Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Jacek Nabożny doceniony

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W plebiscycie „Słowa Sportowego” Jacek Nabożny nominowany był w kategorii „Odkrycie roku”. Nasz lekkoatleta zajął drugie miejsce.

Jacek Nabożny był jednym z ośmiu nominowanych do tego tytułu zawodników. W plebiscycie pokonał go jedynie żużlowiec, Maciej Janowski.

Lekkoatleta Bolesłavii Bolesławiec zajął siódme miejsce na lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Juniorów w Bydgoszczy. Był także mistrzem Polski w dziesięcioboju i wicemistrzem kraju w siedmioboju. Inne wyróżnienia zawodnika to także srebrny medal Mistrzostw Polski w dziesiecioboju - Toruń 2007 oraz tytuł Rekordzisty Polski i Halowego Mistrza Polski - Spała 2008.