Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

COMT 2012 – Polonia Środa Śląska 0:2 (0:0)

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Zespół COMT 2012 w Dolnoślaskiej Lidze Młodzików podejmował zespół lidera tabeli Polonię Środa Śląska.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.COMT 2012 – Polonia Środa Śląska 0:2 (0:0)
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Skład naszego zespołu: M.Burdza, R.Ciaciek, B.Drab, D.Dymek, K.Hyjek, D.Kuboń, J.Kwoczka, K.Pitek, K.Posadowski, K.Strzelecki, J.Trochanowski, K.Zamojski.

Pogoda do gry była rewelacyjna, lekko świeciło słońce, temperatura około 18 stopni. Nasz zespół wyszedł w strojach pomarańczowo-czarnych, a nasi goście na biało-czarno.

Od pierwszych minut na boisku widać było wysokie umiejętności piłkarskie i fizyczne naszych rywali. W pierwszych 10-15 minutach było takie wzajemne badanie obu zespołów. Obie drużyny miały sytuacje strzeleckie, ale nie były to sytuacje 100%. Było kilka strzałów z dystansu, mieliśmy rzut wolny z 15 m, ale wynik był nadal 0:0.

Po pierwszym kwadransie zaczyna być widoczna przewaga Polonii. Chłopcy w białych strojach lepiej operują piłką i widać że gramy z zespołem z najwyższej półki. W końcówce pierwszej połowy powinniśmy przegrywać 0:1. Po doskonałym dośrodkowaniu przed znakomitą sytuacją staje zawodnik Polonii, ale z 2 metrów trafia w poprzeczkę. W pozostałych sytuacjach świetnie w bramce spisuje się Mariusz i na przerwę schodzimy przy stanie 0:0.

Druga połowa jest dość podobna do końcówki pierwszej części. Polonia ma przewagę, ale świetnie broni Mariusz, ratując nas od straty gola. My praktycznie nie tworzymy żadnych dogodnych sytuacji na strzelenie bramki.

W końcu w 40 min. pada pierwszy gol dla Polonii. Strata piłki w środku pola, dobry drybling zawodnika gości, piękny soczysty strzał z 15 m i Mariusz jest bezradny. Po stracie gola obraz gry się nie zmienia, coś tam próbujemy, gramy bardzo ambitnie, ale na Polonię to zdecydowanie za mało. W końcówce tracimy drugą bramkę po pięknej zespołowej akcji naszych przeciwników.

Każda przegrana gdzieś tam boli, ale porażka z której możesz dostać naukę i dzięki niej grać w przyszłości lepiej jest na swój sposób bardzo cenna. Nie możemy powiedzieć, że oddaliśmy całkowicie grę naszym przeciwnikom, ale piłkarskie przysłowie mówi, że gra się tak jak przeciwnik pozwala.

Dziś Polonia nie pozwoliła nam na zbyt wiele. Gratulacje dla naszych przeciwników. Gracie super w piłkę i było dużą przyjemnością oglądać Was w akcji.

40 min. 0:1 Polonia

53 min. 0:2 Polonia

Niestety mecz zakończył się bardzo nieprzyjemnie dla Strzały, który dosłownie w ostatnich sekundach uległ dość groźnej kontuzji/urazowi ? Noga trafiła do szyny gipsowej i na pewno czekają Kacpra przymusowe wakacje od piłki. Na jak długo? Zobaczymy. Szczegółowe badania dadzą nam odpowiedz. Strzała nie łam się i wracaj szybko do zdrowia.

Po meczu pojechaliśmy na festyn do Trzebienia. Było super, bardzo dziękujemy za wspaniałą gościnę.