Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 74 informacji. Wszystkie poniżej.

Dłuższe pociągi, tańsze bilety »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie red.
Od weekendu do składów dołączane są dodatkowe wagony, w sprzedaży dostępne są tanie bilety. Ponad 3200 pociągów PKP Przewozy Regionalne jest przygotowanych do pracy podczas Wszystkich Świętych.

1 listopada - pojedziemy inaczej »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie red.
Policja zapowiada kilka zmian w organizacji ruchu drogowego w Bolesławcu. Wszystko związane jest ze Świętem Zmarłych. Zamknięta zostanie m.in. część ulicy Śluzowej.

Mieszkanko pod lasem »
Tekst opublikowany 2007-10-30, opracowanie Ilona Parejko
W przyszłym roku bolesławiecki magistrat zacznie sprzedawać działki pod budowę jednorodzinnych domków. Działki są duże, całkowicie uzbrojone i w pięknej okolicy.

Pieniądze dla wybitnych »
Tekst opublikowany 2007-10-30, opracowanie Ilona Parejko
Od prawie 40 lat, w I Liceum Ogólnokształcącym w Bolesławcu przyznawane są stypendia imienia Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, którzy uczyli w tej szkole i cały swój majątek przeznaczyli dla najpilniejszych uczniów ogólniaka.

Ambientowy Bolesławiec »
Tekst opublikowany 2007-10-30, opracowanie red.
2 listopada, w Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbędą się wyjątkowe, muzyczne zaduszki. Po raz pierwszy w mieście będziemy mogli wysłuchać tworzonej na żywo muzyki ambient.

Co kryje ziemia? »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie Ilona Parejko
Naukowcy z Instytuty Pamięci Narodowej przywieźli do Bolesławca georadar. Tym specjalistycznym urządzeniem prześwietlają ziemię w ogrodzie należącym do bolesławieckiego domu kultury.

Tragiczny finał koleżeńskiej sprzeczki »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie Ilona Parejko
Trzydziestojednoletni Jarosław zmarł po tym, jak pobili go dwaj jego koledzy. Policja złapała sprawców, którzy przyznali się do winy.

Tragedia w Kruszynie »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie Ilona Parejko
20-letni mieszkaniec podbolesławieckiego Kruszyna – pracownik tamtejszej firmy - palił śmieci w beczce. Nastąpił wybuch i młody mężczyzna zaczął płonąć.

Dolnośląski Nikifor na strychu MDK-u »
Tekst opublikowany 2007-10-26, opracowanie Ilona Parejko
Zygmunt Sarna, to malarz samouk. Upodobał sobie aniołki, Matkę Boską i Jezusa. Lubi też malować kościoły i zamki. Nazywany jest dolnośląskim Nikiforem, a jego obrazy oglądać można w galerii na strychu w Młodzieżowym Domu Kultury w Bolesławcu.

Internet za darmo w mieście! »
Tekst opublikowany 2007-10-26, opracowanie red.
Urząd Miasta uruchomił tzw. HotSpot - otwarty i dostępny publicznie punkt umożliwiający dostęp do Internetu za pomocą sieci bezprzewodowej.

Demon seksu przed pięćdziesiątka »
Tekst opublikowany 2007-10-26, opracowanie Ilona Parejko
Czy zbliżająca się do 50. kobieta może zadebiutować w nocnym klubie w roli seksownej hostessy? W filmie Sama Garbarskiego może. Kino Orzeł zaprasza na Irinę Palm – historię kobiety, która wychodzi na prostą.

Nie ma mocnych na Świdnicę... »
Tekst opublikowany 2007-10-26, opracowanie red.
W meczu na szczycie IV ligi piłki nożnej wicelider tabeli, zespół BKS Bolesławiec uległ liderowi Polonii/Sparcie Świdnica 1:4. Kibiców rozczarował zarówno styl gry naszej drużyny, jak i postawa sędziów.

Reprezentant z Bolesławca »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie red.
Wojtek Leszczyński - zawodnik bolesławieckiego klubu Starbol został powołany na zgrupowanie młodzieżowej kadry narodowej koszykarzy kadetów U-16. Aby znaleźć się w tym elitarnym gronie nasz zawodnik musiał przejść sito eliminacji.

Trzeci Festiwal Kina Off w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie red.
1 grudnia o godzinie 16.00 w Kinie Orzeł odbędzie się w Bolesławcu kolejna edycja festiwalu filmów niezależnych i offowych. Swoje produkcje zgłaszać można do 16 listopada.

MZK: idzie święto, będą zmiany »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie red.
Szykują się zmiany w rozkładach bolesławieckiej komunikacji miejskiej. Wszystkie związane będą ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Świętych.

