Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 78 informacji. Wszystkie poniżej.

W tym roku 61 wakacji »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie oto
Odpowiednio planując 26 dni urlopu w tym roku można odpoczywać łącznie przez 61 dni - wyliczył portal Money.pl. To efekt sześciu długich weekendów i dwóch dodatkowych dni wolne za święta, które w 2014 roku wypadają w soboty.

Oto co lekarze zarzucają prof. Chybickiej »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie Bożena Janicka
Lekarze rodzinni piszą List Otwarty do profesor Chybickiej: - "Pani publicznie głoszone tezy podważają autorytet lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w oczach pacjentów…"
Zdjęć: 3  

Wieża »
Tekst opublikowany 2013-12-30, opracowanie Zdzisław Abramowicza
Przed lat naocznemu poznaniu wieży i resztek leśniczówki, zwanej na dawnej mapie powiatu Zameczkiem Myśliwskim, towarzyszyły emocje, jakie odczuwali odkrywcy murów prehistorycznego miasta, zatopionego w głębi dżungli.

Skok na procenty  »
Tekst opublikowany 2013-12-30, opracowanie pol
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o włamanie i kradzież. Sprawca wybił szyby, dostał się do wnętrza i ukradł kilka butelek alkoholu.

Oto kto wyśmiewa najnowszy polski czołg »
Tekst opublikowany 2013-12-29, opracowanie Sławek Zagórski/INTERIA.PL
Pokazany na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach czołg PL-01 Concept nie jest nawet prototypem, a już wywołał wiele kontrowersji. Zwłaszcza wśród osób nie związanych z wojskiem.
Zdjęć: 10  

Długoterminowe prognozy: oto początek nowego roku »
Tekst opublikowany 2013-12-29, opracowanie INTERIA.PL
Początek przyszłego tygodnia zapowiada się raczej jesiennie. Nieco bardziej zimowo zrobi się dopiero w przyszły weekend. Lokalnie poprószy śnieg.

Warsztaty teatralne – nowy nabór »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie ts
Rozpoczyna się nowy nabór na warsztaty teatralne dla dorosłych i dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Zdjęć: 1  

Najlepsze kierunki na Sylwestra z Wrocławia »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie otomedia.pl
Zwiedzanie uliczek, szał zakupów, a na koniec noworoczna zabawa – to możliwe w europejskich metropoliach, a pasażerowie wrocławskiego lotniska chętnie z tej oferty korzystają.
Zdjęć: 1  

Mniej wypadków, ale więcej pijanych  »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie pol
Mniej wypadków drogowych, mniej rannych, ale niestety więcej nietrzeźwych kierujących, to bilans trzech dni tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia na Dolnym Śląsku.
Zdjęć: 1  

Polska rajem dla złodziei  »
Tekst opublikowany 2013-12-26, opracowanie INTERIA.PL/NEWSERIA
Złodzieje stają się coraz bardziej zuchwali, ponieważ teraz za kradzież do 400 zł grozi im tylko mandat, a sklepikarze są bezradni.

Gdzie najczystsze powietrze w Polsce? »
Tekst opublikowany 2013-12-26, opracowanie INTERIA.PL
W Puszczy Boreckiej na Mazurach powietrze jest najczystsze w kraju. Pomiary stężenia najbardziej szkodliwego dla zdrowia pyłu zawieszonego prowadzone na stacji w Diablej Górze są przeciętnie 2-3-krotnie niższe niż w najbardziej zanieczyszczonych rejonach kraju.
Zdjęć: 1  

Turniej Gwiazdkowy w Taekwondo »
Tekst opublikowany 2013-12-25, opracowanie rtr
Sala gimnastyczna przy ZSOiZ im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Bolesławcu pękała w szwach. A to wszystko za sprawą II TURNIEJU GWIAZDKOWEGO w Taekwondo dla Dzieci.
Zdjęć: 16  

Oto najwięksi szkodnicy gospodarki »
Tekst opublikowany 2013-12-24, opracowanie INTERIA.PL/Pracodawcy RP
Przedsiębiorcy należący do Pracodawców RP, czytelnicy "Rzeczpospolitej" wyłonili finalistów antynagrody Gospodarcze Maliny 2013. Trafi ona do instytucji i osób, które miały w tym roku szczególnie szkodliwy wpływ na polską gospodarkę.

