W zawodach wzięło udział 257 osób (128 dziewcząt i 129 chłopców), a zostały zorganizowane wspólnie z MOSiR Bolesławiec.
WYNIKI TECHNICZNE
60 M.
1. Kowalik Weronika 00. SP 4 0:08,7 sek. 15 pkt.
2. Niezgoda Aleksandra 00. SP 3 0:08,8 13
3. Deberny Justyna 00. SP 1 0:08,9 11
4. Rudek Anna 01. SP 1 0:09,1 9
5. Kiczyńska Malwina 00. SP Gromadka 0:09,2 8
6. Maziarz Sylwia 01. SP 2 0:09,3 7
7. Sas Olowia 01. SP Oxpress 0:09,3 6
8. Ziembikiewicz Paulina 01. SP 2 0:09,4 5
9. Wolak Anna 00. SP Ocice 0:09,4 4
10. Tur Amelia 02. SP 4 0:09,5 3
11. Przybylska Wiktoria 00. SP 3 0:09,5 2
12. Dalecka Oliwia 01. SP 4 0:09,6 1
13. Szweda Karolina 00. SP Kraśnik Dolny 0:09,6
14. Kulczycka Dominika 00. SP Brzeźnik 0:09,6
15. Czerner Martyna 02. SP 1 0:09,8
16. Turek Kamila 00. SP Ocice 0:10,1
17. Bogdańska Malwina 01. SP Gromadka 0:10,4
18. Członka Katarzyna 00. SP Gromadka 0:10,4
19. Pruszyńska Laura 00. SP Gierałtów 0:09,7 PK.
20. Walęga Martyna 01. SP Nowogrodziec …….
1. Jasiński Kacper 00. SP Nowogrodziec 0:07,8 15 pkt.
2. Grugl Piotr 00. SP 2 0:08,3 13
3. Karaban Jakub 99. SP Ocice 0:08,4 11
4. Jarmołkiewicz Paweł 00. SP 4 0:08,8 9
5. Bytner Hubert 00. SP Gromadka 0:08,8 8
6. Miler Szymon 01. SP Czerna 0:08,9 7
7. Wiktorek Michał 00. SP 1 0:09,0 6
8. Posłuszny Piotr 01. SP Raciborowice 0:09,0 5
9. Wilk Wiktor 01. SP Oxpress 0:09,1 4
10. Kowalik Kornel 00. SP Gierałtów 0:09,2 3
11. Faltyn Wojciech 01. SP 3 0:09,3 2
12. Ziembikiewicz Mariusz 00. SP Gromadka 0:09,3 1
13. Gwiżdż Jakub 01. SP 1 0:09,4
14. Siedlecki Karol 01. SP Nowogrodziec 0:09,5
15. Kozak Gracjan 01. SP Ocice 0:09,7
16. Kozioł Krystian 01. SP Gromadka 0:09,8
17. Wiśniewski Michał 00. SP Ocice 0:09,9
18. Kowalonek Jakub 02. SP 1 0:10,3
19. Kleszczyński Mateusz 00. SP Gierałtów 0:09,0 PK.
300 M.
1. Luszka Dagmara 01. SP 1 0:50,0 min. 15 pkt.
2. Długoszewska Nadia 00. SP 1 0:50,3 13
3. Gortych Malwina 00. SP Gromadka 0:52,1 11
4. Małek Magda 00. SP Kruszyn 0:52,4 9
5. Gnitecka Nikola 01. SP 2 0:54,0 8
6. Łużna Laura 00. SP Raciborowice 0:54,2 7
7. Kowalska Natalia 00. SP 1 0:54,3 6
8. Świca Katarzyna 00. SP Raciborowice 0:55,0 5
9. Sondaj Natalia 00. SP Brzeźnik 0:55,1 4
10. Strzelecka Anna 00. SP Gromadka 0:55,1 3
11. Rzepka Emilia 00. SP Kruszyn 0;55,5 2
12. Konefał Daria 00. SP Kruszyn 0:56,1 1
13. Burdzy Zuzanna 01. SP Oxpress 0;56,3
14. Różnicka Klaudia 00. SP Brzeźnik 0:57,0
15. Rola Estera 01. SP Nowa Wieś 0:57,2
16. Kata Natalia SP Nowa Wieś 0:57,3
17. Konik Sylwia 00. SP Kruszyn 0:57,7
18. Poloczek Julia 01. SP 2 0:58,4
19. Deptuła Ula . SP Nowa Wieś 0:58,5
