Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Wygrana w świetnym stylu

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W minioną sobotę drużyna TOP Bolesławiec rozegrała swój czwarty mecz rundy rewanżowej. Tym razem nasi siatarze pokonali trzecią drużynę w tabeli.

Początek spotkania nie zapowiadał zwycięstwa TOPu - w pierwszym secie nasi reprezentanci ulegli Chrobremu 20:25. Druga odsłona spotkania wyglądała całkiem inaczej, od samego początku bolesławianie wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddali do samego końca - ostatecznie set zakończył się zdecydowaną wygraną 25:14. Ustrzykledni wynikiem siatkarze TOPu wygrali również kolejną partię, tym razem stosunkiem 25:20. Czwarta odsłona spotkania wydawała się być tylko formalnością - Top wygrał ponownie 25:14, tym samym przypięczętował zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem.

TOP Bolesławiec wystąpił w składzie - Piotr Induła, Mateusz Chmielowski, Sławomir Potocki (libero), Krzysztof Mosiądz, Piotr Kozłowski (kapitan), Dariusz Pieszchalski, Mateusz Świerzewski.