Wojewoda wprowadził zakaz  »
Tekst opublikowany 2013-12-24, opracowanie rtr
Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa wydał Rozporządzenie nr 4 z dnia 19 grudnia br., które stanowi m.in., że:

Doceniono prace uczestników zajęć BOK-MCC »
Tekst opublikowany 2013-12-24, opracowanie bok
W Ogólnopolskim Konkursie CERAMIONY organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu w kategorii osoby dorosłe Piotr Markiewicz zajął II miejsce, a Anna Koszak otrzymała wyróżnienie.
Zdjęć: 8  

Bolesławiecka Gwiazdka Życzliwości  »
Tekst opublikowany 2013-12-23, opracowanie bok
W Rynku odbył się kiermasz świąteczny na którym można było zakupić choinki, ozdoby świąteczne m.in. bombki firmy Vitbis oraz różnego rodzaju upominki.
Zdjęć: 25  

Oto najładniejsze szopki  »
Tekst opublikowany 2013-12-23, opracowanie bok
W konkursie zorganizowanym przez BOK-MCC, wzięło udział ponad 200 osób. Wygrała szopka grupy sześciolatków z Miejskiego Przedszkola Publicznego 4.
Zdjęć: 9  

Zaproszenie na Flesh Machine »
Tekst opublikowany 2013-12-22, opracowanie DM
Trio Flesh Mashine to zespół czerpiący swoje inspiracje z takich gatunków jak free jazz, free im pro, muzyka współczesna i etniczna.
Zdjęć: 5  

Jest praca w… Egipcie  »
Tekst opublikowany 2013-12-21, opracowanie INTERIA.PL/Praca za granicą
W Egipcie nie jest trudno o pracę w szkołach językowych, kurortach i przemyśle naftowym. Mile widziani są cudzoziemcy z dyplomem wyższych uczelni, nawet bez żadnego doświadczenia zawodowego, dlatego Afryka Północna to dobre miejsce na zawodowy start.

Budżet województwa przyjęty  »
Tekst opublikowany 2013-12-20, opracowanie otomedia.pl/onet.pl
Sejmik województwa dolnośląskiego uchwalił budżet na 2014 r. Jest rekordowy - przeznacza ponad 2 mld zł na wydatki w regionie. Uwzględniono w nim poprawki wniesione przez ugrupowanie Obywatelski Dolny Śląsk.

Konkurs na szopkę - wyniki 20 grudnia w Rynku  »
Tekst opublikowany 2013-12-19, opracowanie bok
Zainteresowanie konkursem na Bożonarodzeniową Szopkę było ogromne. Wpłynęło 45 prac, a w głosowaniu oddano aż 1 650 głosów.
Zdjęć: 4  

Młodzi przeciwko nacjonalizacji »
Tekst opublikowany 2013-12-18, opracowanie rtr
Przedstawiciele inicjatywy NieZaglosuje.pl, która obecnie skupia ponad 20 organizacji młodzieżowych, zwrócili się do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z prośbą o spotkanie.

Cofanie opieki zdrowotnej o 20 lat? »
Tekst opublikowany 2013-12-18, opracowanie rtr
7 listopada br. odbyło się w Sejmie pierwsze czytanie projektu ustawy cofającej wskazówki zegara odmierzającego proces transformacji systemu opieki zdrowotnej o 20 lat.

