Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 21 informacji. Wszystkie poniżej.

Internet dobro wspólne »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie UM
Gmina Miejska Bolesławiec przystąpiła do projektu pn. „Be Fair – Internet jako dobro wspólne”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Rycerskie opowieści »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie .
W pracowni plastycznej trwają warsztaty malarskie „Opowiem Wam”, prowadzone przez Stanisławę Wojdę-Pytlińską. Biorące udział w projekcie dzieci tworzą prace, które inspirowane są historiami rycerskimi.

Poczytaj o historii »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie UM
Można już nabyć IV tom „Rocznika Bolesławieckiego”, wydawnictwa poświęconego historii i współczesności Bolesławca i Ziemi Bolesławieckiej. Promocja z udziałem autorów i redaktorów Rocznika odbyła się 17 lipca 2012 r. w Sali Rajców bolesławieckiego Ratusza.

Podziękowania dla krwiodawców »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie SP
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu złożyło na ręce starosty bolesławieckiego Cezarego Przybylskiego serdeczne podziękowania dla honorowych dawców krwi z terenu powiatu bolesławieckiego oraz wszystkich mieszkańców, którzy od stycznia 2012 r. oddali krew w ramach mobilnych zbiórek krwi.

Włącz się w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie SP
Powiat Bolesławiecki wraz lokalnymi przedstawicielami Polskiej Akcji Humanitarnej zapraszają na Festiwal Globalny Lokalnie „Włącz się” 25 sierpnia 2012.

Ksiądz na patrolu »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie KPP
W związku ze zbliżającym się świętem patrona kierowców policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatwej Policji w Bolesławcu wspólnie z księdzem prowadzili weekendowe działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Bezpieczne Wakacje »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie KPP
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" gościli w komendzie grupę dzieci z półkolonii TOP Centrum Gier i Zabaw w Bolesławcu.

Policjanci w teatrze »
Tekst opublikowany 2012-07-25, opracowanie KPP
20 lipca w Teatrze Starym w Bolesławcu odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Policji.

Radni pomagają powodzianom »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie Starostwo Powiatowe
Rani powiatu bolesławieckiego powiatu podjęli jednogłośnie uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla dwóch gmin, które ucierpiały w czasie ostatnich gwałtownych burz, ulew oraz podtopień, czyli dla gminy Olszyna i gminy Gryfów Śl.

Bolesławiec w złotej setce  »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie UM
17 lipca „Rzeczpospolita” opublikowała wyniki ósmej edycji Rankingu Samorządów, w którym wyłoniono najlepsze miasta i gminy. Ranking „Rz” ma na celu uhonorowanie miast i gmin, które najbardziej dbają o rozwój i podniesienie jakości życia mieszkańców przy zachowaniu reguł odpowiedzialności i bezpieczeństwa finansowego. Samorządy oceniane są w trzech kategoriach: miasta na prawach powiatu, gminy miejskie i miejsko-wiejskie oraz gminy wiejskie.

Wakacje z tańcem »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie Fot. BOK-MCC
Poczucie rytmu, wytrwałość oraz pracowitość – to cechy, jakie posiadać musi każdy tancerz. O tym, czy nasi warsztatowicze je posiadają, mogą się oni przekonać podczas zajęć prowadzonych przez Pawła Klimka oraz Kamila Nakoniecznego.

Policjantki u harcerzy »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie KPP
O bezpiecznej kąpieli, zachowaniu na drodze i właściwej postawie w kontaktach z osobami obcymi podczas spotkania z harcerzami rozmawiały bolesławieckiej policjantki.

Złodzieje płotu »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie KPP
Dzielnicowi z Bolesławca zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o kradzież elementów ogrodzenia.

Stacja „Wyobraźnia” »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie Fot. BOK-MCC
„Stoi na stacji lokomotywa, ciężka, ogromna i pot z niej spływa…” – chyba każdy z nas zna wiersz Juliana Tuwima, który rozpoczyna się właśnie od tych słów. Ale jak wyglądają poszczególne wagony słynnej Lokomotywy?

Krakowiaczek jeden »
Tekst opublikowany 2012-07-18, opracowanie Fot. BOK-MCC
Podczas wakacyjnych zajęć z Agnieszką Podłaszczyk najmłodsi poznają tańce i stroje krakowskie. Jest to dla nich niepowtarzalna okazja, by przymierzyć czapę krakowską czy wianek z kolorowymi wstążkami.

Bas w Teatrze Starym »
Tekst opublikowany 2012-07-11, opracowanie SP
Już 17 lipca Starosta Bolesławiecki Cezary Przybylski zaprasza mieszkańców powiatu bolesławieckiego na wyjątkowy koncert Kazimierza Kowalskiego.

Lepiej niż w domu  »
Tekst opublikowany 2012-07-11, opracowanie SP
Wjeżdżamy przez zieloną bramę drzew na parking przed budynkiem. Są wakacje, ale praca wre. Zespół Resocjalizacyjny w Iwinach zyskał nowe skrzydło budynku, w którym znajdą się przestronne klasy, nowocześnie wyposażone pracownie, profesjonalna biblioteka, komfortowe łazienki z prysznicami i zapleczem na pralnię i suszarnię.

Pomoc dla Olszyny »
Tekst opublikowany 2012-07-11, opracowanie UM
W wyniku gwałtownej burzy połączonej z gradobiciami ucierpiała większa część miasta Olszyna w powiecie lubańskim. Zniszczonych zostało wiele dróg i zalanych domów.

Informator SMS »
Tekst opublikowany 2012-07-11, opracowanie UM
Wysłanie tylko jednej wiadomości SMS dzieli państwa od tego, by już zawsze być dobrze poinformowanym o tym co dzieje się w Waszym mieście. Posiadając informacje, macie większy wpływ na kształt miejsca, w którym mieszkacie.

Adaptują Orła »
Tekst opublikowany 2012-07-11, opracowanie UM
W Bolesławcu trwa adaptacja byłego kina Orzeł na potrzeby Centrum Integracji Kulturalnej. Aktualnie prowadzone są roboty na dachu budynku głównego kina. Została zdjęta dachówka z połaci od ul. Chopina. Obie połacie dachu są obłożone folią, przybite są łaty, zamontowano okno dachowe. Wykonywana jest konstrukcja pod klimatyzację. Wykonawca przystąpił do tynkowania pomieszczeń w budynku głównym.

Nadciąga mrok »
Tekst opublikowany 2012-07-09, opracowanie opr. RW
Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od największego święta wszystkich miłośników mrocznych i industrialnych dźwięków. 26 lipca rozpoczyna się festiwal Castle Party w Bolkowie. Tegoroczną gwiazdą będzie znany od wielu lat zespół Alien Sex Fiend.

Dzisiaj
Sobota 21 maja 2022
Imieniny
Jana, Moniki, Wiktora

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Bolesławiec

OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl