WYNIKI TECHNICZNE DZIEWCZĄT
I Runda
ZSLG Mirsk wolny los
ZSP im.A.M. Lubań wolny los
ZSO 1 Jelenia Góra - I LO Bolesławiec 1 : 2 (15:11, 12:15, 4:11)
ZSO Kamienna Gora - II LO Bolesławiec 0 : 2 (15:15, 2:15)
II Runda
ZSLG Mirsk - ZSP im.A.M. Lubań 2 : 0 (15:8, 15:11)
I LO Bolesławiec - II LO Bolesławiec 1 : 2 (8:15, 15:13, 7:15)
ZSO 1 Jelenia Góra - ZSO Kamienna Gora 0 : 2 (9:15, 9:15)
III Runda
I LO Bolesławiec wolny los
ZSO Kamienna Góra - ZSP im.A.M. Lubań 2 : 0 (15:14, 15:8)
PÓŁFINAŁY: ZSLG Mirsk - I LO Bolesławiec. 0 : 2 (7:15, 6:15)
II LO Bolesławiec - ZSO Kamienna Góra 1 : 2 (15:9, 14:16, 9:11)
O miejsca 3 – 4: ZSLG Mirsk - II LO Bolesławiec 0 : 2 (3:15, 6:15)
O miejsca 1 – 2: I LO Bolesławiec- ZSO Kamienna Gora 0 : 2 (13:15, 13:15)
WYNIKI TECHNICZNE CHŁOPCÓW
I Runda
ZSE Bolesławiec - ZSP im.A.M. Lubań 2 : 0 (15:6, 15:6)
ZSZO Kamienna Góra - ZSO Kowary 1 : 2 (15:8, 15:17, 11:13)
ZSO 1 Jelenia Gora - LO Zgorzelec 0 : 2 (5:15, 2:15)
ZSLG Mirsk - ZSO Kamienna Góra 0 : 2 (6:15, 12:15)
II Runda
ZSE Bolesławiec - ZSO Kowary 2 : 0 (15:10, 15:10)
LO Zgorzelec - ZSO Kamienna Góra 2 : 1 (10:15, 19:17, 11:9)
ZSP im.A.M. Lubań - ZSZO Kamienna Góra 0 : 2 (1:15, 4:15)
ZSO 1 Jelenia Gora - ZSLG Mirsk 2 : 1 (8:15, 15:4, 11:4))
III Runda
ZSO Kamienna Góra - ZSZO Kamienna Góra 2 : 0 (15:12, 16:14)
ZSO 1 Jelenia Gora - ZSO Kowary 1 : 2 (15:7, 7:15, 13:15)
PÓŁFINAŁY: ZSE Bolesławiec - ZSO Kamienna Góra 0 : 2 (15:17, 12:15)
LO Zgorzelec - ZSO Kowary 2 : 0 (15:5, 15:12)
O III – IV: ZSE Bolesławiec - ZSO Kowary 2 : 0 (15:7, 17:15)
O I – II: ZSO Kamienna Góra - LO Zgorzelec 2 : 0 (15:10, 15:9)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH KAMIENNA GÓRA op. Nowak Adam
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE BOLESŁAWIEC op. Chodyra Elżbieta
3. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE BOLESŁAWIEC op. Napiórkowski Piotr
4. ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I GIMNAZJALNYCH MIRSK op. Radowicz Ilona
5. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 1 JELENIA GÓRA op. Janiak Anna
6. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH im. A.M. LUBAN op. Zajdel Mateusz
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH KAMIENNA GÓRA op. Nowak Adam
2. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZGORZELEC op. Morawski Tadeusz
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH BOLESŁAWIEC op. Sobczyszyn Michał
4. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH KOWARY op. Klamut E. i Hobgarski P.
5. ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWOD. I OGÓLNOKSZT. KAMIENNA GÓRA op. Lema Piotr
6. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 1 JELENIA GÓRA op. Janiak Anna
7. ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNOGIMNAZJALNYCH MIRSK op. Sapiński Wiesław
8. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH im. A. Mickiewicza LUBAŃ op. Zajdel Mateusz
Mistrzyniami Strefy zostały: Lipień Aleksandra, Damasiewicz Karolina i Sipiora Joanna, a Wicemistrzyniami Strefy zostały: Drążkiewicz Patrycja, Kopeć Paulina i Kozłowska Magda. Mistrzami Strefy zostali: Urbanek Karol, Kurzyński Piotr i Bobek Szymon a wicemistrzami: Celach Bartosz, Kocot Patryk i Ruszkiewicz Sebastian i to te osoby zagrają w Finale Wojewódzkim 16.06.11. we Wrocławiu.
Na zakończenie zawodów wszystkim uczestniczącym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy, zwycięskim puchary, a za miejsca I – III drużynowo uczestnicy otrzymali medale.