Warsztaty bożonarodzeniowe w Muzeum Ceramiki  »
Tekst opublikowany 2013-12-18, opracowanie MC
Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza na warsztaty zatytułowane „Wokół Bożego Narodzenia”, które odbędą się 20 grudnia (piątek) w godz. 9.00-13.000 w Dziale Ceramiki przy ul. A. Mickiewicza 13.
Zdjęć: 1  

Taka będzie nowa Syrenka? »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie INTERIA.PL
Końcówka roku kojarzy mam się ze świątecznymi prezentami. W tej kategorii traktować można nie tylko upominki, jakie znajdziemy pod bożonarodzeniowym drzewkiem, ale też najnowsze wiadomości dotyczące polskiej motoryzacji.
Zdjęć: 3  

Święta dookoła świata »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Karp, opłatek, puste miejsce przy stole i choinka. To pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Jakie zwyczaje celebrowane są w innych krajach?
Zdjęć: 2  

8 medali dla ekipy z LMKS Gladius Bolesławiec »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie Yevgen Aleksandrowicz Nikitin
Młodzi adepci Taekwondo z LMKS GLADIUS Bolesławiec i z LMKS SFORA Chojnów wzięli udział w 19 th International Christmas Tournament organizowanym przez SK TKD LACEK w Pelhřimov.
Zdjęć: 5  

Operowy Festiwal Noworoczny »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie mdk
Podczas tego wieczoru publiczność będzie mogła usłyszeć najwspanialsze arie, duety i ansamble operowe, operetkowe, fragmenty musicali, rewii oraz pieśni neapolitańskie w noworocznym, karnawałowym sztafażu.
Zdjęć: 2  

Laureaci konkursu ekologicznego  »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie um
Konkurs ,,Woda - źródło życia” został rozegrany wśród uczniów klas III szkół podstawowych w Bolesławcu i był podsumowaniem zajęć terenowych realizowanych przez PWiK w Bolesławcu we współpracy z Miejskim Centrum Edukacji Ekologicznej.
Zdjęć: 3  

Zakończenie projektu „Transgraniczni Mali Badacze” »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie (info MPP nr 3)
Dzieci z Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Bolesławcu odwiedziło w tym roku dwóch Mikołajów , z których jeden ku zdziwieniu wszystkich przedszkolaków pojawił się w towarzystwie Czorta.
Zdjęć: 4  

Leśny zamek »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie Zdzisław Abramowicz
Po okresie bujnego porastania samosiejkami zapomnianego terenu rekreacyjnego przy ulicy Jeleniogórskiej w Bolesławcu zakątek ten zapewne już wkrótce zacznie zmieniać swój wygląd.
Zdjęć: 6  

Angielski w MDK »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie mdk
Zajęcia są bezpłatne i realizowane są w ramach projektu Unii Europejskiej Vips in Actions.
Zdjęć: 1  

Warsztaty ozdób świątecznych  »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie bok
Stroiki na stół oraz kolorowe witraże wykonali uczestnicy sobotnich zajęć plastycznych w BOK-MCC. W bezpłatnych zajęciach wzięły udział dzieci w wieku od 5 do 11 lat.
Zdjęć: 2  

Komputery dla 200 rodzin »
Tekst opublikowany 2013-12-16, opracowanie um
Oferta należy do firmy A1 Polska z Wrocławia. Szkolenia mają nauczyć podstawowej obsługi komputera oraz korzystania z internetu. Szkolenia będą się odbywały od stycznia 2014 roku.

Jakie auto kupić, żeby odliczyć VAT? »
Tekst opublikowany 2013-12-16, opracowanie Ewa Wilczyńska i Damian Tomczyk, Money.pl
Tylko do końca grudnia można sprzedać samochód firmowy i nie płacić VAT. Początek roku to szansa, żeby odliczyć pełny VAT od samochodów o masie do 3,5 tony z homologacją ciężarową. Taka możliwość będzie jednak tylko przez najwyżej kilka miesięcy i jest wynikiem luki prawnej.
Zdjęć: 1  

Kulturalne prezenty  »
Tekst opublikowany 2013-12-15, opracowanie bok
Oto kilka propozycji, które doskonale nadają się pod choinkę – II część przygód Hobbita, koncerty Waldemara Malickiego i Michała Bajora, spektakl OLD LOVE czy występ Kabaretu Neo-Nówka.
Zdjęć: 1  

