Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Walczyli szachiści

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W II LO w Bolesławcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych.
Walczyli szachiści

Walczyli szachiści
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Walczyli szachiści
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Walczyli szachiści
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Drużyny szkolne składały się z 3-ch chłopców i 1 dziewczyny, grano mecze między drużynami w poszczególnych kategoriach szkół, za wygraną partię zawodnicy otrzymywali 1 pkt., za remis 0,5 pkt., natomiast w meczu drużyna za wygrany mecz otrzymywała 2 pkt. meczowe, za remis 1 pkt.

WYNIKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

SP 2 Bolesławiec - PSP Oxpress Bc. 2 : 2

PSP Oxpress Bc. - SP Wykroty 4 : 0

SP Wykroty - SP 2 Bolesławiec 1 : 3

WYNIKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

G 3 Bolesławiec - G Wykroty 2,5 : 1,5

G Iwiny - G 1 Bolesławiec 0 : 4

G Wykroty - G 2 Bolesławiec 1 : 3

G Iwiny - G 3 Bolesławiec 1 : 3

G 1 Bolesławiec - G 2 Bolesławiec 2 : 2

G Wykroty - G Iwiny 2 : 2

G 2 Bolesławiec - G 3 Bolesławiec 2 : 2

G 1 Bolesławiec - G Wykroty 3 : 1

G 2 Bolesławiec - G Iwiny 4 : 0

G 3 Bolesławiec - G 1 Bolesławiec 0 : 4

WYNIKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I LO - II LO 1 : 3

II LO - ZSM 4 : 0

ZSM - I  LO 1 : 3

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1. SP OXPRESS BOLESŁAWIEC 3 PKT. meczowe 6 : 2 w partiach

2. SP 2 BOLESŁAWIEC 3 PKT 5 : 3

3. SP WYKROTY 0 PKT. 1 : 7

Mistrzami Powiatu zostali: Sas Marcel, Kowal Bartosz, Orleski Wojciech i Sas Oliwia, a opiekunem był Sawicki Maciej.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

1. GIM 1 BOLESŁAWIEC 7 PKT. 13 : 3 w partiach

2. GIM 2 BOLESŁAWIEC 6 PKT. 11 : 5

3. GIM 3 BOLESŁAWIEC 5 PKT. 7,5 : 8,5

4. GIM WYKROTY 1 PKT. 5,5 : 10,5

5. GIM IWINY 1 PKT. 3 : 13

Mistrzami Powiatu w tej kategorii zostali: Pachom Bartosz, Ostrowski Szymon, Durda Roman i Zatylna Karolina, a opiekunem drużyny była Fabin Monika.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

1. II LO 4 PKT. 7 : 1 w partiach

2. I  LO 2 PKT. 4 : 4

ZSM 0 PKT. 1 : 7

Mistrzami Powiatu zostali : Ziętek Mikołaj, Feret Jakub, Baran Marek i Mojsa Natalia, a opiekunem był Malina Krzysztof.

Na zakończenie mistrzostw uczestniczącym Szkołom wręczono pamiątkowe dyplomy, a zwycięskim drużynom puchary.

Mistrzowskie drużyny zakwalifikowały się do zawodów Strefowych w Siedlęcinie - 18.03.14. – PSP Oxpress,, 13.03.14. - G 1. i 17.03.14. II LO.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Piątek 7 października 2022
Imieniny
Krystyna, Marii, Marka

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości