Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Strzeleckie rekordy StarBolu

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotę 24 listopada bolesławieccy koszykarze zmierzyli się w meczu 8 kolejki kadetów z zespołem UKS Mniszek Boguszów. W całym meczu nasi zawodnicy rzucili aż 134 punkty. Rywale nie mieli szans.

StarBol od samego początku narzucił swój styl gry, a szybko osiągnięta przewaga z minuty na minutę rosła. Mecz obfitował w efektowne akcje zarówno w obronie jak i w ataku. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 134:66 (32:11, 49:13, 30:24, 18:23).

KK StarBol wystąpił w składzie: Grzegorz Weselak, Krystian Sondaj, Bartłomiej Ornowski, Tomasz Szewczyk, Wojciech Leszczyński, Kamil Wołyniak, Maciej Leszczyński, Tomasz Czerkas, Jarosław Kłosowski, Jakub Benesiewicz i Michał Marcinko.

Trenerem kadetów jest Jarosław Leszczyński.

Zaraz po meczu chłopców na parkiet wybiegły kadetki StarBolu. W 7 kolejce przyszło się im zmierzyć drużyną z Polkowic. Spotkanie miało odmienny przebieg niż wcześniejszy mecz kadetów - MKS Orzeł Polkowice był zespołem zdecydowanie lepszym. Decydująca była druka kwarta, w której nasze zawodniczki rzuciły jedynie sześć punktów, tracąc aż 35. M.inn. dzięki temu dziewczyny z Polkowic pewnie zwyciężył 125:54 (32:16, 35:6, 30:14, 28:18).

Aktualne wyniki i tabele dostępne są na stronie KK StarBol Bolesławiec, pod adresem www.starbol.bolec.info