Jednominutówki – pokaz najlepszych filmów »
Tekst opublikowany 2013-12-15, opracowanie bok
Czy można opowiedzieć jakąś historię w minutę, przekazać emocje, zadbać o to, aby krótki film miał swój początek, środek i zakończenie? Młodzi twórcy filmowi spróbowali.
Zdjęć: 1  

Grudniowe wydarzenia w Teatrze Starym »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie mdk
27 grudnia o godz. 19 wystąpi Chór Kameralny Axion. Do swych kilkunastu nagród dołączył tryumfy na III Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym "Cançó Mediterrània” w Lloret de Mar/Barcelonie.
Zdjęć: 1  

Konkurs na projekt maskotki X Światowych Igrzysk Sportowych »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie otomedia.pl
W Muzeum Współczesnym we Wrocławiu został oficjalnie ogłoszony konkurs na projekt maskotki X Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games 2017 Wrocław.
Zdjęć: 5  

Straż – drugą drogówką? »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie Creandi.pl
Obowiązki straży gminnej i miejskiej są dość zróżnicowane, jednak analizując statystyki MSWiA można odnieść wrażenie, że straż coraz bardziej angażuje się w kontrolowanie kierowców, stając się niejako drugą drogówką.
Zdjęć: 1  

Wyniki konkursu poetyckiego „Ogrody Jesieni” 2013 »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie mdk
W wyborze prac nagrodzonych decydującym kryterium była oryginalna interpretacja tematu, swoboda w kreowaniu poetyckiej wizji oraz wyrażającej ją formy wiersza.
Zdjęć: 1  

Uroczysta promocja i wręczenie nagród  »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie mc
17 grudnia o godz. 16.00 w Dziale Historii Miasta Muzeum Ceramiki przy ul. M. Kutuzowa 14 w Bolesławcu odbędzie się uroczysta promocja publikacji „1813-2013. Dwusetna rocznica kampanii napoleońskiej na Śląsku”.
Zdjęć: 5  

Zapal Światło Wolności »
Tekst opublikowany 2013-12-12, opracowanie IPN
IPN zachęca do upamiętnienia ofiar stanu wojennego poprzez zapalenie 13 grudnia o 19.30 w oknie świeczki lub kliknięcie na miniaturkę świecy na stronie www.ipn.gov.pl.
Zdjęć: 1  

Prezydent darował policjantom  »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie pol
Bolesławieccy policjanci otrzymali nowy aparat fotograficzny. Wartość przekazanego sprzętu to ponad 3 tys. złotych.
Zdjęć: 2  

Renifer Niko w Poranku na bis  »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie kf
W najbliższą sobotę, 14 grudnia o godz. 12.15 w Kinie Forum w ramach cyklu Poranek na bis animacja o najsympatyczniejszym reniferze świata i pomocniku legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja - Reniferze Niko.
Zdjęć: 1  

Za drogo w sylwestra? Sprawdź, gdzie zaoszczędzisz! »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie otomedia.pl
To już ostatnie dni na wybranie wymarzonego balu sylwestrowego. Jeśli koszty powitania Nowego Roku spędzają Ci sen z powiek, sprawdź gdzie wydasz najmniej.
Zdjęć: 3  

Trwa remont muzeum  »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie um
- Remont muzeum jest kolejnym obiektem zabytkowym na terenie miasta, który wymagał wykonania niezbędnych prac remontowych i teraz odzyskuje dawny blask – informuje prezydent Bolesławca Piotr Roman.
Zdjęć: 2  

Aktywni z pasją »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie um
W bolesławieckim Pałacu Ślubów nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy "Bolesławieckiego Partnerstwa Lokalnego- Aktywni z pasją". Honorowy patronat nad partnerstwem objął Prezydent Miasta Bolesławca Piotr Roman.
Zdjęć: 1  

Zakończone miejskie remonty i modernizacje »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie um
W Bolesławcu w rejonie ul. Rajskiej i ul. Sportowej zakończyły się prace przy modernizacji oświetlenia. Zakończył się również remont nawierzchni jezdni i chodników.
Zdjęć: 2  

