Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Powiatowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce - wyniki

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na stadionie miejskim w Bolesławcu przeprowadzono Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce – Igrzyska. W zawodach wzięło udział 295 osób (159 dziewcząt i 136 chłopców), a zostały zorganizowane wspólnie z MOSiR Bolesławiec i  MKS „BOLESŁAVIA”
Powiatowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce - wyniki

Powiatowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Powiatowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Powiatowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Powiatowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

WYNIKI TECHNICZNE

60 M.

1. Olszowa Małgorzata 03. SP 1 0:08,53 sek. 15 pkt.

2. Iwanowska Klaudia 03. SP 4 0:08,62 13

3. Niezgoda Natalia 03. SP 3 0:08,78 11

4. Kędzierska Iga 04. SP 4 0:08,91 9

5. Koryluk Marcelina 03. SP Ocice 0:08,91 8

6. Karaban Dominika 03. SP Ocice 0:09,05 7

7. Młocek Laura 03. SP 1 0:09,06 6

8. Kijowska Emilia 03. SP Brzeźnik 0:09,06 5

9. Duch Eliza 03. SP Ocice 0:09,09 4

10. Trauthan Oliwia SP Osiecznica 0:09,16 3

1. Skoczylas Dawid 03. SP Trzebień 0:08,18 15 pkt.

2. Siedlecki Emil 03. SP 1 0:08,18 13

3. Kaczmarski Ksawery 04. SP 5 0:08,31 11

4. Kulbida Michał 03. SP 4 0:08,53 9

5. Białowąs Wiktor 04. SP Ocice 0:08,69 8

6. Grieger Eryk 03. SP 4 0:08,70 7

7. Matuszewski Emil 04. SP Ławszowa 0:08,72 6

8. Pratt James 04. SP Oxpress 0:08,82 5

9. Wilas Mateusz 04. SP 2 0:09,22 4

10. Karpiak Szymon 03. SP 5 0:09,28 3

300 M.

1. Bochenek Milena 03. SP Nowa Wieś 0:50,94 min. 15 pkt.

2. Puzio Iza 04. SP 1 0:51,41 13

3. Piotrowska Daria 04. SP Kruszyn 0:51,42 11

4. Kraśnicka Ilona 03. SP 5 0:51,78 9

5. Ozga Kamila SP Nowogrodziec 0:53,10 8

6. Chwała Karolina 03. SP Kruszyn 0:53,59 7

7. Bodziona Urszula 04. SP 2 0:54,31 6

8. Rudzik Oliwia 04. SP 5 0:54,35 5

9. Woch Klaudia 03. SP 4 0:54,91 4

10. Klimek Oliwia` SP Nowa Wieś 0:55,03 3

1. Piskorowski Jakub 03. SP 4 0:47,75 15 pkt.

2. Lewandowski Damian 03. SP Kruszyn 0:48,85 13

3. Krajcer Dominik 03. SP Gromadka 0:50,69 11

4. Skiba Piotr 04. SP Brzeźnik 0:51,05 9

5. Kata Łukasz 03. SP Ławszowa 0:51,63 8

6. Kulczycki Dominik 04. SP Nowa Wieś 0:52,31 7

7. Wiliczkowski Dawid 04. SP Brzeźnik 0:52,47 6

8. Majszczyk Mateusz 04. SP 1 0:52,60 5

9. Dydiszko Hubert 04. SP 5 0:53,10 4

10. Górka Michał 04. SP 5 0:53,16 3

600 M.

1. Sadowska Joanna 03. SP Nowa Wies 1:59,04 15 pkt.

2. Gasiak Martyna 03. SP 1 2:00,53 13

3. Kondraciuk Julia 04. SP Brzeźnik 2:01,74 11

4. Filipiak Magdalena 03. SP 4 2:02,51 9

5. Jacenty Aleksandra 03. SP 4 2:05,30 8

6. Woźniak Żaneta 03. SP 5 2:06,93 7

7. Żak Wiktoria SP Osiecznica 2:10,53 6

8. Wilke Zuzanna 04. SP Oxpress 2:12,26 5

9. Krukar Hanna SP 5 2:13,38 4

10. Amolin Karolina 04. SP 1 2:13,68 3

1.000 M.

1. Pałka Mateusz SP Nowa Wieś 3:16,45 15 pkt.

2. Fedeczko Krystian SP Świętoszów 3:22,40 13

3. Krajcer Daniel 04. SP Gromadka 3:28,67 11

4. Wąsik Damian 04. SP Ocice 3:29,87 9

5. Janiec Dominik 03. SP 1 3:33,11 8

6. Węglarz Mikołaj 03. SP 1 3:33,91 7

7. Lachowski Dawid 03. SP 1 3:34,15 6

8. Kuczyński Wiktor 05. SP Oxpress 4:01,81 5

9. Bujnicki Kuba 03. SP 4 4:06,46 4

10. Bronowicz Adam 04. SP Oxpress 4:10,73 3

