Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Mamy mistrzów w powiecie!

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Znamy już wyniki z Mistrzostw powiatu szkół gimnazjalnych, podstawowych i ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych na rok szkolny 2010/2011.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Mamy mistrzów w powiecie!
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Najlepsze gimnazja

Pierwsze miejsce zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców zajęli uczniowie reprezentujący Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu.

Drugie miejsce zajęły dziewczęta z Gimnazjum nr 3, trzecie miejsce wywalczyły uczennice z Gimnazjum nr 1.

Z dobrym wynikiem bieg zakończyli chłopcy z Gimnazjum nr 1 w Bolesławcu, zajmując drugie miejsce na podium. Na trzecim znaleźli się reprezentanci Gimnazjum nr 4 w Bolesławcu.

W zwycięskich sztafetach udział wzięli:

Wilk Paula, Kamińska Dominika, Ochocka Ewa, Namaszko Natalia, Hering Patrycja, Chudzik Sylwia, Bandrów Eliza, Krawczyk Kalina, Zembrzuska Wiktoria, Przybylska Karolina i Szczepan Emilia (op. Kuśmierczak Marta), oraz: Wakulski Mariusz, Braszko Dawid, Wróbel Bartosz, Worobij Jan, Berestecki Jakub, Polański Artur, Różnicki Kamil, Błażejewski Tomasz, Polański Robert, Godziński Kamil i Rymarczyk Szymon (op. Markowski Tomasz).

Najlepsi sportowcy z podstawówki

Najlepszymi sportowcami wśród szkół podstawowych okazały się być uczennice ze Sz. P nr 4 w Bolesławca oraz uczniowie Sz. P nr 1 w Bolesławcu.

Drugie miejsce wywalczyli uczniowie bolesławieckiej dwójki i czwórki. Trzecie miejsce w kategorii chłopców i dziewcząt zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu.

Miejsca na podium zdobyli:

Szocińska Maja, Wolska Karolina, Stępak Julita, Klesza Anna, Szemberska Anna, Walęga Paulina, Bonk Emilia, Sołkiewicz Anna, Socha Adriana i Migdal Wiktoria (op. Górska Marta), oraz : Wilk Oskar, Duda Mateusz, Bury Eryk, Rapacki Patryk, Borecki Nikodem, Roman Jakub, Polański Marcin, Lizak Dawid, Spurek Kacper i Małecki Oskar (op. Posacki Ryszard).

Zwyciężyli przyszli mechanicy i elektrycy

Wśród szkół ponadgimnazjalnych pierwsi na mecie byli uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Zespołu Szkół mechanicznych w Bolesławcu.

Drudzy na mecie był uczennice I LO w Bolesławcu i uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych.

Trzecie misce wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych w Bolesławcu oraz uczniowie I LO.

Najlepsi w powiecie są:

Karczmarska Alicja, Wołoszyn Aleksandra, Walenga Monika, Rutyna Monika, Majewska Karolina, Szweda Karolina, Tyndra Monika, Herbut Joanna, Rusinowicz Jagoda i Polak Patrycja (opiekun - Wiśniewski Paweł) oraz : Kowal Tomasz, Najdek Karol, Dżobak Dawid, Romaszko Łukasz, Kowalczyk Adrian, Kujawski Roman, Król Paweł, Członka Kamil, Wojnowicz Marek i Mucek Tomasz (op. - Krysztofiak Waldemar)

Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Przed sportowcami kolejne wyzwanie – udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 13 października w Olszynie Lubańskiej.

Przypominamy, że mistrzostwa przeprowadzone zostały w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKIEJ GIMNAZJADY, zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk, 6.10.10. na terenie O.W.S. w Bolesławcu. W mistrzostwach uczestniczyły 10 osobowe drużyny, a zawody zorganizowano wspólnie z MOSiR-em.