Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Spokojne i pewne zwycięstwo Bobrzan

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W niedzielę Bobrzanie Bolesławiec rozegrali swój 23 mecz w tym sezonie, mierząc się tym razem z GKS-em Warta Bolesławiecka.

Mimo ambicji przyjezdnych, MKS dosyć szybko pokazał dobrą grę i już na początku spotkania po dograniu Niziałka, bramkę w siatce umieścił Dymek. Niedługo po tym kolejnego gola dla Bobrzan zdobył młodziutki napastnik Adrian Kulesza.

Po 3 kwadransach gry wynik nie zmienił się. Po przerwie trener Bobrzan zaczął wprowadzać zmiany, jak widać trafne, ponieważ tuż po wejściu na boisko trzecią bramkę zdobywa Dariusz Hałka. Kiedy było już 3-0 i sprawa wydawała się przesądzona, zmiennik a zarazem trener Warty precyzyjnym strzałem z 18 metrów strzela pierwszego gola dla GKS-u tym samym dając swoim zawodnikom iskierkę nadziei na korzystny wynik. 10 minut po tym ostatnie szanse na wywiezienie z Bolesławca choćby punkta odbiera Warcie Adrian Kulesza, który już po raz drugi w tym meczu trafia piłką do siatki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1, i co najważniejsze Bobrzanie zainkasowali 3 punkty. Za tydzień nasza drużyna ma pauzę, a już za 2 tygodnie podejmie GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Gospodarze zagrali w składzie: Mirosław Walski, Mariusz Rutkowski, Krystian Wojdygo, Marcin Kozioł, Sebastian Dymek, Paweł Fulczyński (Dariusz Hałka), Dominik Soroka, Adrian Markowski, Krzysztof Kozioł, Adrian Kulesza (Zbigniew Szurgot), Robert Niziałek (Grzegorz Faltyn).