19. Prosół Monika 00. SP Kraśnik Dolny 0:58,6
20. Woźna Marzena 01. SP Gromadka 0:59,7
21. Wilas Dominika 01. SP 2 1:00,3
22. Stec Marcelina 01. SP Kraśnik Dolny 1:02,2
23. Potoczna Oliwia 00. SP Czerna 1:02,3
24. Urban Emilia 00. SP Trzebień 1:03,0
1. Kawka Kamil 00. SP 1 0:41,4 15 pkt.
2. Janik Marcin 00. SP Gromadka 0:44,1 13
3. Kukieła Wojciech 00. SP 2 0:49,1 11
4. Piotrowski Gabriel 00. SP Kruszyn 0:49,7 9
5. Wilk Wiktor 01. SP Oxpress 0:51,0 8
6. Pieciukiewicz Dawid 00. SP Nowogrodziec 0:51,3 7
7. Tur Marcel 00. SP 3 0:52,1 6
8. Polak Cyprian 00. SP Czerna 0:52,3 5
9. Janik Jakub 01. SP Gromadka 0:52,4 4
10. Tofil Miłosz 01. SP Kraśnik Dolny 0:52,5 3
11. Tyndyk Kamil 00. SP 1 0:53,2 2
12. Kubicki Alan 00. SP 2 0:56,9 1
13. Zabawa Bartłomiej 01. SP Żeliszów 0:57,2
14. Majeryk Daniel 00. SP Gromadka 0:57,5
15. Zazulak Oskar 01. SP Gierałtów 0:58,8
16. Stachórski Jakub 00. SP 3 1:00,3
17. Solowiej Szymon 01. SP Żeliszów 1:05,9
600 M.
1. Domzalska Oliwia 00. SP 1 1:56,2 15 pkt.
2. Przybylska Julia SP Nowa Wieś 1:59,5 13
3. Polańska Magda 01. SP 1 2:02.9 11
4. Flis Weronika 00. SP Bożejowice 2:06,0 9
5. Hola Klaudia 00. SP 1 2:07,1 8
6. Wolak Martyna 01. SP Ocice 2:09,8 7
7. Pachlińska Sylwia 01. SP Bożejowice 2:13,5 6
8. Dominiak Magda 00. SP 4 2:13,7 5
9. Mierzwa Sandra 00. SP Bożejowice 2:15,1 4
10. Kwiecińska Anna 01. SP 1 2:16,8 0
11. Faryna Patrycja 01. SP Oxpress 2:20,2 2
12. Bauer Weronika 01. SP Gromadka 2:20,3 1
13. Urbaniak Natalia 00. SP Gierałtów 2:25,3
14. Maczel Sylwia 01. SP 2 2:29,2
15. Karaban Karolina 00. SP Ocice 2:35,6
16. Jankowy Magdalena 00. SP Gromadka 3:08,7
17. Miżdal Klaudia 01. SP Kraśnik Dolny 2:40,9
1.000 M.
1. Zawada Marcin 00. SP Raciborowice 3:24,6 15 pkt.
2. Skorupiński Jakub 01. SP 1 3:32,5 13
3. Nizioł Marcin 00. SP Gromadka 3:42,3 11
4. Wyspiański Paweł 01. SP Nowogrodziec 3:42,8 9
5. Gajewski Grzegorz 00. SP Żeliszów 3:43,9 8
6. Kozioł Jacek 01. SP Nowogrodziec 3:46,1 7
7. Kurowski Filip 01. SP Bożejowice 3:46,6 6
8. Wilk Wiktor 01. SP Oxpress 3:48,1 5
9. Kwoczka Jakub 01. SP Trzebień 3:48,2 4
10. Cibor Błażej 00. SP 1 3:49,1 3
11. Goleński Jan 01. SP 4 3:52,2 2
12. Wolski Adam 01. SP 1 3:55,7 1
13. Pytliński Adrian 01. SP Żeliszów 4:00,5
11. Wojciechowski Kamil 01. SP Żeliszów 4:04,1
12. Ostrowski Igor 01. SP Nowogrodziec 4:07,3
13. Kot Jacek 02. SP Nowa Wieś 4:10,5
14. Ściruk Patryk 00. SP 2 4:16,5
15. Migacz Maciej 00. SP Gierałtów 4:16,6
16. Klich Kacper 01. SP Gromadka 5:28,8
SKOK W DAL
1. Wyrębska Daria 01. SP Brzeźnik 4,32 m. 15 pkt.
2. Janiec Eryka 01. SP 1 4,30 13