Śladami zbrodni w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie red.
Od 2006 roku Instytut Pamięci Narodowej realizuje program badawczo-edukacyjny "Śladami zbrodni". Obecnie zespół pracowników prowadzi badania m.in. w Bolesławcu.

Posła aktualnie brak »
Tekst opublikowany 2007-10-24, opracowanie Ilona Parejko
Mimo wysokiej, bo ponad 55 procentowej frekwencji podczas niedzielnych wyborów, Bolesławiec znowu nie ma posła. Cezaremu Przybylskiemu z Platformy Obywatelskiej zabrakło niespełna dwustu głosów, aby dostać się parlamentu.

Wspierają uzdolnionych »
Tekst opublikowany 2007-10-24, opracowanie red./UM/scholaris.pl
W poniedziałek dyrektor SP nr 1 w Bolesławcu Kornel Filipowicz odebrał Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia. Tym samym bolesławiecka placówka dołączyła do elitarnego grona szkół najskuteczniej promujących uczniów uzdolnionych.

Zimny prysznic w Trzebnicy »
Tekst opublikowany 2007-10-23, opracowanie red.
W rozgrywanym 20 października meczu 15. kolejki IV ligi zespół BKS Bolesławiec przegrał w Trzebnicy z tamtejszą Polonią 0:1. Tymczasem nasz główny rywal w grze o awans - Polonia / Sparta Świdnica wygrała swoje 14 kolejne spotkanie.

Przyszła jesień...? »
Tekst opublikowany 2007-10-23, opracowanie red.
Już coś szeleści pod stopami, chyba idzie jesień - pisze jeden z naszych czytelników, który w połowie miesiąca sfotografował ul. Bohaterów Getta w Bolesławcu.

Dwie wygrane na początek »
Tekst opublikowany 2007-10-23, opracowanie red.
Siatkarski zespół TOPu, grający w mistrzostwach województwa dolnośląskiego kadetów udanie rozpoczął nowy sezon. Nasi zawodnicy odnieśli dwa zdecydowane zwycięstwa.

I PO wyborach »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie (tom)
Pięć mandatów dla Platformy Obywatelskiej, cztery dla Prawa i Sprawiedliwości, dwa dla Lewicy i Demokratów oraz jeden mandat dla Polskiego Stronnictwa Ludowego. Takie są wstępne wyniki wyborów do Sejmu w okręgu legnicko - jeleniogórskim.

Będzie poseł z Bolesławca? »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie red.
- Póki co, wiem o około 6 200 głosach oddanych na mnie - mówi naszemu portalowi Cezary Przybylski. Bolesławiecki Starosta ma duże szanse na poselski mandat.

Mamy wyniki »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie (tom)
Znamy listę posłów nowej kadencji Sejmu z okręgu legnicko - jeleniogórskiego.

Uderzyła w poloneza »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie MW
W piątek rano w Trzebieniu opel vectra zderzył się z polonezem. Obu kierowców przewieziono do szpitala.

Zmienne szczęście brydżystów »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie red.
Ze zmiennym szczęściem rozpoczęli bolesławieccy brydżyści zmagania w II Lidze Brydża Sportowego. BKB Prnjavor Bolesławiec na pierwszym zjeździe w Gliwicach rozegrał 5 meczy, w których trzykrotnie zwyciężał i doznał dwóch porażek.

Kolejowa rewolucja w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie red.
Znany jest już projekt nowego rozkładu jazdy pociągów, który zacznie obowiązywać od 9 grudnia br. Wszystko wskazuje na to, że nasze miasto czeka kolejowa "rewolucja".

Bolesławiec – dobra frekwencja »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie red.
Według wstępnych wyników do urn poszło wczoraj ponad 55 procent Bolesławian. Łącznie oddano 18348 ważnych głosów. Spośród partii biorących udział w wyborach najmniejszym poparciem w mieście cieszy się Polska Partia Pracy.

Jak i na kogo głosujemy? »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie red.
O godzinie 6.00 rozpoczęły się w Polsce wybory parlamentarne. Głosować będzie można do godziny 20. Wszyscy udający się do lokali wyborczych powinni zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Cisza wyborcza do 22.55 »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie as
Wciąż nie znamy przybliżonych wyników wyborów do parlamentu. Cisza wyborcza została przedłużona do 22.55.

Polacy wybrali PO  »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie as
44,2 % - PO, 31,3 % - PiS, 12,2 % - LiD – tak wyglądają przybliżone wyniki wyborów parlamentarnych. Do sejmu wejdzie jeszcze tylko PSL – 7,9 %. Przybliżona frekwencja wyniosła 55,3 %.

