Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Po siatkówce gimnazjów

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce rozegrane zostały w dniach 18/19.01.2016. w sali sportowej Gimnazjum w Gromadce (dziewcząt) i w Nowogrodźcu (chłopców).
Po siatkówce gimnazjów

Po siatkówce gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po siatkówce gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po siatkówce gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Po siatkówce gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Mecze rozgrywano do 2 wygranych setów, sety do 25 pkt. a trzeci decydujący do 15 pkt.

WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZĄT

G Gromadka - G Nowogrodziec 2 : 0 (25:12, 25:6)

G 2 Bolesławiec - G Osiecznica 2 : 0 (25:8, 25:8)

G Nowogrodziec - G Iwiny 2 : 1 (25:18, 21:25, 15:7)

G 2 Bolesławiec - G Gromadka 2 : 0 (25:12, 25:18)

G Osiecznica - G Iwiny 2 : 0 (25:21, 25:7)

G Nowogrodziec - G 2 Bolesławiec 0 : 2 (4:25, 8:25)

G Iwiny - G Gromadka 0 : 2 (6:25, 9:25)

G Osiecznica - G Nowogrodziec 2 : 1 (25:15, 23:25, 17:15)

G Iwiny - G 2 Bolesławiec 0 : 2 (3:25, 8:25)

G Gromadka - G Osiecznica 2 : 0 (25:9, 25:9)

WYNIKI TECHNICZNE CHŁOPCÓW

G Nowogrodziec - G Iwiny 2 : 1 (26:24, 21:25, 15:8)

G 2 Bolesławiec - G Osiecznica 2 : 0 (25:13, 25:19)

G Iwiny - G Osiecznica 1 : 2 (1525, 25:21, 6:15)

G Nowogrodziec - G 2 Bolesławiec 0 : 2 (9:25, 9;25)

G 2 Bolesławiec - G Iwiny 2 : 0 (25:14, 25:17)

G Osiecznica -G Nowogrodziec 1 : 2 (21;25, 25:22, 14:16)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. GIMNAZJUM 2 BOLESŁAWIEC 8 8 : 0

2. GIMNAZJUM GROMADKA 7 6 : 2

3. GIMNAZJUM OSIECZNICA 6 4 : 5

4. GIMNAZJUM NOWOGRODZIEC 5 3 : 7

5. GIMNAZJUM IWINY 4 1 : 8

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1. GIMNAZJUM 2 BOLESŁAWIEC 6 6 : 0

2. GIMNAZJUM NOWOGRODZIEC 5 4 : 4

3. GIMNAZJUM OSIECZNICA 4 3 : 5

4. GIMNAZJUM IWINY 3 2 : 6

Mistrzyniami Powiatu zostały : Kuczyńska Martyna, Szweda Karolina, Olszowy Martyna, Kownacka Natalia, Starostecka Wiktoria, Stolarska Gabriela, Deberna Karolina, Rupa Klaudia i Zborowska Klaudia (op. Stachów Jadwiga) i to one zagrają w zawodach strefowych w Lubaniu 17.02.16.

Mistrzami Powiatu zostali : Kucharski Kamil, Kwieciński Amadeusz, Stępień Michał, Kalamarz Radosław, Miżdal Emanuel, Kozak Gracjan, Reliszka Eryk, Posłuszny Piotr, Komada Piotr, Tarnowski Bartek, Kwoczka Jakub, Borawski Artur i Bryłkowski Marcin (op. Markowski Tomasz) i oni zagrają w zawodach strefowych 16.02.16. w Bolesławcu.

Na zakończenie Mistrzostw uczestniczącym drużynom wręczono dyplomy, zwycięskim drużynom puchary, a w zawodach uczestniczyło 55 dziewcząt (w tym 10 z licencją siatkówki, 2 z LA i 2 z Biegów na Orientację) i 40 chłopców (5 z licencją siatkówki, 5 z LA i 12 z piłki nożnej).

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 6 października 2022
Imieniny
Artura, Fryderyki, Petry

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości