Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Awans coraz dalej?

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu 24 kolejki IV ligi zespół BKS Bobrzan zremisował w Strzegomiu z tamtejszym AKS 2:2. Gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli.

Nasi zawodnicy rozpoczęli spotkanie bardzo niemrawo. Już w ósmej minucie gospodarze objęli prowadzenie, zaś prawdziwą sensacją zapachniało po pół godzinie gry – broniąca się przed spadkiem drużyna prowadziła z walczącymi o awans BKS 2:0. Na szczęście druga stracona bramka nie załamała naszych piłkarzy – już po kilku minutach kontaktowego gola zdobył Rajchel. Do przerwy 2:1 dla AKS.

W drugiej części meczu zawodnicy BKS za wszelką cenę dążyli do wyrównania. Na boisku robiło się coraz bardziej nerwowo – w 66 minucie, za uderzenie przeciwnika bez piłki czerwoną kartkę zobaczył Serkies. Gdy wydawało się, że osłabieni Bobrzanie nie zdołają wywieźć ze Strzegomia choćby punktu, wyrównującego gola strzelił niezawodny Rissman, który na boisku pojawił się w 46 minucie. Na zwycięską bramkę zabrakło i siły, i czasu. 2:2 z ostatnią drużyną w tabeli.

Po tym meczu piłkarze BKS zajmują szóste miejsce w tabeli. W swym kolejnym spotkaniu, 12 kwietnia, nasi piłkarze zmierzą się w Bolesławcu z Karkonoszami Jelenia Góra. Początek spotkania o godzinie 15.00.