Wszystkim jest potrzebny miś »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie um
Grupy zerówkowe oraz uczniowie z klas I - III Szkoły Podstawowej nr 2 obchodzili Światowy Dzień Misia. Barwnie przebrane dzieci przywitała prowadząca - pani Monika, przyjaciółka misia Uszatka, lala Róża.
Zdjęć: 1  

Złote pary »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie um
W Pałacu Ślubów w Bolesławcu osiem par obchodziło jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego.
Zdjęć: 5  

Wspomóż Dom Dziecka i przyjdź na koncert  »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie bok
Trwa akcja zbiórki środków czystości dla Domu Dziecka w Bolesławcu. Osoby, które włączą się do akcji i przyniosą do Punktu Informacji Turystycznej i Kulturalnej w holu Kina Forum dowolny produkt, otrzymają zaproszenie-wejściówkę na energetyczny koncert Kolęd i Pastorałek kapeli folkowej TURNIOKI.
Zdjęć: 4  

One powalczą o tytuł MISS POLSKI 2013 »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie Marta Cybakow - Szachowska
Oto laureatki dwóch Gali Finałowych - Miss Wrocławia i Miss Dolnego Śląska, które już w tę niedzielę, wraz z pozostałymi 20 finalistkami z całej Polski, walczyć będą o tytuł.
Zdjęć: 19  

Obwodnica Warszawy kosztem Dolnego Śląska »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie Tomasz Sąsiada, Money.pl
Kolejny fragment obwodnicy Warszawy powstanie kosztem lepszego połączenia z Czechami. Warte ponad 37,5 miliarda złotych przetargi na budowę dróg ekspresowych rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Dzień Wolontariatu »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie SP
5 grudnia to szczególna data dla wszystkich, którym los innych nie jest obojętny. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Wolontariatu. W powiecie bolesławieckim to święto również obchodzone jest w szczególny sposób.
Zdjęć: 6  

Zaproszenie na przestawienie kabaretowe »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie um
11 grudnia (środa) w sali kina Forum w Bolesławcu odbędzie się przedstawienie kabaretowe.
Zdjęć: 1  

Inwentaryzacja wyrobów azbestowych  »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie um
15 grudnia kończy się inwentaryzacja wyrobów azbestowych występujących na terenie Gminy Miejskiej Bolesławiec.
Zdjęć: 1  

Galeria w banku »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie bok
W niemieckim Zittau zobaczyć można ceramiczne rzeźby bolesławieckiego artysty Mateusza Grobelnego. Wystawione są w miejscowym Sparkasse, banku spółdzielczym, z usług którego korzysta ponad 60 % mieszkańców regionu.
Zdjęć: 5  

Mikołajki w BOK »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie bok
Mikołajki zorganizowane przez BOK-MCC cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tylko 6 grudnia z oferty kina skorzystało ponad 1000 osób. Dzieci chętnie odwiedzały Mikołaja i Śnieżynkę, którzy wręczali upragnione prezenty oraz częstowali słodyczami.
Zdjęć: 17  

Kolędowanie w Szkole Muzycznej »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie D. S.
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Lutosławskiego wraz ze Szkołą Muzyczną II stopnia w Bolesławcu rozpoczęły przedświąteczny cykl koncertów. Preludium do tego cyklu stał się „Konkurs Kolęd”.
Zdjęć: 4  

Dopóki żyją ostatni świadkowie… »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie Zdzisław Abramowicz
Dopóki żyją ostatni świadkowie, pochyleni teraz wiekiem ludzie, których dzieciństwo przypadło na czas II wojny – dopóty w ich wspomnieniach będą powracały dramatyczne obrazy tamtych dni.
Zdjęć: 1  

Bolesławiecka Gwiazdka Życzliwości 2013 »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie bok
Przedświąteczne spotkanie mieszkańców Bolesławca, odbędzie się 20 grudnia w Rynku Bolesławca. Jest to niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzenia czasu i złożenia sobie życzeń.
Zdjęć: 1  

MZK zakupił dwa autobusy »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie um
Miejski Zakład Komunikacji w Bolesławcu kupił dwa pojazdy marki Neoplan N4409. Te nowoczesne pojazdy są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych i posiadają całopojazdową klimatyzację.
Zdjęć: 1  

Jak odzyskać banki dla polskiej gospodarki »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie INTERIA/Rafał Zaza/GAZETA BANKOWA
Rozmowa z prof. dr. hab. Witoldem Kieżuniem.

