Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Przygarnij przyjaciela

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Jeżeli szukasz przyjaciela na całe życie, znajdziesz go w "Czasowej przechowalni bezdomnych psów" przy ul. Kościuszki 27 w Bolesławcu, na terenie firmy "Zieleń-Plan".
Przygarnij przyjaciela

Przygarnij przyjaciela
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Przygarnij przyjaciela
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Przygarnij przyjaciela
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Informacje o psach można uzyskać pod numerami telefonów:

513-628-469 lub 502-847-379, http://adopcjapsa.wix.com/boleslawiec oraz 75 644 09 24 - Dział Gospodarki Komunalnej MZGM w Bolesławcu.

Aron - to około dwuletni pies, który został znaleziony wychudzony i zaniedbany. W boksie rozpiera go energia. Na spacerze za to jest spokojny, chodzi krok w krok za człowiekiem. Aron potrzebuje ułożenia. Boi się podniesionego głosu. Ze względu na temperament niepolecany do domu z małymi dziećmi.

Benji -to ulubieniec opiekunów. Ma około 4 lata, jest niewielki. To idealny towarzysz spacerów i zabaw. Wniesie mnóstwo radości do nowego domu. Benji nie łasi się do wszystkich, ale jak poświęci mu się odrobinę czasu-pokaże jakim wspaniałym i oddanym jest psem.

Bohun - to około 4-letni pies, który bardzo potrzebuje towarzystwa człowieka. To psiak pełen energii, sięga do kolana. Idealnie chodzi na smyczy. Jest niezwykle wylewny w okazywaniu radości. Będzie lekarstwem na wszystkie smutki.

Gary-to około 7-letni pies, który na dom czeka najdłużej. To taki Husky na krótkich łapkach. Do człowieka nastawiony jest przyjaźnie, ale powinien trafić do domu bez obecności innych psów. Zna podstawowe komendy.

Kaja -to duża, silna, kilkuletnia sunia, która bardzo garnie do człowieka. Tęskni za właścicielem. Z każdym dniem coraz bardziej się otwiera, ale w boksie jest bardzo smutna. Powinna szybko znaleźć nowy dom. Kaja domaga się dotyku ręki, powinna mieć stały kontakt z człowiekiem.

Kiler-to około 10-letni, żywiołowy pies. Sięga do kolana, jest raczej drobnej budowy. Z suczkami się dogaduje, z psami bywa różnie. Uwielbia spacery, zwłaszcza tarzanie się w trawie. Jest wpatrzony w człowieka. Ze względu na wiek ma znikome szanse na adopcje, ale może i do niego uśmiechnie się los?

Szaman-pies w typie owczarka niemieckiego. Ma już swoje lata, ale jest pełen wigoru. Chętnie aportuje. Na spacery wychodzi w towarzystwie innych psów. Nie ufa ludziom, których nie zna. Powinien być dobrym stróżem.

Pele-około trzyletni, przyjazny pies w typie amstaffa. Na psy spotkane na spacerze nie reaguje agresją. Zostanie oddany tylko w dobre, odpowiedzialne ręce - osobie posiadającej doświadczenie w prowadzeniu psów ras uznawanych za agresywne.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


umo © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 3 grudnia 2022
Imieniny
Hilarego, Franciszki, Ksawery

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości