Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Jechał rikszą pod prąd, nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Mundurowi z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto, zwrócili uwagę na mężczyznę przemieszczającego się rikszą. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że był środek nocy, a mężczyzna jechał jezdnią w kierunku przeciwnym niż nakazany znakami, jednocześnie nie trzymając prostoliniowego toru jazdy.

Wrocławscy policjanci zauważyli na jednej z wrocławskich ulic kierującego rikszą, którego jazdę postanowili jak najszybciej przerwać celem niedopuszczenia do tragedii. Powód był nie jeden, mężczyzna jechał jezdnią ulicy Zelwerowicza pod prąd, mając znaczne problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy.

Przyczyna tego nieodpowiedzialnego zachowania szybko wyszła na jaw, policjanci wyczuli od cyklisty silną woń alkoholu. Mężczyzna nie był w stanie utrzymać równowagi, a kontakt z nim był znacząco utrudniony, jeżeli można mówić o jakimkolwiek kontakcie.

Ze względu na stan, w jakim znajdował się mężczyzna i troskę o jego zdrowie, funkcjonariusze wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł cyklistę to jednego z wrocławskich szpitali. Stan skrajnego upojenia alkoholowego nie pozwolił mundurowym na zbadanie stanu trzeźwości kierującego.

Badanie krwi wykonane w placówce medycznej dało wynik bliski 3.8 promila alkoholu w jego organizmie.

Na szczęście na skutek tej lekkomyślnej jazdy nikomu nic się nie stało, ale nie wiadomo jak podróż rikszą by się zakończyła, gdyby nie działania funkcjonariuszy.

Mężczyzna odpowie przed sądem za swoje lekkomyślne zachowanie.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


polDzisiaj
Sobota 19 września 2020
Imieniny
Januarego, Konstancji, Leopolda

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości
Ku przestrodze - z archiwum policji
Fotoprzestroga
Wypadek  na Łokietka
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Wypadek na łokietka
Fotoprzestroga
wypadek na łokietka
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
ZAGINĄ\Ł
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl