Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Nie ma mocnych na Świdnicę...

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu na szczycie IV ligi piłki nożnej wicelider tabeli, zespół BKS Bolesławiec uległ liderowi Polonii/Sparcie Świdnica 1:4. Kibiców rozczarował zarówno styl gry naszej drużyny, jak i postawa sędziów.

Po niezłych trzydziestu pierwszych minutach w wykonaniu BKS do głosu zaczęli dochodzić goście, prezentujący dojrzalszą, poukładaną grę. Rosnąca przewaga Polonii dała efek tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania. Do przerwy BKS przegrywał więc na własnym stadionie 0:1.

Stracona bramka wyraźnie podłamała piłkarzy z Bolesławca, którzy w drugiej połowie nie byli już w stanie poważnie zagrozić liderowi. Co więcej, to właśnie drużyna ze Świdnicy zdobywała kolejne bramki. Honorowe trafienie dla BKS zaliczył (z rzutu karnego) Rudyk. Ostatecznie goście wygrali w Bolesławcu 4:1, odnosząc piętnaste, kolejne zwycięstwo w lidze.

Zobacz: tabela i wyniki IV ligi

Do meczu wrócimy jeszcze na naszych łamach.