Na zakończenie zawodów zawodnikom za miejsca I – III w poszczególnych konkurencjach oraz uczestniczącym szkołom wręczono pamiątkowe dyplomy, a w drużynom za I-sze miejsca puchary.
Do zawodów Strefowych (8.04.11. W Kamiennej Górze) zakwalifikowały się osoby z 3 pierwszych miejsc z poszczególnych konkurencji, i po 2 pierwsze sztafety.
Poniżej prezentujemy wyniki techniczne:
40 M. GRZBIETOWYM
1. Piotrowska Wanessa I L.O.
2. Borowska Wiktoria I L.O.
1. Różnicki Kordian. Z.S.E.
2. Łukanowicz Patryk Z.S.E.
3. Rybarski Damian . II L.O.
4. Bienkowski Mateusz. I L.O.
5. Libner Jakub I L.O.
6. Raab Oskar II L.O.
7. Palczak Mateusz I L.O.
8. Trtowac Arben Z.S.E.
9. Wolański Mateusz I L.O.
40 M. KLASYCZNYM
1. Kozłowska Kinga Z.S.O.Z.
2. Mojsa Karolina II L.O.
3. Borowska Wiktoria I L.O.
4. Ciechanowicz Marta II L.O.
5. Mularczyk Paula II L.O.
6. Jaśkiewicz Monika I L.O.
1. Trtowac Arben Z.S.E.
2. Buryła Mateusz Z.S.E.
3. Jaśkiewicz Wojciech I L.O.
4. Libner Jakub I L.O.
5. Bartkowiak Wojciech II L.O.
6. Kowal Patryk II L.O.
7. Żółtański Kamil . I L.O.
8. Perlik Aleksander II L.O.
9. Rybiński Daniel Z.S.E.
40 M. DOWOLNYM
1. Piotrowska Wanessa I L.O
2. Jaśkiewicz Monika I L.O.
3. Rachuba Pola Z.S.O.Z.
4. Jasiukiewicz Paulina I L.O.
5. Ciechanowicz Marta II L.O.
6. Mularczyk Paula II L.O.
1. Różnicki Kordian Z.S.E.
2. Łukanowicz Patryk Z.S.E.
3. Bieńkowski Mateusz I L.O.
4. Rybarski Damian II L.O.
5. Jaśkiewicz Wojciech I L.O.
6. Buryła Mateusz Z.S.E.
7. Pańczak Mateusz I L.O.
8. Raab Oskar II L.O.
9. Perlik Aleksander II L.O.
10. Jańczak Daniel II L.O.
11. Kowal Patryk II L.O.
12. Wołynia Kamil I L.O.
13. Żółtański Kamil I L.O.
14. Rybiński Daniel Z.S.E.
15. Góra Krzysztof Z.S.E.
16. Sondaj Tomasz Z.S.E.
17. Blacharski Patryk Z.S.E.
18. Malona Ernest Z.S.E.
19. Rogacki Mateusz Z.S.E.
SZTAFETA 4 X 40 M. DOWOLNYM
1. I Liceum Ogólnokształcące .
2. II Liceum Ogólnokształcące
1. Zespół Szkół Elektronicznych
2. I Liceum Ogólnokształcące
3. II Liceum Ogólnokształcące
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
1. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE = 55 PKT.
2. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE = 30 PKT.
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZT. I ZAWOD. = 15 PKT.
KLASYFIKACJA DRUZYNOWA CHLOPCÓW
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH = 61 PKT.
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE = 43 PKT.
3. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE = 29 PKT.