Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Młodziczki w półfinale

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Młode siatkarki TOP-u rozegrały II turniej ćwierćfinałowy o Dolnego Śląska Młodziczek w siatkówce. Bolesławianki zapewniły sobie awans do turniejów półfinałowych.

Młode siatkarki TOP-u rozegrały II turniej ćwierćfinałowy o mistrzostwo województwa dolnośląskiego Młodziczek w piłce siatkowej kobiet. Po tym turnieju Bolesławianki zapewniły sobie awans do turniejów półfinałowych. Pierwszy odbędzie się w Świdnicy.

Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Medyńskiego zajął I miejsce pokonując w pierwszym meczu zespół z Jawora. Zwycięstwo to dodało zawodniczkom TOPu pewności siebie przed kolejnym spotkaniem – derbami Bolesławca pomiędzy TOPem a VOLLEYem. W czasie pierwszego seta tylko na początku było nerwowo, od stanu 10:3 zawodniczki TOP-u opanowały jednak emocje i bez trudu dowiozły zwycięstwo do końca. W secie drugim sytuacja powtarza się, na początku nerwówka, a od stanu 9:2 pewne prowadzenie i zwycięstwo w pięknym stylu.

Młody zespół siatkarek TOP Bolesławiec pokazał styl i zacięcie pokonując swe rywalki zza miedzy. W grze dziewcząt widać solidne przygotowanie techniczne i kondycyjne. Na boisku dominuje solidna zagrywka, pewne przyjęcie, skuteczny blok i celne ataki.

TOP Bolesławiec – Olimpia Jawor 2:0 / 25:13 , 25 - 23/

Olimpia Jawor – VOLLEY Bolesławiec 1:2

VOLLEY B- C – TOP Bolesławiec 0–2 / 25 – 14, 25 – 13/