3. Szwed Nicola 00. SP 4 4,22 11
4. Kłonicka Wiktoria 00. SP Brzeźnik 4,21 9
5. Burniak Anna 00. SP Żeliszów 4,20 8
6. Szeprańska Julita 00. SP Bożejowice 4,17 7
7. Marnicka Zuzanna 02. SP 4 4,17 6
8. Andarało Martyna 00. SP 1 3,95 5
9. Kata Natalia SP Nowa Wieś 3,94 4
10. Kaśków Gabriela 00. SP Czerna 3,87 3
11. Rzeszowska Małgorzata 00. SP 3 3,85 2
12. Olszowy Małgorzata 00. SP Trzebień 3,84 1
13. Bedełek Martyna 01. SP Oxpress 3,78
14. Płocharczyk Edyta 00. SP 2 3:75
15. Baran Sandra 00. SP Trzebień 3,75
16. Walęga Martyna 01. SP Nowogrodziec 3,71
17. Kulik Marta 01. SP 2 3,67
18. Górska Maja 02. SP 4 3,65
19. Słabicka Aleksandra 00. SP 3 3,60
20. Miler Michel 02. SP 2 3,44
21. Ostrowska Angelika 00. SP Gromadka 3,28
22. Madziarz Wiktoria 00. SP Gromadka 3,22
23. Pirożek Natalia 00. SP Gromadka 3,18
1. Nakonieczny Martin 01. SP 1 4,59 m. 15 pkt.
2. Guzowski Kacper 00. SP 3 4,45 13
3. Wójtowicz Jakub 01. SP Nowogrodziec 4,37 11
4. Kawecki Wiktor 00. SP Bożejowice 4,36 9
5. Rutko Michał 00. SP Gierałtów 4,30 8
6. Chmielowiec Piotr 02. SP Nowa Wieś 4,28 7
7. Pytliński Marcin 00. SP Trzebień 4,24 6
8. Wielogórski Paweł 01. SP Nowogrodziec 4,24 5
9. Bartkowiak Kamil 01. SP 1 4,02 4
10. Drozd Oskar 00. SP 2 4,00 3
11. Klementowski Michał 01. SP 1 3,97 2
12. Pawlus Kamil 00. SP Gromadka 3,92 1
13. Garguliński Jakub 01. SP Brzeźnik 3,90
14. Rutyna Maciej 01. SP 4 3,83
15. Dziuba Mariusz 01. SP 2 3,81
16. Bembenek Oliwier 02. SP 4 3,80
17. Zamojski Kordian 01. SP Ocice 3,80
18. Zawada Konrad 00. SP Gromadka 3,75
19. Pachowiak Krzysztof 00. SP Bożejowice 3,73
20. Engel Marek 00. SP Brzeźnik 3,70
21. Kubica Dawid 01. SP Czerna 3,65
22. Garczarek Jakub 01. SP Gromadka 3,34
23. Kowalik Kornel 00. SP Gierałtów 4,32 PK.
24. Ostrowski Igor 01. SP Nowogrodziec 3,61 PK.
SKOK WZWYŻ
1. Kuduk Jagoda SP Nowogrodziec 125 cm. 15 pkt.
2. Godek Weronika 01. SP 1 125 13
3. Dobiech Paulina 99. SP 1 120 11
4. Rupa Klaudia 00. SP 3 110 9
5. Bis Klaudia 00. SP 2 110 8
6. Predko Izabela 00. SP 1 110 7
7. Stupiec Aleksandra 01. SP Czerna 105 6
8. Radzińska Magda 00. SP 2 105 5
1. Marciniszyn Mikołaj 00. SP 3 145 cm. 15 pkt.
2. Durda Patryk 00. SP 3 140 13
3. Kwieciński Amadeusz 00. SP 4 135 11
4. Małecki Norbert 00. SP 1 135 9
5. Krzyżanowski Wiktor 00. SP 1 125 8
6. Brydebol Wiktor 00. SP 4 125 7
7. Kozioł Jacek 01. SP Nowogrodziec 120 6
8. Lasko Oskar 00. SP 2 120 5
9. Wójtowicz Jakub 01. SP Nowogrodziec 120 4
10. Koban Daniel 00. SP Trzebień 115 3
11. Jankowski Wiktor 00. SP 1 115 2
PCHNIĘCIE KULĄ - 3 KG. DZ. - 4 KG. CHŁ.