Dzień prawdy  »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie (tom)
W najbliższą niedzielę będziemy wybierać 460 posłów i 100 senatorów. Do urn może iść ponad 30 milionów Polaków, bo tylu jest uprawnionych do głosowania. Przypominamy, jak głosować, by nasz głos był ważny.

Guzikowscy w DKF »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie Ilona Parejko
Już w najbliższy poniedziałek, 22 października, w kinie Orzeł zobaczymy znakomitą czeską komedię "Guzikowcy". W swym kraju film ma już opinię obrazu kultowego.

Po wertepach »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie Ilona Parejko
Mieszkańcy ulicy Krótkiej w Wykrotach od lat proszą urzędników o budowę drogi. Skutek jest taki, że od 30 lat własnymi siłami zasypują czym popadnie dziury, aby móc dotrzeć do asfaltu.

Julian Tuwim na bluesowo »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie Ilona Parejko
W klubie Pegaz działają warsztaty poezji śpiewanej. Młodzi ludzie sami wybierają teksty, jeśli trzeba piszą piosenki, komponują muzykę i aranżują utwory.

Biedronka kompletnie zniszczona »
Tekst opublikowany 2007-10-18, opracowanie Ilona Parejko
W środę wieczorem, kiedy w sklepie Biedronka przy ulicy Chrobrego byli jeszcze klienci, przechodnie zauważyli ogień wydobywający się spod powały dachu. Ogień gasiło 18 zastępów straży pożarnej. Straty są ogromne.

Starsi jeżdżą na gazie »
Tekst opublikowany 2007-10-17, opracowanie red.
Dwóch pijanych mężczyzn zatrzymała bolesławiecka policja. Obaj jechali rowerem, obaj wiekiem przekroczyli pięćdziesiątkę. Solidarnie przekroczyli również poziom jednego promila alkoholu we krwi.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2007-10-16, opracowanie red.
13 października odbyła się w Bolesławcu uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego Zamiejscowego Ośrodka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Podczas uroczystości podpisano porozumienie w sprawie utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bolesławcu.

Bolesławianie wygrywają w trzeciej lidze »
Tekst opublikowany 2007-10-16, opracowanie red.
10 Października na Sali w Gromadce rozpoczął się pierwszy mecz trzeciej ligi koszykówki pomiędzy drużynami TOP Bolesławiec i LOSSM Wrocław. Pierwsza kwarta rozpoczęła się od zdecydowanego ataku naszej drużyny.

Głowy Marka, foty Grześka, teksty Jacka »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie Ilona Parejko
Muzeum Ceramiki zaprasza na wystawę, jakiej jeszcze w Bolesławcu nie było. Swoją twórczość zaprezentuje trzech bolesławian - Marek Zyga – rzeźbiarz, Grzegorz Sidorowicz - fotografik i Jacek Pałka – pisarz.

Diamentowe Gody Państwa Złotków »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie Ilona Parejko
Jak to się robi, że dwoje ludzi w szacunku i miłości wytrzyma ze sobą 60 lat? Receptę na szczęśliwe małżeństwo znają Bronisława i Józef Złotkowie z Nowogrodźca, którzy po 60 latach odnowili przysięgę małżeńską.

Kobiety mają plan »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie Ilona Parejko
Na pierwsze spotkanie organizacji "Kobiety aktywne" przyszło kilkanaście pań - większość o powstaniu towarzystwa dowiedziała się od nas. Co łączy kobiety aktywne, działające pod wodzą Elżbiety Maciejewskiej?

Porządki niedokończone »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie red.
Ostatni tydzień sejmowej kampanii wyborczej nie sprzyja chłodnej refleksji o akcie przerwanym w połowie. W tych dniach wszyscy oczekujemy od partyjnych zastępów skondensowanego przekazu i celnego ciosu powalającego konkurenta.

I po najwyższym »
Tekst opublikowany 2007-10-14, opracowanie BOM
W serwisie prezentujemy ostatnie dni wrocławskiego Poltegoru. Zobacz jak znikał najwyższy na Dolnym Śląsku biurowiec!

Miejskie inwestycje - wyraź swoje zdanie! »
Tekst opublikowany 2007-10-14, opracowanie ks
25 października w Ratuszu przedstawione zostaną planowane w mieście inwestycje, związane m.in. z rewitalizacją Bolesławca. Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat planów.

