Katarzyna Reguła, Agnieszka Dudyńska i Dariusz Uściński - to nowi dyrektorzy jednostek organizacyjnych Powiatu Bolesławieckiego, którzy 1 września rozpoczęli pracę w placówkach.

Katarzyna Reguła objęła stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Pani Reguła, do niedawna była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 w Bolesławcu.
Stanowisko dyrektora w Powiatowym Urzędzie Pracy objęła Agnieszka Dudyńska, która do tej pory była kierownikiem Działu Ewidencji i Świadczeń w PUP Bolesławcu.
Dariusz Uściński, do niedawna kierownik Działu Artystycznego Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - Międzynarodowego Centrum Ceramiki to z kolei nowy dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.