WYNIKI
KATEGORIA - K1 (2004 i młodsi) do 9 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Węglicka Jadwiga |
2004 |
I |
4A |
18:20,57 |
2 |
Maciuszek Wiktoria |
2004 |
I |
3B |
19:16,25 |
3 |
Jośko Julia |
2004 |
I |
4B |
20:29,92 |
KATEGORIA - K2 (2003 - 2001) 10 - 12 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
||||
1 |
Węglicka Julita |
2001 |
VII |
4B |
15:36,57 |
||||
2 |
Przeczek Adrianna |
2002 |
II |
5A |
16:46,63 |
||||
3 |
Gulka Maja |
2001 |
VII |
5A |
16:58,13 |
||||
KATEGORIA - K3 (2000 - 1998) 13 - 15 lat |
|||||||||
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
||||
1 |
Węckowska Ewa |
1999 |
VII |
3B |
13:01,31 |
||||
2 |
Petters Klaudia |
1999 |
VII |
4A |
13:14,82 |
||||
3 |
Knappik Agata |
2000 |
VI |
4B |
14:04,71 |
||||
KATEGORIA - K4 (1997- 1984) 16 - 29 lat |
|||||||||
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
||||
1 |
Kita Katarzyna |
1995 |
VII |
1A |
12:42,59 |
||||
3 |
Litwin Agata |
1992 |
VII |
2A |
12:46,25 |
||||
2 |
Krzemińska Mariola |
1992 |
VII |
1B |
13:10,09 |
KATEGORIA - K5 (1983- 1964) 30 - 49 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Malchar Jowita |
1982 |
IX |
3B |
14:34:19 |
2 |
Maksymowicz Katarzyna |
1978 |
IX |
3A |
20:20,58 |
KATEGORIA - K6 (1963 i starsi) 50 lat i więcej
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Rulińska Elżbieta |
1955 |
IX |
1A |
26:50,03 |
2 |
Świder Hanna |
1943 |
IX |
5A |
30:17,00 |
3 |
Pachom Zdzisława |
1945 |
IX |
4B |
38:55,54 |
KATEGORIA - M1 (2004 i młodsi) do 9 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Caliński Aleksy |
2004 |
III |
1B |
17:12,50 |
2 |
Giezek Gracjan |
2004 |
I |
1B |
18:12,10 |
3 |
Jośko Filip |
2004 |
III |
2A |
25:44,28 |
KATEGORIA - M2 (2003 - 2001) 10 - 12 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Woliński Filip |
2003 |
III |
3B |
14:45,53 |
2 |
Doroba Michał |
2002 |
IV |
1B |
14:47,41 |
3 |
Gliwiński Krzysztof |
2001 |
V |
3A |
15:32,54 |
KATEGORIA - M3 (2000 - 1998) 13 - 15 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Słomiński Sebastian |
2000 |
VI |
1B |
13:09,53 |
2 |
Szajnicki Szymon |
2000 |
VI |
2A |
13:53,90 |
3 |
Hudyka Mieszko |
2000 |
V |
4A |
14;07,32 |
KATEGORIA - M4 (1997- 1984) 16 - 29 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Arentewicz Jacek |
1997 |
VI |
3A |
11:11,82 |
2 |
Szkirpan Jonasz |
1997 |
VI |
3B |
12:50,56 |
3 |
Kościelniak Bartosz |
1993 |
VI |
5A |
13:04,44 |
KATEGORIA - M5 (1983- 1964) 30 - 49 lat
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Lelewski Jacek |
1965 |
VIII |
5A |
13:45,56 |
2 |
Karch Tomasz |
1982 |
VIII |
4B |
14:08,23 |
3 |
Markiewicz Marcin |
1977 |
VIII |
6B |
15:07,14 |
KATEGORIA - M6 (1963 i starsi) 50 lat i więcej
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Kopaniecki Henryk |
1955 |
IX |
6B |
16:13,92 |
2 |
Daszyński Andrzej |
1948 |
IX |
1B |
22:08,32 |
3 |
Kościelnika Janusz |
1957 |
IX |
2A |
23:19,78 |
GENERALNA KOBIET
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Kita Katarzyna |
1995 |
VII |
1A |
12:42,59 |
2 |
Litwin Agata |
1992 |
VII |
2A |
12:46,25 |
3 |
Węckowska Ewa |
1999 |
VII |
3B |
13:01,31 |
4 |
Krzemińska Mariola |
1992 |
VII |
1B |
13:10,09 |
5 |
Petters Klaudia |
1999 |
VII |
4A |
13:14,82 |
GENERALNA MĘŻCZYZN
Lp. |
Nazwisko i imię |
DATA UR. |
SERIA |
TOR |
CZAS |
1 |
Arentewicz Jacek |
1997 |
VI |
3A |
11:11,82 |
2 |
Szkirpan Jonasz |
1997 |
VI |
3B |
12:50,56 |
3 |
Kościelniak Bartosz |
1993 |
VI |
5A |
13:04,44 |
4 |
Słomiński Sebastian |
2000 |
VI |
1B |
13:09,53 |
5 |
Lelewski Jacek |
1965 |
VIII |
5A |
13:45,56 |
WYRÓŻNIENIA
Najlepszy zawodnik z Bolesławca – Szkirpan Jonasz
Najlepsza zawodniczka z Bolesławca – Petters Klaudia