Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Przegrana TOPu

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotnim meczu czwartej ligi siatkówki TOP Bolesławiec podejmował na własnym boisku lidera tabeli - AKS Strzegom. Mimo ambitnej postawy nasi siatkarze ulegli 2:3.

W pierwszych dwóch setach siatkarze TOPu potrafili wypracować sobie kilkupuntkową przewagę, jednak to zespół AKS Strzegom, wykorzystując błędy naszych zawodników, wygrywał ostatecznie te partie (do 20 i 19). W trzecim secie TOP, mimo walki toczonej "punkt za punkt", nie dał już sobie zabrać zwycięstwa. Podobnie było w czwartym secie, po którym nasi reprezentanci z wielkimi nadziejami przystąpili do tie-breaka. Niestety - klasę pokazali goście wygrywając do 11.

Top wystąpił w składzie: Bogusław Mienculewicz (trener), Piotr Kozłowski, Piotr Induła, Sławomir Potocki (libero), Mateusz Chmielowski, Krzysztof Mosiądz, Dariusz Pierzchalski, Mateusz Świerzewski, Mateusz Kolator, Kamil Biczak, Wojciech Marcinkiewicz, Marcin Czarniecki, Krzysztof Wantuch