Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Wyniki siatkówki „czwórkami”

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W sali sportowej SP Świętoszów rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce „Czwórkami” . Poniżej wyniki.
Wyniki siatkówki „czwórkami”

Wyniki siatkówki „czwórkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wyniki siatkówki „czwórkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wyniki siatkówki „czwórkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wyniki siatkówki „czwórkami”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZĄT

SP Kraśnik Dolny- SP Świętoszów 2 : 0 25:13, 25:14)

SP Gromadka - SP 4 Bolesławiec 0 : 2 (21:25, 7:25)

SP Gromadka - SP Kraśnik Dolny 0 : 2 (14:25, 18:25)

SP 4 Bolesławiec- SP Świętoszów 2 : 0 (25:18, 25:2)

SP 4 Bolesławiec- SP Kraśnik Dolny 1 : 2 (22:25, 25:20, 9:15)

SP Świętoszów- SP Gromadka 0 : 2 (22:25, 11:25)

WYNIKI TECHNICZNE CHLOPCÓW

SP Raciborowice- SP Świętoszów 2 : 0 (25:22, 25:22)

SP 2 Bolesławiec- SP Trzebień 2 : 0 (25:7, 31:29)

SP Raciborowice- SP 2 Bolesławiec 1 : 2 (11:25, 25:14, 5:15)

SP Świętoszów- SP Trzebień 2 : 1 (25:4, 15:25, 15:13)

SP 2 Bolesławiec- SP Świętoszów 2 : 0 (25:20, 25:20)

SP Trzebień - SP Raciborowice 0 : 2 (12:25, 23;25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. SP KRAŚNIK DOLNY 6 PKT. 6 : 1

2. SP 4 BOLESŁAWIEC 5 PKT. 5 : 2

3. SP GROMADKA 4 PKT. 2 : 4

4. SP ŚWIĘTOSZÓW 3 PKT. 0 : 6

5. SP WARTA nie dotarła na zawody.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHLOPCÓW

1. SP 2 BOLESŁAWIEC 6 PKT. 6 : 1

2. SP RACIBOROWICE 5 PKT. 5 : 2

3. SP ŚWIĘTOSZÓW 4 PKT. 2 : 5

4. SP TRZEBIEŃ 3 PKT. 1 : 6

Mistrzyniami Powiatu zostały: Miżdal Klaudia, Deberna Magda, Muniak Aleksandra, Skrzypiec Weronika, Stec Marcelina, Domoracka Patrycja, Rychert Vanesa, Leśniewska Izabela, Mrozik Katarzyna i Łakomy Magda (op. Michalska Alicja),

a Mistrzami Powiatu zostali: Boćko Cyprian, Dziuba Mariusz, Ferlewicz Maciej, Komada Piotr, Kwiatkowski Piotr, Paleń Grzegorz, Sawicki Łukasz i Wilk Oskar (op. Prokowski Kazimierz) i w.w. zagrają w zawodach strefowych w Lubaniu (dziewczęta 12.03.14., a chłopcy 19.03.14.).

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


Jerzy Stanik



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 27 listopada 2022
Imieniny
Franciszka, Kseni, Maksymiliana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości