Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Gimnazjum Samorządowe nr 2 podwójnym mistrzem

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Zwycięzcami w Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej zostało Gimnazjum Samorządowe nr 2. Szkoła okazała się najlepsza zarówno w kategorii męskiej, jak i damskiej.

26 maja na Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej. W rywalizacji dziewcząt i chłopców zwyciężyły drużyny z Gimnazjum Samorządowego nr 2 (skład drużyny dziewcząt :Jagoda Brakoniecka, Patrycja Drążkiewicz, skład drużyny chłopców: Łukasz Rogacki, Michał Stańczyszyn, Bartek Klimek). Opiekunem zawodników był Tomasz Markowski. W kategorii dziewcząt na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum Samorządowe nr 3 (opiekun drużyny – Adrain Graczyk, skład drużyny - Klaudia Czaplicka, Wiktoria Mienculewicz, Paulina Janiec), a na trzecim Gimnazjum Samorządowe nr 1 (opiekun – Monika Fabin, skład drużyny - Klaudia Ziembikiewicz, Ewa Hapłyk, Kinga Zawrotniak). Natomiast na drugim miejscu w kategorii chłopców uplasowała się drużyna z Gimnazjum Samorządowego nr 1 (opiekun – Monika Fabian, skład drużyny - Jan Wojciechowski, Krystian Kulig, Damian Kamuda). Trzecie miejsce należy do Gimnazjum Samorządowego nr 3 (opiekun- Adrian Graczyk, skład drużyny - Adam Kutryba, Piotr Hajdasz, Przemek Król).

W zawodach brali udział zawodnicy z rocznika 1994 i młodsi. Drużyny składały się z dwóch zawodników oraz jednego rezerwowego.