SKOK W  DAL

1. Jackowska Amelia 03. SP 4 5,00 m. 15 pkt.

2. Maziarz Nadia 04. SP 5 4,35 13

3. Wawrzkiewicz Weronika 03. SP 4 4,30 11

4. Nawrot Natalia 05. SP 1 4,00 9

5. Żak Kaja 03. SP Gromadka 4,00 8

6. Gałek Wiktoria 04. SP Brzeźnik 4,00 7

7. Brzezińska Karina 04. SP 1 3,95 6

8. Kołodziej Zofia 03. SP 4 3,90 5

9. Radwańska Kamila 03. SP Trzebień 3,90 4

10. Skoczyńska Aleksandra 05. SP 1 3,85 3

1. Fita Szymon 03. SP 4 5,00 m. 15 pkt.

2. Adrynowski Adrian 03. SP 2 4,75 13

3. Deka Kacper 03. SP Trzebień 4,70 11

4. Haftarczyk Michał 05. SP Oxpress 4,70 9

5. Braszko Mateusz 05. SP 1 4,50 8

6. Tomaszewski Brajan 05. SP 1 4,50 7

7. Sikora Fabian 04. SP 5 4,35 6

8. Szal Szymon 04. SP Brzeźnik 4,20 5

9. Miżdal Mateusz 05. SP Gromadka 4,15 4

10. Ciechanowicz Miłosz 03. SP 4 4,15 3

SKOK WZWYŻ

1. Byczkowska Karolina SP Nowogrodziec 140 cm. 15 pkt.

2. Mierzwa Natalia 03. SP 1 130 13

3. Słowik Julia SP Parowa 130 11

4. Burczyk Pola 03. SP 4 125 9

5. Zbęk Kornelia SP Nowogrodziec 125 8

6. Górzańska Sophie 03. SP 3 120 7

7. Wencek Julia 03. SP 1 120 6

8. Ciesiółka Katarzyna 03. SP 3 115 5

9. Krzan Jagoda SP Parowa 115 4

10. Ziobro Klaudia SP Parowa 115 3

1. Mrozik Marcel 03. SP Tomisław 135 cm. 14 pkt.

2. Zazula Michał 03. SP 4 135 14

3. Biżecki Patryk 03. SP 4 130 11

4. Medyński Krzysztof 03. SP 1 130 9

5. Słowik Marcel SP Parowa 130 8

6. Niewiadomski Adrian 03. SP 1 130 7

7. Kluwak Mateusz 03. SP 3 125 6

8. Sasiela Filip 03. SP Gromadka 125 5

9. Maczyński Michał 03. SP 1 120 4

10. Kowalczyk Radosław 03. SP 3 120 3

PCHNIĘCIE KULĄ - 3 KG. DZ. - 4 KG. CHŁ.

1. Kępska Nicola 03. SP 4 8,52 m. 15 pkt.

2. Mazur Julita SP Parowa 8,36 13

3. Stachowiak Agata 03. SP 5 7,76 11

4. Czajka Kamila 04. SP Żeliszów 7,56 9

5. Leszczyńska Katarzyna 04. SP 1 7,19 8

6. Fraś Małgorzata 03. SP 2 6,64 7

7. Karaban Magdalena 04. SP Ocice 6,62 6

8. Skrabucha Wiktoria 04. SP Trzebień 6,16 5

9. Burzawa Klaudia 04. SP 2 6,12 4

10. Ziomek Amelia 03. SP 1 5,26 3

1. Furtak Mariusz SP Świętoszów. 8,56 m. 15 pkt.

2. Gruszecki Kornel 03. SP Brzeźnik 8,40 13

3. Koptyra Andreas 03. SP 4 7,80 11

4. Daszkiewicz Bartosz 03. SP Ocice 7,78 9

5. Pol Oliwer 04. SP 3 7,54 8

6. Jankowy Kamil 03. SP Gromadka 7,46 7

7. Oleński Eryk . SP Nowogrodziec 7,40 6

8. Piotrowicz Igor 03. SP 1 7,34 5

9. Stanik Bartosz 03. SP 4 7,29 4

10. Banyś Konrad 03. SP Żeliszów 7,28 3

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

1. Marcichowska Wiktoria 03. SP 5 40,00 m. 15 pkt.

2. Sandak Julia 03. SP 4 40,00 13

3. Bogdańska Oliwia 03. SP Gromadka 36,00 11

4. Cysewska Julia 03. SP Osiecznica 35,00 9

5. Stolarczyk Oliwia SP Świętoszów 35,00 8

6. Trojnar Emilia 04. SP Trzebień 35,00 7

7. Portała Amelia 03. SP 5 33,00 6

8. Antos Kaja 05. SP Trzebień 32,00 5

9. Matejewicz Dominika 04. SP Bożejowice 30,00 4

10. Sobczyszyn Martyna 04. SP 5 28,00 3

1. Szewczyk Kuba 03. SP 4 63,00 m. 15 pkt.

2. Guszpil Tymoteusz 02. SP 5 60,00 13

3. Jasiński Kamil 03. SP 1 49,00 11

4. Jaworski Seweryn SP Świętoszów 47,00 9

5. Sobotko Kamil SP Nowogrodziec 45,00 8

6. Skrzypacz Emil 03. SP Ocice 44,00 7

7. Bałacki Mateusz 03. SP 5 43,00 6

8. Łomnicki Oliwer 03. SP 4 43,00 5

9. Szelejewski Damian 03. SP 4 42,00 4

10. Jóźwicki Andrzej 03. SP Trzebień 42,00 3

SZTAFETA 4 X 100 M.

