Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Frytkownica beztłuszczowa – najlepsze rozwiązanie dla dziecka

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Moda na zdrowy styl życia towarzysz nam od wielu sezonów. W każdym domu przynajmniej raz słyszało się o zdrowym odżywianiu i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie to wszystko zrobić. Czasami uniemożliwia nam to brak czasu i jednocześnie mnogość obowiązków. Najtrudniej mają jednak matki, które mimo że chcą dla swoich małych dzieci jak najlepiej, to ich pociechy nie zupełnie zgadzają się z dietą proponowaną przez mamę. Dzieci w takich momentach lubią być zaskakiwane, ale wyłącznie potrawami z ich prywatnego, ulubionego menu. Jednym z dań, które z pewnością znajdzie się na liście wielu młodocianych, są frytki. A przygotowanie ich w zdrowy sposób to nie lada wyzwanie.
Frytkownica beztłuszczowa – najlepsze rozwiązanie dla dziecka

Działanie beztłuszczowej frytkownicy 

Przypominasz sobie czym jest dawny piekarnik konwekcyjny? Właśnie do tego rozwiązania technologicznego zbliżona jest frytkownica beztłuszczowa, która daje Ci możliwość przygotowania opiekanych ziemniaków czy frytek w sposób zdrowy a jednocześnie akceptowalny przez dzieci. W tym urządzeniu, surowe ziemniaki, z których powstaną frytki, nie smażą się w rozgrzanym, wysokokalorycznym oleju, w którym są zanurzone, ale pieką się w gorącym powietrzu. Dzięki takiej obróbce, słupki ziemniaków są chrupkie na zewnątrz i doskonale miękkie w środku. Takie przygotowanie posiłku dla malucha, daje Ci pewność, że dziecko będzie zadowolone, a Ty nie będziesz się obwiniała, że dziecko dostało za dużo kalorii. Najciekawesz oferty wśród frytkownic beztłuszczowych znajdziesz na stronie (https://www.neo24.pl/).

Alternatywa smażenia

Frytkownica beztłuszczowa to rozwiązanie dla ludzi, którzy wolą poczekać na danie przygotowane w sposób alternatywny, niżeli zajadać dużą ilość tłuszczu, w którym smażone były np. frytki. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku będzie frytkownica marki Sencor, która smaży w systemie beztłuszczowym. Równomierność beztłuszczowego smażenia osiąga dzięki cyrkulacji powietrza, które znajduje się w komorze. Znakomitym rozwiązaniem, które mogą docenić właściciele małych mieszkań, gdzie kuchnia połączona jest z pokojem, jest zastosowanie blokady wydobywanego zapachu. Jednorazowe uruchomienie urządzenia pozwala na, umieszczenie w nim do 2,6 kg przygotowanych na frytki surowych ziemniaków. Frytkownica już po 3 minutach jest gotowa do pracy, a timer sygnalizujący jej pracę można nastawić na 30 minut. Po upływie czasu, sygnał dźwiękowy poinformuje o tym, że frytki są gotowe do konsumpcji.

Dzieci mają swoje upodobania, a przygotowywanie dla nich posiłków może być przez to utrudnione, ale nie od dziś wiadomo, że dziecko zje frytki. Nawet, jeżeli nie chcesz używać jej wiele razy w miesiącu, to jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, kiedy Twój niejadek ma gorszy dzień.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


MRo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Sobota 18 stycznia 2020
Imieniny
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl