Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Ogrody Jesieni 2014 - wyniki

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Komisja Konkursu postanowiła przydzielić nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.

W wyborze prac nagrodzonych decydującym kryterium była oryginalna interpretacja tematu, swoboda w kreowaniu poetyckiej wizji oraz wyrażającej ją formy wiersza.

Komisja konkursowa w składzie:

Maria Sobolska – polonista

Krystyna Raszka – polonista

Katarzyna Pranić - polonista, instruktor warsztatów literackich i teatralnych MDK

W kategorii uczniów szkół podstawowych:

Nagrody:

1. I NAGRODA – „KIKA” – Natalia Choda z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5

w Ostrowcu Świętokrzyskim

2. II NAGRODA – „MELANCHOLIK” – Filip Guzal z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5

w Ostrowcu Świętokrzyskim

3. III NAGRODA ex aequo – „CYTRYNA” – Kamila Jońska ze Szkoły Podstawowej

nr 279 z Warszawy i „PCHEŁKA” – Julia Karczewska ze Szkoły Podstawowej nr 28

w Gliwicach

Wyróżnienia:

1. „KATARZYNA T.” – Katarzyna Toman z Zespołu Szkół w Radziechowach

2. NIE PRZYZNANO

3. NIE PRZYZANO

W kategorii gimnazjów:

Nagrody:

1. I NAGRODA – „ŁOWCA PIEŚNI” – Andrzej Jagiełłowicz z Gimnazjum nr 40

w Warszawie

2. II NAGRODA – „LOHENGRIN” – Maciej Henryk Modzelewski z Białobrzegu

3.III NAGRODA – „SFILCOWANY PUDEL” – Weronika Jaglińska z Mińska Mazowieckiego

Wyróżnienia:

1. „SŁOWIK” – Łukasz Prażuch z Chmielnika

2. NIE PRZYZNANO

3. NIE PRZYZNANO

W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

Nagrody:

1. I NAGRODA – „ELANIE” – Michalina Jaworska z Liceum Ogólnokształcące nr V

w Opolu

2. NIE PRZYZNANO

3. NIE PRZYZNANO

Wyróżnienia:

1. NIE PRZYZNANO

2. NIE PRZYZNANO

3. NIE PRZYZNANO

W kategorii dorośli:

Nagrody:

1. I NAGRODA – „WRZECHCZAS” – Marek Dudziński z Radomia

2. II NAGRODA ex aequo – „ROZA” – Sara Ratajczak z Włoszakowic i „CLEW LINE” – Krystyna Czarnecka z Koszyl

3. III NAGRODA – „BERBERYS” – Renata Cygan z Hertfordshire

Wyróżnienia:

1. „WRZOS” – Aleksander Tadeusz Pordzik z Raciborza

2. NIE PRZYZNANO

3. NIE PRZYZNANO

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


mdk



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 4 czerwca 2020
Imieniny
Christy, Helgi, Karola

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości