Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Porażka z liderem

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze BKS Bobrzanie Bolesławiec przegrali w Wałbrzychu 0:2. Porażka nie dziwi, bowiem Górnik jest liderem i zdecydowanym faworytem do awansu.

Fatalny początek i całkiem niezły finisz. Tak w największym skrócie można podsumować rundę jesienną IV ligi w wykonaniu piłkarzy BKS-u. W ostatnim meczu rundy podopieczni Krzysztofa Lechowskiego grali na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych. Po ostatnich dobrych meczach – czterech zwycięstwach z rzędu – kibice w Bolesławcu liczyli na dobry rezultat na boisku lidera.

Ligowa rzeczywistość okazała się brutalna. Mimo że przez większość spotkania gra była wyrównana, wałbrzyszanie zadali dwa ciosy, które okazały się skuteczne. Najpierw, tuż przed przerwą, do bramki BKS-u do szczęśliwie trafił Marcin Morawski. Losy meczu rozstrzygnęły się już 10 minut później po strzale Bartosza Konarskiego.

Na przerw zimową bolesławianie udają się więc na 6. miejscu w tabeli, co, zważywszy na słaby początek, trzeba uznać za dobry rezultat.