BKS zwycięski, niepokonana Świdnica »
Tekst opublikowany 2007-10-14, opracowanie ks
Trzynasta kolejka IV ligi nie była dla zawodników BKS Bolesławiec pechowa - nasz zespół pokonał drużynę Górnika Złotoryja 1:0. To dziesiąte zwycięstwo drużyny, która wciąż jednak traci do liderującej Oleśnicy pięć punktów.

TIR w ogródku »
Tekst opublikowany 2007-10-13, opracowanie Ilona Parejko
Do groźnego wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Zebrzydowej. Jadący od strony Bolesławca tir dosłownie staranował inną ciężarówkę, która wylądowała w ogrodzie należącym do Władysława Zięby.

Matka dziecka ukarana »
Tekst opublikowany 2007-10-12, opracowanie Ilona Parejko
Matka dwuletniej dziewczynki, która omal nie wypadła z okna mieszkania na trzecim piętrze uniknęła odsiadki, ale spotkała ją surowa kara.

DKF Cząstki elementarne »
Tekst opublikowany 2007-10-12, opracowanie Ilona Parejko
W najbliższy poniedziałek o godzinie 19, członkowie Dyskusyjnego Klubu Filmowego obgadają nowy, jak na dekaefowskie standardy film, bo nakręcony zaledwie rok temu.

Artyści biją konkurencję na głowę »
Tekst opublikowany 2007-10-12, opracowanie Ilona Parejko
Mieszkańcy Bolesławca zostali laureatami międzynarodowych konkursów plastycznych - rywalizacji dla dzieci i młodzieży oraz konkursu fotograficznego dla seniorów.

Z piaskiem do rowu »
Tekst opublikowany 2007-10-12, opracowanie IP
Ciężarówka wioząca kilkanaście ton piachu omal nie wpadła do przydrożnego rowu. Kolizja wydarzyła się przy ulicy II Armii Wojska Polskiego w Bolesławcu, przy wyjeździe z miasta w kierunku Zgorzelca.

Policjanci nie biorą, tylko zakładają obrączki »
Tekst opublikowany 2007-10-12, opracowanie Ilona Parejko
W sztok pijany kierowca ciężarówki chciał, aby za łapówkę policjant dmuchnął za niego w alkomat. Niemal natychmiast poczuł chłód stali na nadgarstkach.

Wystawa prac Jana Bancewicza »
Tekst opublikowany 2007-10-11, opracowanie red.
Wieczór autorski Jana Bancewicza odbędzie się w najbliższą sobotę 13 października, w klubie Pegaz. Artysta zaprezentuje swoje prace malarskie i graficzne.

Do malowania! »
Tekst opublikowany 2007-10-11, opracowanie red.
Prezentujemy zdjęcia klatki schodowej przy ulicy Gałczyńskiego 40B w Bolesławcu. - Może ktoś się zawstydzi - pisze nasz czytelnik, który bezskutecznie domaga się remontu budynku.

Kacper jedzie na mistrzostwa! »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie red.
W dniach 6–7 października w wałbrzyskim Zamku Książ odbyły się szachowe mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów. W imprezie udział wzięło ponad 200 zawodników - wśród nich nasz siedmiolatek z klubu TOP Bolesławiec, Mistrz Polski Kacper Grela.

Łapówka po pijaku »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie red.
200 zł chciał wręczyć policjantom 35-letni kierowca ciężarówki, którego funkcjonariusze przyłapali na jeździe po pijanemu. Próba przekupstwa się nie udała.

Ścina i cyka? »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie red.
Zdjęcie specyficznego zakładu fotograficznego wykonał w Bolesławcu nasz czytelnik Piotr Harmider. Czyżby ten fryzjer ścinał i robił zdjęcia jednocześnie? ;-)

PO z LiD robi wielką różnicę  »
Tekst opublikowany 2007-10-09, opracowanie MP,TS
"My nie wykluczamy wielkiej koalicji, ale w innym wydaniu niż to, co proponuje Donald Tusk" - rozmowa z Adamem Lipińskim, sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, posłem PiS z okręgu legnicko – jeleniogórskim.

Wysoka wygrana BKS! »
Tekst opublikowany 2007-10-08, opracowanie red.
W sobotę swój kolejny mecz w IV lidze rozgrywał zespół BKS Bobrzan Bolesławiec. Nasi zawodnicy grali w Kobierzycach z tamtejszym GKS. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem bolesławian 4:1.

Biegali na przełaj »
Tekst opublikowany 2007-10-08, opracowanie red.
5 października na terenie bolesławieckiego MOSiRu odbyły się Mistrzostwa Bolesławca podstawówek i gimnazjów w sztafetowych Biegach Przełajowych.

