Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Wspierają i rozwijają umiejętności oraz talenty najmłodszych bolesławian

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w sali kina Forum odbyła się uroczystość, podczas której nauczyciele i pracownicy bolesławieckich placówek oświatowych otrzymali podziękowania za zaangażowanie i rozwijanie uzdolnień uczniowskich.
Wspierają i rozwijają umiejętności oraz talenty najmłodszych bolesławian

W tym dniu - tradycyjnie już - obok życzeń i gratulacji, prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył nagrody i podziękowania nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi z miejskich placówek oświatowych.

Tegoroczne nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty otrzymały Ewa Szachowicz - dyrektor Miejskiego Przedszkola Publiczne nr 7 z oddziałami integracyjnymi oraz Bożena Oleksiuk - Rokoszna - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3.

Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec otrzymały: Mariola Bakalarz - dyrektor Miejskiego Przedszkola Publiczne nr 1, Dorota Basiak- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Katarzyna Reguła- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5, Wioletta Chlastawa- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1, Joanna Kuriata - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1, Ewa Snigór- - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1, Jarosława Baran- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2, Monika Grzyb- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2, Ewa Kuczyńska- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2, Halina Rudzik- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3, Jolanta Rzeźwicka- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 4, Alicja Wiaderna- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 4, Barbara Dolecka- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 5, Teresa Hryńczak- nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 5, Brygida Wojtyra- nauczyciel Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 1, Mariola Swoboda- nauczyciel Miejskiego Przedszkola Publiczne nr 3, Bogumiła Stempniewicz- nauczyciel Miejskiego Przedszkola Publiczne nr 4, Izabela Hołowczak- nauczyciel Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 z oddziałami integracyjnymi.

Podczas uroczystości wręczono również nagrody dyrektorów miejskich placówek oświatowych. Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 1 otrzymały:

Iwona Bachmatiuk, Beata Gach, Renata Piecha, Wioletta Matyjewicz, Aneta Taranek, Elżbieta Najmrodzka, Ewa Roman, Mirosława Zamorska, Aneta Kozińska, Aleksandra Milewicz.

Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 2 otrzymały: Joanna Chlebowska, Maria Zawrotniak, Bogumiła Jędrzejewska, Halina Zapletal, Renata Burdzy, Mirosława Kupisz.

Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 3 otrzymały: Dorota Berestecka, Ewelina Pilipionek, Mariola Ropicka, Barbara Rospond, Izabela Rydzak, Iwona Witczak, Teresa Rutkowska, Urszula Matuszewska, Józefa Wilk.

Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 4 otrzymali: Emiliana Fulczyńska, Janina Mikołajczuk, Bożena Hyjek, Sylwia Tekiela, Grzegorz Feret.

Elżbieta Borek.

Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 5 otrzymały: Lucyna Kopeć, Jadwiga Kuchciak, Beata Gąsieniec, Izabela Jakrzewska, Agata Jurkiewicz, Agnieszka Mielnik, Anna Wiśnicka, Marta Gniewek, Joanna Olszak

Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 6 otrzymały: Renata Zarzycka, Beata Kozłowska, Bernarda Zaręba, Teresa Schmalenberg, Barbara Tarczyńska, Paulina Stos.

Nagrodę dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 z oddziałami integracyjnymi otrzymały: Żaneta Tylczyńska –Giela, Małgorzata Szewczyk, Bożena Owarzana, Katarzyna Kwapisz, Anna Mały, Marta Słocińska, Marta Potocka, Urszula Orłowska, Monika Szczukocka, Elżbieta Matyjewicz, Jolanta Poznar.

Nagrodę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 otrzymali: Mirosław Adamarczuk, Irena Bartosz, Marta Bednarz, Adrian Bernacki, Magdalena Czyżewska, Monika Fabin, Małgorzata Giedrojć-Sypień, Jerzy Góźdź, Dorota Jandulska, Joanna Kawka, Katarzyna Kazanowska, Agnieszka Kaźmierczak, Beata Kłodnicka, Renata Kruszelnicka, Magdalena Kujawiakowska, Izabela Kulpa,- Małgorzata Lisiecka, Iwona Majewska, Anna Małolepsza, Monika Parczewska, Ryszard Posacki, Wojciech Potoczniak, Dorota Stecko, Mirosław Stuczyński, Ewa Troszczyńska, Iwona Wilk, Grażyna Witczak, Anna Wodas, Barbara Zawadzka, Agata Zientala-Zawadzka.

Nagrodę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Bolesławcu otrzymali: Anna Rosłanowska- