Ruszają pierwsze po wakacjach zajęcia w pracowniach Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki. Zgłoszenia przyjmuje Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej /75 645 32 90/. Ilość miejsc jest ograniczona!
Kliknij i sprawdź naszą ofertę!
Zespoły działające w BOK-MCC w roku szkolnym 2011/2012:
Program zajęć dla dzieci:
- Zespół Pieśni i Tańca „Bolesławiec” /instruktor –Elżbieta Tor/ spotkania w soboty od godz. 9.00
- Zespół Tańca HIP-HOP /instruktor – Katarzyna Tomczyk-Jakubowska/spotkanie organizacyjne 9 września, godz.16.oo
- Break Dance dla dzieci /instruktor – Paweł Klimek/ spotkanie organizacyjne 12 września, godz.16.oo
- Capoeira /instruktor – Marek Janiak/ spotkanie organizacyjne 12 września, godz.18.oo
- Pracownia plastyczna /instruktor – Stanisława Wojda-Pytlińska/
- Pracownia Szkła i Witrażu /instruktor – Magdalena Konieczna/ spotkanie organizacyjne 3 września, godz.10.oo
- Pracownia Ceramiczno-Rzeźbiarska /instruktor – Edyta Orlińska/ spotkanie organizacyjne 5 września, godz.15.oo
- Pracownia wokalna /instruktor – Agnieszka Orawiec/
- Warsztaty toczenia na kole /instruktor – Jarosław Sawicki/ spotkanie organizacyjne 5 września, godz.15.00
Program zajęć dla młodzieży
- Capoeria /instruktor – Marek Janiak/ spotkanie organizacyjne 12 września, godz.18.oo
- Break Dance BUNT APS /instruktor – Gabriel Sawicki/
- Zespół Tańca HIP-HOP /instruktor – Katarzyna Tomczyk-Jakubowska/
- Zespół Pieśni i Tańca „Bolesławiec” /instruktor –Elżbieta Tor/
- Szkoła Tańca Orientalnego „Arabeska” /instruktor – Alicja Kowal/ spotkanie organizacyjne 8 września, godz.18.15
- Studio Aktorskie /instruktor – Sławomir Ratajski/ spotkanie organizacyjne 6 września, godz.15.oo
- Pracownia wokalna /instruktor – Agnieszka Orawiec/
- Pracownia Ceramiczno-Rzeźbiarska /instruktor – Edyta Orlińska/ spotkanie organizacyjne 5 września, godz.15.oo
- Pracownia Szkła i Witrażu /instruktor – Magdalena Konieczna/ spotkanie organizacyjne 3 września, godz.10.oo
- Autorska Pracownia Mateusza Grobelnego /instruktor – Mateusz Grobelny/ konsultacje w pracowni 9 września, w godz. 10.00 – 18.00;
zajęcia: środy w godz. od 16.00-19.00, czwartek 16.00-19.00
- Pracownia Edukacji Filmowej /instruktor – Michał Szwed/
- Poeticon – poezja śpiewana i nie tylko… /instruktor – Anna Frączkiewicz/ spotkanie organizacyjne 5 września, godz.16.oo
- Miejska Orkiestra Dęta „Bolesławiec” /kapelmistrz – Jan Chojnacki/zajęcia we wtorki piątki od godz.17.00
Program zajęć dla dorosłych
- Cafe Tango /instruktor - Tomasz Weigt/ spotkania w poniedziałki i środy od godz. 20.15
- Szkoła Tańca Orientalnego „Arabeska” /instruktor – Alicja Kowal/spotkania w czwartki, godz. 18.15
- Szkoła Tańca Flamenco „Carmen” /instruktor – Magdalena Malińska/ spotkanie organizacyjne 6 września, godz.18.oo
- Pracownia Ceramiczno-Rzeźbiarska /instruktor – Edyta Orlińska/ spotkanie organizacyjne 5 września, godz.15.oo
- Autorska Pracownia Mateusza Grobelnego /instruktor – Mateusz Grobelny/ konsultacje w pracowni 9 września, w godz. 10.00 – 18.00;
zajęcia: w środy w godz. 10.00 - 13.00,
- Chór dla dorosłych /dyrygent – Aleksander Samostrokow/ spotkanie organizacyjne 3 września, godz.10.oo
- Miejska Orkiestra Dęta „Bolesławiec” /kapelmistrz – Jan Chojnacki/ zajęcia we wtorki piątki od godz.17.00
Zgłoś się już dziś!