1. Zapalska Agnieszka 00. SP 2 8,28 m. 15 pkt.
2. Gałka Emilia 00. SP 3 8,02 13
3. Stypczyc Katarzyna 00. SP Nowogrodziec 7,06 11
4. Madziarz Justyna 00. SP Bożejowice 6,87 9
5. Gęsicka Żaneta 00. SP Gromadka 6,70 8
6. Siepietowska Martyna 00. SP Gromadka 6,52 7
7. Ligiżyńska Aleksandra 01. SP Żeliszów 6,37 6
8. Matyjewicz Żaneta 01. SP Brzeźnik 6,30 5
9. Lis Patrycja 01. SP Żeliszów 6,22 4
10. Czubak Martyna 01. SP Brzeźnik 6,12 3
11. Gliniecka Natalia 00. SP 2 6,12 2
12. Wołoszyn Marta 01. SP 1 6,10 1
13. Muniak Aleksandra 01. SP Kraśnik Dolny 6,09
14. Sądej Angelika 01. SP Czerna 5,93
15. Trawniczek Aleksandra 00. SP 1 5,26
16. Orzoł Kinga 00. SP 1 5,17
17. Dudek Wiktoria 01. SP 1 ……
1. Borysewicz Dawid 00. SP 2 8,70 m. 15 pkt.
2. Łukasiewcz Marek 00. SP Kraśnik Dolny 7,80 13
3. Engel Piotr 00. SP Nowogrodziec 7,56 11
4. Zatylny Wiktor 00. SP 2 7,55 9
5. Chorosz Grzegorz 00. SP Trzebień 7,32 8
6. Suszkiewicz Piotr 01. SP Gierałtów 7,31 7
7. Gala Sebastian 01. SP Trzebień 7,06 6
8. Dudziak Artur 00. SP 1 6,72 5
9. Kopeć Adam 01. SP Czerna 5,82 4
10. Superlak Jakub 00. SP 1 5,61 3
11. Mycek Mariusz 00. SP 1 5,54 2
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
1. Zatylna Karolina 00. SP 1 40,70 m. 15 pkt.
2. Miżdal Klaudia 01. SP Kraśnik Dolny 37,00 13
3. Tomaszewska Agata 00. SP Brzeźnik 34,60 11
4. Kolanowska Weronika 00. SP Gromadka 32,80 9
5. Heryng Agata 01. SP 2 31.90 8
6. Łukawska Wiktoria 00. SP 1 31,70 7
7. Pruszyńska Laura 00. SP Gierałtów 29,60 6
8. Sałek Ida 02. SP 1 29,60 5
9. Sądej Agnieszka 00. SP Czerna 29,20 4
10. Iwańczak Julia 00. SP Gromadka 28,90 3
11. Sobczyszyn Wiktoria 02. SP 4 26,20 2
12. Wojdyło Magdalena 01. SP 4 26,10 1
13. Godlewska Klaudia 00. SP 4 25,80
14. Petrus Urszula 01. SP Żeliszów 24,20
15. Anioł Kinga 01. SP Czerna 23,80
16. Andrukiewicz Weronika 00. SP Żeliszów 19,40
17. Galik Natalia 00. SP Żeliszów 18,60
18. Czubak Martyna 01. SP Brzeźnik 29,00 PK.
19. Matyjewicz Żaneta 01. SP Brzeźnik …….
1. Paleń Grzegorz 01. SP 2 66,00 m. 15 pkt.
2. Cieśla Szymon 00. SP 3 50,50 13
3. Mrozik Damian 00. SP Brzeźnik 50,00 11
4. Borcz Filip 00. SP 2 49,90 9
5. Puzio Adrian 01. SP 1 49,40 8
6. Gurtowski Paweł 00. SP Brzeźnik 48,00 7
7. Rychlicki Kacper 00. SP Żeliszów 46,80 6
8. Karpiak Emil 00. SP Ocice 45,80 5
9. Stec Eryk 01. SP 4 45,60 4
10. Mrozik Jakub 01. SP Bożejowice 45,50 3
11. Szewczyk Damian 01. SP Nowogrodziec 42,10 2
12. Walczak Jakub 01. SP 4 40,50 1
13. Mrozik Kacper 00. SP 3 40,20
14. Zygmunt Kamil 01. SP Brzeźnik 39,70
15. Kwiatkowski Piotr 01. SP 2 39,70
16. Dobrowolski Mateusz 00. SP Ocice 39,40
17. Bochenek Patryk 00. SP Czerna 38,30
18. Kleszczyński Mateusz 00. SP Gierałtów 38,10
19. Kołodziej Mateusz 01. SP Gromadka 38,00
20. Fedoran Błażej 00. SP Gromadka 37,20
21. Bryłkowski Marcin 00. SP Kraśnik Dolny 36,60
22. Janiec Marcin 00. SP Żeliszów 35,90
23. Sarnowski Eryk 01. SP Gromadka 35,50
24. Kusiciel Filip 02. SP 4 34,40
25. Urbański Michał 01. SP Żeliszów 34,20
26. Jankowski Jakub 01. SP 1 32,60
27. Jasiński Kacper 00. SP Nowogrodziec 48,20 PK.
28. Rutko Michał 00. SP Gierałtów 43,60 PK.
29. Engel Piotr 00. SP Nowogrodziec 35,00 PK.
30. Wielogórski Paweł 01. SP Nowogrodziec ……
31. Wójtowicz Jakub 01. SP Nowgrodziec …....
SZTAFETA 4 X 100 M.
1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 1:01,1 Dz. 15 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Brzeźnik - 1:02,8 13
3. Szkoła Podstawowa 3 Bolesławiec - 1:04,9 11
4. Szkoła Podstawowa Czerna - 1:06,6 9
5. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec - 1:06,8 8
6. Szkoła Podstawowa Gromadka - 1:11,2 7
1. Szkoła Podstawowa 3 Bolesławiec - 0:58,4 Chł. 15
2. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec - 1:01,5 13
3. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 1:01,7 11
4. Szkoła Podstawowa Ocice - 1:01,9 9
5. Szkoła Podstawowa Bożejowice - 1:04,2 8
6. Szkoła Podstawowa Gromadka - 1:05,0 7
7. Szkoła Podstawowa Czerna - 1:05,1 6
SZTAFETA SZWEDZKA
1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 2:57,1 Dz. 15
1. Szkoła Podstawowa Nowogrodziec - 2:47,3 Chł. 15
2. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec - 2:49,6 13
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
1. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 185 PKT
2. SZKOŁA PODSTAWOWA BRZEŹNIK = 60 PKT.
3. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 58 PKT.
4. SZKOŁA PODSTAWOWA GROMADKA = 57 PKT.
5. SZKOŁA PODSTAWOWA 3 BOLESŁAWIEC = 50 PKT.
6. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 44 PKT
7. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEJOWICE = 35 PKT.
8. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC = 26 PKT.
9. SZKOŁA PODSTAWOWA CZERNA = 22 PKT
10. SZKOŁA PODSTAWOWA ŻELISZÓW = 18 PKT.
11. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWA WIEŚ = 17 PKT.
12. SZKOŁA PODSTAWOWA KRAŚNIK DOLNY = 13 PKT.
13. SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZYN = 12 PKT.
14. SZKOŁA PODSTAWOWA RACIBOROWICE = 12 PKT.
15. SZKOŁA PODSTAWOWA OCICE = 11 PKT.
16. SZKOŁA PODSTAWOWA OXPRESS = 8 PKT.
17. SZKOŁA PODSTAWOWA GIERAŁTÓW = 6 PKT.
18. SZKOŁA PODSTAWOWA TRZEBIEŃ = 1 PKT.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW
1. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 122 PKT.
2. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 94 PKT.
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC = 92 PKT.
4. SZKOŁA PODSTAWOWA 3 BOLESŁAWIEC = 77 PKT.
5. SZKOŁA PODSTAWOWA GROMADKA = 45 PKT.
6. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 34 PKT.
7. SZKOŁA PODSTAWOWA TRZEBIEŃ = 27 PKT.
8. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEJOWICE = 26 PKT.
9. SZKOŁA PODSTAWOWA OCICE = 25 PKT.
10. SZKOŁA PODSTAWOWA CZERNA = 22 PKT.
11 SZKOŁA PODSTAWOWA RACIBOROWICE = 20 PKT.
12. SZKOŁA PODSTAWOWA BRZEŹNIK = 18 PKT.
13. SZKOŁA PODSTAWOWA GIERAŁTÓW = 18 PKT.
14. SZKOŁA PODSTAWOWA OXPRESS = 17 PKT.
15. SZKOŁA PODSTAWOWA KRAŚNIK DOLNY = 16 PKT.
16. SZKOŁA PODSTAWOWA ŻELISZÓW = 14 PKT.
17. SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZYN = 9 PKT.
18. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWA WIEŚ = 7 PKT.
Za miejsca I – III indywidualnie, oraz I – VIII drużynowo wręczono dyplomy.
Do zawodów Strefowych (21 majaw Zgorzelcu) zakwalifikowały się osoby z trzech pierwszych miejsc z każdej konkurencji, oraz osoby podkreślone.