Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Wysoka wygrana BKS!

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotę swój kolejny mecz w IV lidze rozgrywał zespół BKS Bobrzan Bolesławiec. Nasi zawodnicy grali w Kobierzycach z tamtejszym GKS. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem bolesławian 4:1.

Nasza drużyna rozegrała doskonałe spotkanie, prowadząc już po kwadransie gry - w 15 minucie bramkę zdobył Paweł Rissmann. Gospodarze zdołali wyrównać w 27 minucie, kiedy to dobrym strzałem popisał się Radosław Jasiński - doświadczony zawodnik mający na swoim koncie 40 bramek w ekstraklasie. Do przerwy w Kobierzycach był remis 1:1.

W drugiej połowie spotkania dominowali już tylko zawodnicy BKS. Dobra gra przełożyła się na wynik - w 64. minucie znakomite uderzenie Janczyszyna, który trafia w samo okienko bramki GKS - 2:1 dla Bolesławian. Cztery minuty później na 3:1 podwyższył Serkies, a wynik spotkania na osiem minut przed końcem ustalił ponownie Janczyszyn. To ósme zwycięstwo w dwunastym meczu BKS w tym sezonie!

Po tym spotkaniu nasza drużyna nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderujący zespół Polonii / Sparty Świdnica z kompletem zwycięstw (w sobotę 3:1 z Pogonią Oleśnica) utrzymuje 8-punktową przewagę nad BKS. Wygląda na to, że zagrozić Polonii są w stanie tylko nasi zawodnicy.