Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Kolejny sukces zawodników BKB

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W rozgrywanym w sobotę 20 grudnia GRAND PRIX Dolnego Śląska bolesławieckie pary opanowały podium zawodów w brydżu.

Jarosław MolendaJerzy Olenderek w GRAND PRIX Dolnego Śląska, który odbył się w sobotę 20 grudnia, pokonali 16 najlepszych par wyłonionych w cyklu turniejów eliminacyjnych rozgrywanych przez cały sezon. Na trzecim miejscu podium znalazła się także inna bolesławiecka para – Marek DreckiSławomir Zimniak.

Następnego dnia, w niedzielę 21 grudnia, sukces zawodników był jeszcze większy. W cyklu GRAND PRIX MZBS „KARKONOSZE” cztery czołowe lokaty zajął BKB PRNJAVOR Bolesławiec. Zwyciężyli Jerzy Olenderek i Antoni Ochot, pokonując Artura Winklera i Jarosława Molendę

Nieco gorzej wypadli nasi zawodnicy w finale Korespondencyjnych Mistrzostw MZBS KARKONOSZE. Najlepsze 4 miejsce zajął tam Jarosław Molenda.

Natomiast w zakończonym już cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, w którym uczestniczyło blisko cztery tysiące zawodników, bardzo dobre 12-13 miejsce zajęli Antoni OchotAndrzej Kaźmierczak.