkirpan Michał

kategoria - M4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Łukanowicz Patryk, 2. Różnicki Kordian, 3. Szkirpan Jonasz

kategoria - M5 (1986 - 1967) 30 -49 lat: 1. Kopeć Adam, 2. Popieliński Fryderyk, 3. Klimkowski Marcin

kategoria -Mm6 (1966 i starsi) 50 lat i starsi: 1. Kopaniecki Henryk

kategoria - K1 (2007 i młodsi) do 9 lat: 1. Nikołajuk Maja, 2. Liebert Dominika, 3. Reguła Maria

kategoria -K2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Pierzchalska Katarzyna

kategoria - K3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Węglicka Julita, 2. Faryna Patrycja, 3. Bijak Martyna

kategoria - K4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Mielnik Karolina, 2. Majewska Daria

- styl motylkowy

kategoria - M3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Szkirpan Michał, 2. Czarnecki Paweł

kategoria - M4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Łukanowicz Patryk

kategoria - K2 (2006-2004) 10 - 12 lat: 1. Młodzińska Wiktoria

kategoria - K3 (2003 - 2001) 13 - 15 lat: 1. Faryna Patrycja, 2. Węglicka Julita, 3. Malec Aleksandra

kategoria - K4 (2000 - 1987) 16 - 29 lat: 1. Knapik Agata, 2. Mielnik Karolina

Organizatorami Bolesławieckiej Setki Pływackiej byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Bolesławiecki Park Wodny „Orka”.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Więcej na www.boleslawiec.eu

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


um



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 25 września 2022
Imieniny
Aureli, Kamila, Kleofasa

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości