Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Zespół Szkół Elektronicznych najlepszy

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Nowy rok rozpoczął się szczęśliwie dla chłopców i dziewcząt z Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu, zwyciężyli oni w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej. Przed nimi zawody strefowe.

Wynikiem 14 : 2 zwyciężyły dziewczęta z Zespołu Szkół Elektronicznych w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej, zostawiając tym samym w tyle II Liceum Ogólnokształcące, III miejsce należy do dziewcząt z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych. Równie dobrze poradzili sobie chłopcy z ZE, zdobyli wynik 38 : 11, pokonując tym samym I Liceum Ogólnokształcące, które zajęło II miejsce. Na III miejscu uplasowała się drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego.

W skład mistrzowskiej drużyny w kategorii dziewcząt wchodzą: Topolska Justyna, Baryluk Katarzyna, Grochowa Elżbieta, Romaszko Katarzyna, Kaczmarska Alicja, Biernat Ola, Majewska Karolina, Rutyna Monika, a opiekunem był Lechowski Krzysztof.

Mistrzowską drużynę chłopców reprezentowali: Faltyn Sebastian, Janicki Krzysztof, Wojdygo Hubert, Trzcina Jakub, Kornacki Mariusz, Dąbrowski Jacek, Wróbel Piotr, Bochnia Jacek, Tomaszunas Tomasz, a opiekunem drużyny był Lechowski Krzysztof.

Mistrzostwa odbywały się od 15.12.2009 roku do 08.01.2010 roku w sali sportowej II LO. Do zawodów strefowych awansowały dwie pierwsze drużyny dziewcząt, finał w Bolesławcu i pierwsza drużyna chłopców, finał w Jeleniej Górze.