Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
BKS coraz wyżej!

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotnim meczu czwartej ligi zespół BKS Bolesławiec wygrał na wyjeździe z Pogonią Oleśnica 3:2. Tym samym nasz zespół awansował na drugie miejsce w tabeli!

W pierwszej połowie tego wyrównanego meczu widzowie nie doczekali się żadnej bramki. Zupełnie inaczej było w drugiej odsłonie spotkania - już w 48. minucie gola dla naszego zespołu strzelił Rissmann. Jak się okazało - bramka dla BKS zmobilizowała oba zespoły, które zdecydowały się na szybką "wymianę ciosów". Już kilka minut po bramce Rissmanna Pogoń doprowadziła do wyrównania - Jurkiewicz popisał się strzałem z 40 metrów (!), z którym - ku radości miejscowych kibiców - nie zdołał sobie poradzić bramkarz BKS. Dokładnie minutę później było już 2:1 dla bolesławian - tym razem strzelcem bramki okazał się Łukasz Rudyk. Radość naszych reprezentantów znów trwała niezwykle krótko - po trzech minutach i wykorzystanym przez Szczypkowskiego rzucie karnym na tablicy wyników ponownie widniał remis - 2:2. Wielkie strzelanie zakończyło się minutę po rzucie karnym - do bramki gospodarzy znów trafił Rissmann, który ustalił wynik meczu na 3:2 dla BKS Bolesławiec.

Po tym meczu nasi zawodnicy awansowali na drugie miejsce w tabeli czwartej ligi. Do lidera - zespołu Polonii Sparty Świdnica - BKS traci tylko dwa punkty, ma jednak o jeden rozegrany mecz więcej.