Mają go - zobacz film »
Tekst opublikowany 2007-10-05, opracowanie Ilona Parejko
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł i ciężko ranił właścicielkę biura kredytowego przy ulicy Zgorzeleckiej w Bolesławcu. To 22-letni mieszkaniec Lwówka. Przyznał się do winy. Bandytę rozpoznała ofiara napaści, która po ciężkiej operacji wraca do zdrowia.

Krócej posiedzi »
Tekst opublikowany 2007-10-04, opracowanie MW
Mariuszowi C. udało się skrócić swój wyrok za przyjęcie łapówki od dwóch funkcjonariuszy, którzy udawali pacjentów. Co ciekawe, wcześniej ordynator poprawnie zdiagnozował chorobę jednego z policjantów.

Cud wyśniony czy sukces wypracowany? »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie http://www.boleslawiec.wfp.pl/magazyn.php?rodzaj=1
Otwieramy nasz nowy dział - Woda na młyn, w którym mogą Państwo publikować swoje opinie, felietony, plotki, zachęcając innych do dyskusji. Już dziś drugi felieton Mieczysława Piotrowskiego. Zapraszamy!

Tęgie głowy z ogólniaka »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie Ilona Parejko
Troje uczniów I Liceum Ogólnokształcącego pokonało kilkadziesiąt drużyn z całego województwa. Stawką był tytuł mistrza mowy angielskiej.

Walczmy z głodem »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie red.
W dniach 12 - 13 października na ulicach miasta prowadzona będzie kwesta w ramach Światowego Dnia Walki z Głodem. Mamy szansę pomóc m.in. dzieciom w szkołach oraz mieszkańcom Schroniska dla Osób Bezdomnych PCK w Bolesławcu.

"Katyń" od piątku  »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie tom
Od najbliższego piątku, w bolesławieckim kinie "Orzeł" będzie można oglądać film Andrzeja Wajdy "Katyń" To pierwsza w historii polskiego kina próba ukazania zbrodni na polskich oficerach dokonanej przez NKWD.

Chciał zabić »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie Ilona Parejko
Młody mężczyzna pobił i ranił nożem pracownicę biura kredytowego przy ulicy Zgorzeleckiej. Do napadu doszło w centrum miasta w samo południe. Kobieta wczołgała się po stromych schodach z biura na chodnik i wzywała pomocy.

Dźgnął nożem kobietę »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie red.
Trwają poszukiwania mężczyzny, który dziś, około godziny 13:00, napadł i dźgnął nożem kobietę przy Centrum Kredytowym na ulicy Zgorzeleckiej.

Komenda "oczyszczona" z komendantów »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie Ilona Parejko
Adam Różycki nie jest już komendantem policji w Bolesławcu. Jego zastępcą nie jest już Leszek Dłużyk. Za chwilę nie będzie w komendzie również drugiego zastępcy komendanta, Pawła Górzyńskiego. Istna rewolucja.

Nie jesteśmy feministkami »
Tekst opublikowany 2007-10-02, opracowanie Ilona Parejko
Całe życie zawodowe spędziła biegając po budowach i organizując zajęcie mężczyznom. Teraz, razem z piętnastoma innymi paniami Elżbieta Maciejewska tworzy w Bolesławcu oddział Europejskiej Unii Kobiet.

Iluminacja wyróżniona »
Tekst opublikowany 2007-10-02, opracowanie red.
Bolesławiec profesjonalnie wykorzystuje światło dla podkreślenia urody swoich zabytków architektonicznych - tak twierdzą przedstawiciele firmy Philips, którzy przyznali miastu specjalne wyróżnienie.

Gwiazdy kina w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2007-10-02, opracowanie red.
Z pomocą Filmoteki Narodowej Bolesławiecki Ośrodek Kultury ma zamiar zorganizować dwa duże projekty filmowe - kolejną edycję Festiwau Kina Off w Bolesławcu oraz cykl "Twarze dużego ekranu".

Policja namierza »
Tekst opublikowany 2007-10-01, opracowanie Ilona Parejko
Policjanci znaleźli chłopaka, który – jako jedne z liczniejszej grupy – brał udział w dystrybucji pornograficznego filmu nakręconego rzekomo w bolesławieckim Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Mistrzowie i uczniowie »
Tekst opublikowany 2007-10-01, opracowanie Ilona Parejko
Zrzeszeni w cechu rzemieślnicy z Bolesławca, razem z dyrektorami szkół zawodowych i przedstawicielami starostwa wybierają najlepszych pracodawców, którzy szkolą uczniów.

Dzisiaj
Wtorek 16 sierpnia 2022
Imieniny
Joachima, Nory, Stefana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Bolesławiec

OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl