Pociągi do Wrocławia Gł. (przez Legnicę): 5:14 (kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt), 6:14, 7:10 "Ślązak", 8:14, 8:52 "Łużyce", 10:29 "Schmidt", 12:39, 14:14, 16:14, 18:39, 20:28 "Kowalski".
Pociągi do Węglińca: 7:10, 9:24 "Kowalski", 11:58, 14:03, 15:11, 17:25 "Schmidt", 18:53, 19:05 "Łużyce", 20:52, 21:50 "Ślązak".
Pociągi do Zgorzelca: 7:10, 9:24 "Kowalski", 11:58, 14:03 (przesiadka w Węglińcu), 15:11, 17:25 "Schmidt", 19:05 "Łużyce", 21:50 "Ślązak".
Pociągi do Goerlitz: 7:10, 9:24 "Kowalski", 15:11, 17:25 "Schmidt".
Pociąg do Lubania: 18:53.
Pociągi do Jeleniej Góry (przez Zebrzydową, Nowogrodziec, Lwówek Śl., Wleń) : 5:10 (kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt), 7:20 (kursuje w soboty, niedziele i święta), 14:15, 19:15.
Ślązak - pociąg pospieszny do Przemyśla przez Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów. Łużyce - pociąg pospieszny do Warszawy Wsch. przez Ostrów Wlkp., Kalisz, Łódź Kaliską. Kowalski i Schmidt - pociągi osobowe przyspieszone, nie zatrzymują się na wszystkich stacjach.
Podajemy również godz. odjazdów pociągów z Wrocławia Gł. do Bolesławca: 5:16, 7:44 Kowalski, 9:52, 11:52 (przesiadka w Legnicy), 13:12, 14:52 (kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt), 15:44 Schmidt, 16:52, 17:32 Łużyce, 18:52, 20:12 Ślązak.
1 lutego 2008 r. będzie pierwsza korekta rozkładu jazdy pociągów. Uwagi dotyczące nowego rozkładu jazdy można kierować na adres e-mail: poczta@pkp.boleslawiec.pl - zostaną przekazane organizatorom kolejowych przewozów regionalnych na Dolnym Śląsku.