Komin runął – dostawy ciepła utrzymane »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie um
Wczoraj w godzinach wieczornych w wyniku porywistego wiatru runął 45 - metrowy stalowy komin Zakładu Energetyki Cieplnej w Bolesławcu.
Zdjęć: 2  

O dług upomną się po śmierci »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie INTERIA.PL
Źle oszacowali swoje finansowe możliwości, dali się namówić rodzinie na kredyt, a może obniżyła im się stopa życiowa? Rośnie liczba emerytów, którzy za długi trafiają do Krajowego Rejestru Długów.

Wpadł z narkotykami  »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie pol
Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie ponad 60 porcji marihuany i metaamfetaminę.
Zdjęć: 1  

Odpowie za zniszczenie mienia szkoły  »
Tekst opublikowany 2013-12-04, opracowanie pol
Policjanci z Bolesławca zatrzymali 18-latka, który wyładowując swoją złość uszkodził okna o wartości 2600 złotych.

Niespodzianki w zakładzie kąpielowym »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie um
W Bolesławcu trwają prace przy przywróceniu dawnej funkcji zakładu kąpielowego w zabytkowej pływalni przy ul. Zgorzeleckiej.
Zdjęć: 5  

Czynsze w mieszkaniach komunalnych  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie um
- Stawka czynszu bazowego w 2014 r. pozostanie na niezmienionym poziomie w stosunku do stawki obowiązującej w 2013 r.” – uchwalili radni podczas listopadowej sesji Rady Miasta Bolesławiec.
Zdjęć: 1  

Bożonarodzeniowe Szopki – konkurs  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie bok
Zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatora - BOK-MCC, a pomysłowość jego uczestników nie miała granic.
Zdjęć: 5  

Cisza dialogu  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie mc
Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza na wernisaż wystawy „Cisza dialogu”. Na wystawie zostaną zaprezentowane rzeźby powstałe w Pracowni Rzeźby w Ceramice, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.
Zdjęć: 4  

Andrzejki z zespołem Poeticon  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie bok
Koncert „Andrzejkowe granie” odbył się w wigilię Andrzejek w sali konferencyjnej BOK-MCC. Grupę Poeticon nie zawiedli słuchacze, którzy licznie przybyli na występ.
Zdjęć: 5  

Mikołaj w BOK - MCC »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie bok
Chcesz, aby Mikołaj wręczył Twojemu Dziecku prezent? Chcesz, aby Mikołaj wręczył Twojemu Dziecku prezent?
Zdjęć: 3  

Sztafety pływackie »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie Elżbieta Dec
W Bolesławieckim Parku Wodnym ORKA rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych Sztafetach Pływackich. Poniżej wyniki.
Zdjęć: 17  

Wystawa prac nauczyciela MDK w Siegburgu »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie mdk
„Granzenlos - Bez granic – Sans frontieres” – to tytuł wystawy sztuki, której wernisaż miał miejsce w Pumpwerk (Pompownia) w Siegburgu – partnerskim mieście Bolesławca.
Zdjęć: 5  

Niwnickie echa »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie Zdzisław Abramowicz
Położone nieopodal Gościszowa Niwnice, oddzielone po wschodniej stronie od sąsiednich Kotlisk solidnym kompleksem leśnym, obecnie kojarzone są głównie z miejscową kopalnią „Nowy Ląd”…
Zdjęć: 2  

Świąteczny koncert kolęd Turnioków »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie bok
Wydarzeniem tegorocznej Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości będzie świąteczny koncert kolęd w folkowo-rockowych aranżacjach zespołu Turnioki.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Wtorek 17 maja 2022
Imieniny
Brunony, Sławomira, Wery

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Bolesławiec

OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl