Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Kolejna przegrana TOPu

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Siatkarze Bolesławieckiego TOP-u zanotowali na swoim koncie kolejną porażkę. Tym razem nie sprostali drużynie złotoryjskiego Ren-But II i spadli na 7 miejsce w tabeli IV ligi.

Nasza drużyna wciąż zmaga się z plagą kontuzji oraz absencji ważnych graczy z innych powodów. Kolejny mecz siatkarze TOP-u grali w mocno osłabionym składzie. Kontuzje wykluczyły z gry Mariusza ZarębęMarcina Lelka, Piotr Infuła musiał wyjechać na studia, a Paweł Wiatrowisk skarżył sie na ból kolana.

Absencje doprowadziły do sytuacji, w której na pozycji atakującego występował nominalny libero Kamil Biczak.

Bolesławianie pierwszy set przegrali do 21 (w znacznej mierze przez bardzo kiepską zagrywkę). Drugi set to bardzo dobra gra naszych zawodników i w rezultacie wygrana (do 21). Kolejne starcia rozwiały marzenia o wygranej. Bolesławianie przegali trzeci i czwarty set (odpowiednio do 19 i 22) i całe spotkanie 3:1.

Następny mecz TOP zagra znów „u siebie". Jego przeciwnikiem będzie Ognień Żmigród. Niestety skład bolesławian będzie jeszcze bardziej okrojony. Kontuzji palca nabawił się Piotr Kozłowski.

TOP - Ren-But II Złotoryja 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 22:25)

TOP: Piotr Kozłowski, Marcin Czarniecki, Paweł Wiatrowski, Sławomir Potocki, Radosław Turczyński, Kamil Biczak, Andrzej Dąbrowski, Tomasz Pawlik (L). Trener: Bogusław Mienculewicz.