1. Szkoła Podstawowa Nowogrodziec - 1:02,19 Dz. 15 pkt.

2. Szkoła Podstawowa 3 Bolesławiec - 1:02,50 13

3. Szkoła Podstawowa Ocice - 1:02,66 11

4. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś - 1:02,84 9

5. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 1:02,86 8

6. Szkoła Podstawowa Brzeźnik - 1:04,06 7

7. Szkoła Podstawowa 5 Bolesławiec - 1:04,13 6

8. Szkoła Podstawowa Parowa - 1:05,75 5

9. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł.- 1:07,60 4

10. Szkoła Podstawowa Parowa II - 1:09,44

1. Szkoła Podstawowa Ocice - 1:00,50 Chł. 15

2. Szkoła Podstawowa Brzeźnik - 1:01,96 13

3. Szkoła Podstawowa 5 Bolesławiec - 1:02,28 11

4. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 1:03,78 9

5. Szkoła Podstawowa Gromadka - 1:06,43 8

6. Szkoła Podstawowa Parowa - 1:06,44 7

7. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł.- 1:07,10 6

8. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec - 1:08,81 5

SZTAFETA SZWEDZKA

1. Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec - 2:55,48 Dz. 15

2. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 3:05,79 13

3. Szkoła Podstawowa Parowa - 3:19,07 11

4. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł.- 3:30,38 9

1. Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec - 2:46,32 Chł. 15

2. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 3:08,87 13

3. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł.- 3:30,99 11

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 132 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 122 PKT.

3. SZKOŁA PODSTAWOWA 5 BOLESŁAWIEC = 75 PKT.

4. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA = 50 PKT.

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC = 48 PKT.

6. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWA WIEŚ = 44 PKT

7. SZKOŁA PODSTAWOWA 3 BOLESŁAWIEC = 38 PKT.

8. SZKOŁA PODSTAWOWA OCICE = 36 PKT.

9. SZKOŁA PODSTAWOWA BRZEŹNIK = 36 PKT

10. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIECZNICA = 23 PKT.

11. SZKOŁA PODSTAWOWA GROMADKA = 22 PKT.

12. SZKOŁA PODSTAWOWA TRZEBIEŃ = 21 PKT.

13. SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZYN = 18 PKT.

14. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 18 PKT.

15. SZKOŁA PODSTAWOWA OXPRESS BOLESŁ. = 17 PKT.

16. SZKOŁA PODSTAWOWA ŻELISZÓW = 9 PKT.

17. SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIĘTOSZÓW = 8 PKT.

18. SZKOŁA PODSTAWOWA TOMISŁAW = 1 PKT.

19. SZKOŁA PODSTAWOWA RACIBOROWICE

SZKOŁA PODSTAWOWA ŁAWSZOWA

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 132 PKT.

2. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 115 PKT.

3. SZKOŁA PODSTAWOWA 5 BOLESŁAWIEC = 58 PKT.

4. SZKOŁA PODSTAWOWA OCICE = 50 PKT.

5. SZKOŁA PODSTAWOWA GROMADKA = 49 PKT.

6. SZKOŁA PODSTAWOWA BRZEŹNIK = 48 PKT.

7. SZKOŁA PODSTAWOWA OXPRESS BOLESŁ. = 43 PKT.

8. SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIĘTOSZOW = 37 PKT.

9. SZKOŁA PODSTAWOWA TRZEBIEŃ = 28 PKT.

10. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWA WIEŚ = 22 PKT.

11 SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 22 PKT.

12. SZKOŁA PODSTAWOWA 3 BOLESŁAWIEC = 19 PKT.

13. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA = 15 PKT.

14. SZKOŁA PODSTAWOWA TOMISŁAW = 14 PKT.

15. SZKOŁA PODSTAWOWA ŁAWSZOWA = 14 PKT,

SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC = 14 PKT.

17. SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZYN = 13 PKT.

18. SZKOŁA PODSTAWOWA ŻELISZÓW = 5 PKT.

19. SZKOŁA PODSTAWOWA RACIBOROWICE = 2 PKT.

20. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIECZNICA = 1 PKT.

Za miejsca I – III indywidualnie, oraz I – VIII drużynowo wręczono dyplomy, zwycięskim szkoło puchary.

Do zawodów Strefowych (20.05.16. godz. 10:00 w Zgorzelcu) zakwalifikowały się osoby z sześciu pierwszych miejsc z każdej konkurencji, oraz osoby podkreślone i po dwie pierwsze sztafety i podkreślone.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 29 września 2022
Imieniny
Michaliny, Michała, Rafała

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości