Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Siatkówka „trójkami”

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W Gromadce (dziewczęta) i w Żeliszowie (chłopcy) rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce „Trójkami”.
Siatkówka „trójkami”

Siatkówka „trójkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Siatkówka „trójkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Siatkówka „trójkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZAT

SP Gromadka - SP Tomaszów 2 : 0 (25:7, 25:13)

SP Świętoszów - SP 4 Bolesławiec 0 : 2 (10:25, 24:26)

SP Tomaszów - SP Kraśnik Dolny 0 : 2 (10:25, 25:27)

SP Świętoszów - SP Gromadka 0 : 2 (16:25, 20:25)

SP 4 Bolesławiec- SP Kraśnik Dolny 2 : 1 (25:22, 18:25, 15:10)

SP Tomaszów - SP Świętoszów 0 : 2 (21:25, 10:25)

SP Kraśnik Dolny- SP Gromadka 0 : 2 (23:25, 14:25)

SP 4 Bolesławiec- SP Tomaszów 2 : 0 (25:8, 25:14)

SP Kraśnik Dolny- SP Świętoszów 2 : 1 (25:12, 24:26, 15:7)

SP Gromadka - SP 4 Bolesławiec 1 : 2 (25:22, 26:28, 12:15)

WYNIKI TECHNICZNE CHŁOPCÓW

SP 4 Bolesławiec- SP Świętoszów 2 : 0 (25:12, 25:16)

SP Warta Bol. - SP Żeliszów 1 : 2 (25:15, 11:25, 6:15)

SP 4 Bolesławiec- SP Warta Bol. 2 : 0 (25:17, 25:11)

SP Świętoszów - SP Żeliszów 1 : 2 (25:20, 8:25, 7:15)

SP Świętoszów - SP Warta Bol. 1 : 2 (21:25, 25:16, 6:15)

SP Żeliszów - SP 4 Bolesławiec 2 : 1 (6:25, 25:21, 15:11)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. SP 4 BOLESŁAWIEC 8 PKT. 8 : 2

2. SP GROMADKA 7 7 : 2

3. SP KRAŚNIK DOLNY 6 5 : 5

4. SP ŚWIĘTOSZÓW 5 3 : 6

5. SP TOMASZÓW 4 0 : 8

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1. SP ŻELISZÓW 6 PKT. 6 : 3

2. SP 4 BOLESŁAWIEC 5 PKT. 5 : 2

3. SP WARTA BOLESŁ. 4 PKT 3 : 5

4. SP ŚWIĘTOSZÓW 3 PKT. 2 : 6

Mistrzyniami Powiatu zostały: Sobczyszyn Wiktoria, Górska Maja, Owczarek Sonia, Rewińska Zuzanna, Bińczycka Sandra i Zawer Anastazja (op. Zięba Daniel), a Mistrzami Powiatu zostali: Ambroży Michał, Grabowy Dominik, Lasak Stanisław, Petrus Szymon, Tur Kacper i Turczynowicz Daniel (op. Kłodnicki Aleksander) i w/w. osoby zagrają w zawodach Strefowych w Smolniku (dziewczęta 27.03.14. , a chłopcy 28.03.14.).

Uczestniczące szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, zwycięskie drużyny puchary, a nagrody w rozgrywkach chłopców wręczał dyrektor Szkoły Podstawowej w Żeliszowie - mgr Kruszelnicki Arkadiusz.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Piątek 7 października 2022
Imieniny
Krystyna, Marii, Marka

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości