Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Remis BKS z Legnicą

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Gol Łukasza Filipiaka, dał remis BKS na własnym boisku w meczu z Konfeksem Legnica. Bramkę dla gości strzelił Tomasz Kociszewski, dwie minuty przed końcem pierwszej połowy. Była to tzw. bramka do szatni.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Remis BKS z Legnicą
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Mecz pomiędzy drużyną BKS Bobrzanie Bolesławiec, a gośćmi Konfeksem Legnica rozpoczął się niezbyt udanie dla gospodarzy, dwie minuty przed przerwą, bolesławiecka drużyna dostaje tzw. Bramkę do szatni.

– Jak zwykle gramy w miarę dobrą piłkę, niestety przeciwnik strzela bramkę, tak jak w tej sytuacji, graliśmy bardzo dobrze pierwszą połowę, mieliśmy sytuację, jedna nieuwaga naszej obrony i tracimy bramkę na 1:0 – mówi Jan Woch, prezes BKS „Bobrzanie” Bolesławiec.

- Cały czas należy wierzyć że, nasz zespół się przebudzi i w końcu będziemy wygrywać – dodaje Jan Woch.

Rzeczywiście w drugiej połowie bolesławiecka drużyna zaczęła grać dokładniej, a co najważniejsze skuteczniej, czego potwierdzeniem było zdobycie gola przez Łukasza Filipiaka. Wprawdzie gol został zdobyty z rzutu karnego po faulu na Chrystianie Serkiesie, ale dzięki tej bramce bolesławianie zremisowali z drużyną z Legnicy, zdobywając jeden punkt. W najbliższą środę, 20 kwietnia, BKS rozegra zaległy mecz z Karkonoszami Jelenia Góra.