Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Po ręcznej szkół podstawowych

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W SP 1 Bolesławiec rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej. W zawodach uczestniczyło 37 dziewcząt (11 z licencją koszykówki, 2 z LA i 1 z piłki nożnej) oraz 52 chłopców (19 z licencją piłki nożnej i 1 z LA).
Po ręcznej szkół podstawowych

Po ręcznej szkół podstawowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po ręcznej szkół podstawowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po ręcznej szkół podstawowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po ręcznej szkół podstawowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZĄT

SP Nowogrodziec - SP Kruszyn 11 : 6 (5:3)

SP Kruszyn - SP 1 Bolesławiec 5 : 11 (3:8)

SP 1 Bolesławiec - SP Nowogrodziec 5 : 7 (4:2)

WYNIKI TECHNICZNE CHŁOPCÓW

SP 1 Bolesławiec - SP Nowogrodziec 5 : 4 (4:1)

SP 4 Bolesławiec - SP Kruszyn 11 : 5 (4:1)

SP 1 Bolesławiec - SP Kruszyn 13 : 1 (8:0)

SP Nowogrodziec- SP 4 Bolesławiec 9 : 7 (5:3)

SP 4 Bolesławiec - SP 1 Bolesławiec 4 : 10 (0:6)

SP Kruszyn - SP Nowogrodziec 4 : 7 (0:5)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. SP NOWOGRODZIEC 4 PKT. 18 : 8

2. SP 1 BOLESŁAWIEC 2 PKT. 16 : 12

3. SP KRUSZYN 0 PKT. 8 : 22

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1. SP 1 BOLESŁAWIEC 6 PKT. 28 : 9

2. SP NOWOGRODZIEC 4 20 : 16

3. SP 4 BOLESŁAWIEC 2 22 : 24

4. SP KRUSZYN 0 10 : 31

5. SP RACIBOROWICE nie dotarła na zawody.

Mistrzyniami Powiatu zostały: Cidyło Julia, Wołoszyn Roksana, Drąg Agnieszka, Sobotko Emilia, Biegacz Wiktoria, Urbaniak Wiktoria, Bober Karolina, Fiołek Małgorzata, Zawrotniak Katarzyna, Byczkowska Karolina i Walczak Anna (op. Jasiński Wojciech) i w.w. zagrają w zawodach strefowych 17.02.16. w Nowogrodźcu.

Mistrzami Powiatu zostali: Rajczakowski Oskar, Braszko Mateusz, Siedlecki Emil, Rissmann Jakub, Janiec Dominik, Skawiński Wiktor, Medyński Krzysztof, Jezierski Konrad, Kniaziewicz Maciej, Piasecki Paweł, Wójcik Oskar, Suski Igor, Cieśla Jakub i Kujawiakowski Oskar (op. Rowgało Elżbieta) i oni zagrają w zawodach strefowych 18.02.16. w Bolesławcu.

Wicemistrzami Powiatu zostali: Jodłowski Tomasz, Góral Jakub, Wyspiański Bartosz, Walęga Wiktor, Sobotko Kamil, Mrozik Piotr, Jasiński Bartosz, Wojtas Jakub, Kurek Marcel, Kusy Piotr, Trembacz Korneliusz, Oleński Eryk i Mius Łukasz (op. Jasiński Wojciech) i oni z kolei zagrają w zawodach strefowych 19.02.16. w Jeleniej Górze.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 25 września 2022
Imieniny
Aureli, Kamila, Kleofasa

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości