Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Siedem bramek w Bolesławcu!

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Niemal hokejowym wynikiem zakończył się mecz IV ligi pomiędzy BKS Bolesławiec a Miedzią Legnica. Nasz zespół wygrał ostatecznie 4:3 i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli.

Mecz zaczął się dla naszego zespołu fatalnie - już w  pierwszej minucie, po strzale głową Musiałkowskiego zespół z Legnicy objął prowadzenie. Sześć minut później było już jednak 1:1 - straty odrobił silnym strzałem Akacki. Jeszcze przed przerwą, po bramkach Musiałkowskiego (Legnica) oraz Nitarskiego i Pietkiewicza (BKS) nasza druża prowadziła 3:2.

Po przerwie piłkarzom z Bolesławca udało się podwyższyć prowadzenie - dobrym strzałem popisał się Rudyk i było już 4:2. Goście za wszelką cenę chcieli uzyskać bramkę kontaktową - ich wysiłki powiodły się jednak dopiero w 88 minucie (trzecia brama Musiałkowskiego). Na wyrównanie zabrakło już jednak czasu i BKS wygrał ostatecznie to spotkanie 4:3.

Po tej kolejce nasza drużyna zajmuje ósme miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym jak plasujące się na miejscach 6-7 zespoły MKS Oława i Polonii Trzebnica. Do piątego w tabeli Śląska BKS traci zaledwie dwa punkty. W następnej kolejce nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Łużycami Lubań (obecnie 16 miejsce w tabeli).