Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Siatkówka gimnazjów

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W sali sportowej Gimnazjum w Gromadce (dziewczęta) i w Nowogrodźcu (chłopcy) rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce.
Siatkówka gimnazjów

Siatkówka gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Siatkówka gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Siatkówka gimnazjów
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Mecze rozgrywano do 2 wygranych setów, sety do 25 pkt., a trzeci decydujący do 15 pkt.

WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZĄT

G Iwiny - G 2 Bolesławiec 0 : 2

G Gromadka - G Nowogrodziec 0 : 2

G 2 Bolesławiec - G Osiecznica 2 : 0

G Gromadka - G Iwiny 2 : 0

G Nowogrodziec - G Osiecznica 0 : 2

G 2 Bolesławiec - G Gromadka 2 : 0

G Osiecznica - G Iwiny 2 : 0

G Nowogrodziec - G 2 Bolesławiec 0 : 2

G Osiecznica - G Gromadka 0 : 2

G Iwiny - G Nowogrodziec 0 : 2

WYNIKI TECHNICZNE CHŁOPCÓW

G Nowogrodziec - G Iwiny 2 : 0

G 2 Bolesławiec - G 4 Bolesławiec 2 : 0

G 2 Bolesławiec - G Nowogrodziec 2 : 0

G 4 Bolesławiec - G Iwiny 1 : 2

G Iwiny - G 2 Bolesławiec 0 : 2

G Nowogrodziec - G 4 Bolesławiec 2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. GIM 2 BOLESŁAWIEC 8

2. GIM NOWOGRODZIEC 6

3. GIM OSIECZNICA 6

4. GIM GROMADKA 6

5. GIM IWINY 4

O miejscach na poz. 2 – 4 zdecydował lepszy stosunek małych punktów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1. GIM 2 BOLESŁAWIEC 6

2. GIM NOWOGRODZIEC 5

3. GIM IWINY 4

4. GIM4 BOLESŁAWIEC 3

5. GIM OSIECZNICA nie dotarło na zawody

Mistrzyniami Powiatu zostały: Kuczyńska Martyna, Kownacka Natalia, Łomnicka Patrycja, Druzgała Hanna, Deberna Karolina, Szweda Karolina, Górska Maria, Zborowska Klaudia, Starostecka Wiktoria, Stolarska Gabriela i Rydz Natalia (op. Stachów Jadwiga) i to one zagrają w zawodach strefowych w Lubaniu (w dniach między 2 – 6.02.15.).

Mistrzami Powiatu zostali: Wilk Maciej, Kwieciński Mateusz, Kucharski Kamil, Wilk Ireneusz, Stępień Michał, Błąd Mateusz, Janiec Szymon, Chojniarz Sebastian, Kalamarz Radosław, Tofil Mateusz, Stec Dominik i Kwieciński Amadeusz (op. Markowski Tomasz) i oni zagrają w zawodach strefowych 5.02.15. w Bolesławcu.

Wicemistrzami Powiatu zostali : Martynowicz Wojciech, Rosa Michał, Łaniocha Jan, Trembacz Jakub, Fila Dawid, Niedzielski Nikolas, Mrozik Jakub, Jadach Wojciech i Zarembecki Bolesław (op. Marek Dariusz) i oni zagraja w zawodach strefowych w Kamiennej Górze (między 2-6.02.15.).

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 30 maja 2020
Imieniny
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl