Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Kogo zaprosił Pan Prezydent?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W bolesławieckiej sali kina Forum odbyła uroczystość „Pan Prezydent zaprasza”. Podczas uroczystości uczniowie szkół podstawnych oraz gimnazjalnych zostali uhonorowani nagrodami za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/13.
Kogo zaprosił Pan Prezydent?

Kogo zaprosił Pan Prezydent?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kogo zaprosił Pan Prezydent?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kogo zaprosił Pan Prezydent?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kogo zaprosił Pan Prezydent?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz za osiągnięcia sportowe. Tegoroczną galę przygotował Miejski Zespół Szkół nr 1.

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

Miejski Zespół Szkół nr 2 Szkoła Podstawowa nr 1- Aleksandra Kaźmierczak, Dawid Strojek, Weronika Kaźmierczak, Maja Siegień, Bartosz Kunaszko, Dominik Chlastawa, Daria Szuk, Jakub Basiński, Julia Drzewiecka, Julia Komarek, Amelia Kowalska, Aneta Burdyna, Aleksandra Kłodnicka, Malwina Torbus, Michał Maczyński, Katarzyna Marusiak, Olga Wójcik

Miejski Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 2- Jacek Myjkowski, Wiktoria Anioł, Martyna Paprot, Adrian Żuk, Maciej Michałowicz

Szkoła Podstawowa nr 3- Weronika Zdunek

Szkoła Podstawowa nr 4- Miłosz Zarzycki, Tomasz Janeczek, Pola Juchaniuk, Karolina Zdunek, Przemysław Sulich, Bartłomiej Muszyński, Amelia Modzelewska, Alicja Ratajczak, Antoni Łasica, Magdalena Cichorzewska, Miłosz Ciechanowicz

Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress - Maja Borkowski

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach artystycznych:

Miejski Zespół Szkół nr 2 Szkoła Podstawowa nr 1- Chór „Melikos” w składzie: Piotr Mazur, Alicja Kapusta, Natalia Tyndyk , Marlena Szczęsna, Wiktoria Kobychno, Klaudia Surowicz, Marta Kozłowska, Carmen Kafel, Julia Olszewska, Kamila Kowaczyk, Oliwia Osowska, Anna Rudek, Jakub Betliński, Emilia Bielińska, Kacper Gajda, Klaudia Kozłowska, Maja Lesiak, Katarzyna Rozmus, Jakub Wysocki, Kamil Dekarz, Katarzyna Czech

Miejski Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 2- Natalia Fryc

Szkoła Podstawowa nr 3- Aleksandra Fila

Miejski Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 5- Martyna Sacher, Aleksandra Dobies

Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress- Amelia Jochna, Hanna Sas, Noemi Broszko, Gabriela Grabowska

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia sportowe:

Miejski Zespół Szkół nr 2 Szkoła Podstawowa nr 1- Karolina Zatylna, Justyna Deberny, Dagmara Luszka, Martyna Andarało, Oliwia Domzalska, Weronika Godek, Magdalena Polańska, Eryka Janiec, Natalia Kowalska, Nadia Długoszewska, Adrian Puzio, Martin Nakonieczny, Dawid Kowalonek, Jakub Skorupiński, Michał Klementowski, Kamil Kawka, Norbert Małecki, Kamil Tyndyk, Arkadiusz Żiółkowski, Jakub Kowalonek, Mateusz Medyński, Mateusz Giergielewicz, Cezary Jarczewski, Kamil Bartkowiak, Cezary Kulig, Michał Wiktorek, Kacper Ekwiński, Jakub Rissman, Jakub Skorupiński, Anna Rudek, Paulina Dobiech, Dawid Kupczak, Oskar Wójcik, Mateusz Majszczyk, Igor Suski, Nadia Maksymowicz, Nina Maksymowicz

Miejski Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 2- Grzegorz Paleń, Gabriela Dziuba, Weronika Borsuk, Paulina Łazowska, Marcelina Garmider, Jakub Błaszczyk. Mateusz Borowski, Jakub Rogula, Kacper Gałka, Filip Boratyński

Szkoła Podstawowa nr 3- Emilia Gałka

Szkoła Podstawowa nr 4- Jan Goleński, Adam Goleński, Julia Sandak, Klaudia Woch, Pola Burczyk, Oliwia Borówka, Ada Burdzy, Eryk Gieger, Michał Zazula, Szymon Fita, Michał Kulbida, Oliwier Łomnicki, Amelia Jackowska

Miejski Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 5- Agata Knapik, Izabela Tkaczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress- Jan Sas, Hanna Siołkowska, Wiktoria Bleichert, Aleksandra Wiśniowiecka, Julia Szewczyk, Noa Hugeth, Mikołaj Szymański, Kajetan Szewczyk, Wiktor Bedełek, William Zarzycki, Wiktoria Młodzińska, James Pratt, Rafał Karoński, Jadwiga Węglicka, Hubert Parzyński, Julita Węglicka, Natalia Łomańska

Uczniowie szkół gimnazjalnych nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

Miejski Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum Samorządowe nr 1- Natalia Ferlewicz, Katarzyna Strojek, Roman Durda, Marcin Polański, Szymon Ostrowski, Dariusz Gołębiewski

Gimnazjum Samorządowe nr 2 - Maria Górska, Ada Rusiecka, Marek Mieniek, Rafał Felczyński, Paweł Michalski, Kamil Dąbal, Bartosz Zarówny, Mateusz Rajczakowski, Damian Gadziński, Klaudia Kułaga, Piotr Filistyński, Mateusz Kwieciński, Cyprian Pełka, Barbara Busłowicz, Dagmara Parchimowicz, Martyna Zarzycka, Ewelina Dubiel, Agnieszka Schmidt, Alicja Piestrzyńska, Dawid Juszczyk, Agata Kwiatkowska

Miejski Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum Samorządowe nr 3 - Magdalena Dalecka, Klaudia Kotwica, Karolina Domańska, Piotr Michalski, Sławomir Ciosek, Daria Zioła

Miejski Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum Samorządowe nr 4 - Julia Fulczyńska

I Prywatne Gimnazjum - Magdalena Janczak, Monika Marusiak, Kamila Bartoch, Marta Ziółkowska, Julia Jancelewicz, Sławomir Gortych, Paulina Jarosz, Łukasz Marszałek, Anna Zając, Łukasz Opała

II Prywatne Gimnazjum - Maja Szocińska, Gabriela Lewicka, Michał Nowak

Gimnazjaliści nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach artystycznych:

Miejski Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum Samorządowe nr 1 - Chór „Melikos” w składzie: Klaudia Kuc, Gabriela Widera, Klaudia Bojanowska, Katarzyna Domańska, Roksana Kociołek, Angelika Kupczak, Angelika Lechman, Zuzanna Mleczko, Dagmara Szuk, Paulina Śliwowska, Klaudia Rzeźwicka, Ewa Udzielak, Anita Domańska; Justyna Łuc

Gimnazjum Samorządowe nr 3 - Dominika Mikołajewska, Martyna Słonecka, Mikołaj Bielawski, Emilia Szczepan, Damian Cichewicz, Hanna Druzgała, Tomasz Cysewski, Dorota Leszczyńska, Aleksandra Kiepura

II Prywatne Gimnazjum - Gabriela Zarzycka

Gimnazjaliści nagrodzeni za osiągnięcia sportowe:

Miejski Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum Samorządowe nr 1 - Klaudia Petters, Paweł Jóźwiak, Oskar Wilk, Klaudia Grabarz, Aneta Klementowska, Jakub Rajfur, Izabela Kruszwicka, Martyna Orłowska, Piotr Wachowicz, Wiktoria Paszyńska, Mateusz Krajewski, Michał Pielichaty, Maciej Leszczyński

Gimnazjum Samorządowe nr 2 - Kacper Grela, Tobiasz Legieżyński, Joel Kusiciel, Piotr Gadziński, Kacper Popławski, Wojciech Karaban, Tobiasz Burzyński, Kamil Biegacz, Mateusz Tofil, Przemysław Wojtusik, Piotr Gadziński, Kacper Olszewski, Krystian Karaban, Damian Gradzik, Szymon Laudański, Marcel Wojdygo, Dominik Stec, Eryka Baran, Karolina Wolska, Laura Śledzińska, Paulina Rychert, Barbara Busłowicz, Liliana Członka, Przemysław Klimek, Sylwia Zembrzuska, Michał Bober

Miejski Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum Samorządowe nr 4 - Mateusz Stachów, Jakub Różycki, Piotr Bodzioch, Arkadiusz Tolarczuk, Rafał Górniak

I Prywatne Gimnazjum - Norman Lippik, Jakub Patreuha, Patryk Patreuha

II Prywatne Gimnazjum - Maciej Buciak

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


um



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 25 października 2020
Imieniny
Ingi, Maurycego, Sambora

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości