WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZĄT
GRUPAA
G 2 Bolesławiec - G Osiecznica 2 : 0 (25:11, 25:9)
G Osiecznica - G 4 Bolesławiec 0 : 2 (11:25, 7:25)
G 4 Bolesławiec - G 2 Bolesławiec 0 : 2 (19:25, 19:25)
1. Gimnazjum 2 Bolesławiec 4 pkt. 4 : 0
2. Gimnazjum 4 Bolesławiec 3 pkt. 2 : 2
3. Gimnazjum Osiecznica 2 pkt. 0 : 4
GRUPA B
G Iwiny - G Nowogrodziec 2 : 0 (25:11, 26:24)
G Nowogrodziec - G Gromadka 0 : 2 (23:25, 21:25)
G Gromadka - G Iwiny 2 : 1 (15:25, 25:17, 15:13)
1. Gimnazjum Gromadka 4 pkt. 4 : 1
2. Gimnazjum Iwiny 3 pkt. 3 : 2
3. Gimnazjum Nowogrodziec 2 pkt. 0 : 4
P Ó Ł F I N A Ł Y:
1 A – 2 B : G 2 Bolesławiec - G Iwiny 2 : 0 (25:19, 25:9)
2 A – 1 B : G 4 Bolesławiec - G Gromadka 2 : 1 (25:17, 23:25, 15:5)
O V – VI : G Osiecznica - G Nowogrodziec 2 : 0 (25:21, 25:17)
O III – IV : G Iwiny - G Gromadka 1 : 2 (25:20, 25:27, 11:15)
O I - II : G 2 Bolesławiec - G 4 Bolesławiec 2 : 1 (19:25, 25:22, 15:11)
WYNIKI TECHNICZNE CHŁOPCÓW
G Osiecznica - G 2 Bolesławiec 0 : 2 (15:25, 5:25)
G Nowogrodziec - G Iwiny 0 : 2 (17:25, 18:25)
G Osiecznica - G Nowogrodziec 1 : 2 (25:18, 19:25, 12:15)
G 2 Bolesławiec - G Iwiny 2 : 0 (25:10, 25:16)
G Iwiny - G Osiecznica 2 : 1 (25:15, 22:25, 15:12)
G 2 Bolesławiec - G Nowogrodziec 2 : 0 (25:8, 25:14)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT
1. GIMNAZJUM 2 BOLESŁAWIEC
2. GIMNAZJUM 4 BOLESŁAWIEC
3. GIMNAZJUM GROMADKA
4. GIMNAZJUM IWINY
5. GIMNAZJUM OSIECZNICA
6. GIMNAZJUM NOWOGRODZIEC
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW
1. GIMNAZJUM 2 BOLESŁAWIEC 6 PKT. 6 : 0
2. GIMNAZJUM IWINY 5 PKT. 4 : 3
3. GIMNAZJUM NOWOGRODZIEC 4 PKT. 2 : 5
4. GIMNAZJUM OSIECZNICA 3 PKT. 2 : 6
Mistrzyniami Powiatu zostały: Rosińska Ewelina, Marcinko Jagoda, Zbroja Agata, Kulesza Anna, Kuczyńska Karolina, Stępień Anna, Rychert Paulina, Baran Eryka, Tkaczyk Wiktoria, Drużgała Hanna, Mikołajewska Dominika i Walkowiak Patrycja (op. Stachów Jadwiga).
Wicemistrzyniami Powiatu zostały: Chuchro Marcelina, Drozda Magdalena, Kucińska Kamila, Guszpil Weronika, Kalita Weronika, Milewska Manuela, Wagner Aleksandra, Turek Wioletta, Różnicka Patrycja, Loda Karolina i Kata Katarzyna (op. Kawałko Sylwia).
Mistrzami Powiatu zostali: Gradzik Damian, Olszewski Kacper, Wojdygo Marcel, Gawart Mikołaj, Nizioł Kamil, Filistyński Piotr, Mszal Przemek, Wilk Maciej, Kwieciński Mateusz, Klimek Przemek, Laskowski Marcin i Mosorka Michał (op. Markowski Tomasz) i te osoby zagrają w zawodach Strefowych.
Mistrzynie Powiatu zagrają u siebie 27 lutego, wicemistrzynie 21 lutego w Kamiennej Górze, a chłopcy 22 lutego w Pieńsku.