Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Remis BKS-u z Włókniarzem Mirsk

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
1 października BKS Bobrzanie na własnym boisku podejmował drużynę Włókniarza Mirsk. Mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Jacek Bochnia i Damian Kamuda.

Pierwsze minuty gry 10 kolejki klasy okręgowej pomiędzy BKS Bobrzanie a Włókniarzem Mirsk wskazywały na przewagę bolesławieckiej drużyny. Gospodarze raz po raz atakowali bramkę przeciwnika. Atakowali, lecz bezskutecznie. Wysiłki gospodarzy kończyły się albo tuż przed polem karnym, albo niecelnym strzałem.

W 44 min. gry udany kontratak w wykonaniu Włókniarza Mirsk i Dawid Grygiel strzałem z głowy pokonuje bramkarza BKS-u. Pierwsza połowa kończy się porażką BKS-u 0:1.

W 53 min. gry pada kolejna bramka, której autorem jest zawodnik Włókniarza – Jarosław Wichrowski. BKS- przegrywa 2:0 i nic nie wskazuje, by obraz gry miał się zmienić.

Trener gospodarzy, Marcin Ciliński podejmuje decyzję o zmianie zawodników. Mateusza Muchę zastępuje Patryk Kubik, na miejsce Łukasza Graczyka wchodzi Mateusz Świca, a na miejsce Marka Kumosia - Damian Kamuda .

Po zmianach na boisku inicjatywę przejmuje BKS Bobrzanie. W 81 min. sędzia dyktuje rzut rożny dla BKS-u. Łukasz Filipiak posyła górną piłkę wzdłuż pola karnego, do której głową dochodzi Jacek Bochnia i bolesławianie zdobywają bramkę kontaktową. W 87 min. gry Damian Kamuda zdobywa wyrównującą bramkę. Mecz kończy się remisem 2:2.

8 października kolejne spotkanie derbowe BKS-u, tym razem z GKS-em Raciborowice, który podczas ostatniego, wyjazdowego spotkania uległ Warcie Bolesławieckiej 1:2 .