Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Nasze kadetki drugie w tabeli

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Kadetki TOP Bolesławiec wygrały mecz z Olimpią Jawor. Po trzech kolejkach są drugie w tabeli. Po meczu Kadetki pojechały na obóz szkoleniowy do Istebnej.

Bolesławieckie siatkarki zagrały bardzo ambitnie i mądrze. Pierwszy set wygrały do 17, przez co poczuły się pewnie. Może nawet zbyt pewnie, ponieważ do drugiego przystąpiły nieskoncentrowane, co odbiło się na wyniku – bolesławianki przegrały do 22. Trzecia odsłona była początkowo słaba. Na szczęście Kadetki wyszły na prowadzenie i wygrały set do 17. W czwartej odsłonie gra była bardzo wyrównana, ale tylko do stanu 20:19 dla TOP. W tym momencie inicjatywę na boisku przejęły podopieczne Tomasza Medyńskiego. Czwartą odsłonę wybrały do 20, a w efekcie cały mecz 3:1.

Zwycięstwo w Jaworze pozwoliło bolesławiankom umocnić się na drugiej pozycji w tabeli i przejść do rundy rewanżowej z zapasem dwóch punktów nad trzecią w tabeli Gaudią Trzebnica i strata jednego "oczka" do wrocławskiej Gwardii.

1 lutego Kadetki TOP rozegrają kolejny mecz – tym razem w Trzebnicy. Od niedzieli, 18 stycznia, bolesławieckie siatkarki przebywają w Beskidach (Istebna). Powrót z obozu szkoleniowego planowany jest na 28 stycznia 2009 r.

Olimpia I Jawor - TOP Bolesławiec 1:3 (17:25, 25:22, 17:25, 20:25)

TOP: Dorota Burdyna, Katarzyna Segiet, Edyta Szewczuk, Estella Ilczyna Dominika Mienculewicz, Patrycja Drążkiewicz, Paulina Kopeć, Sylwia Duru.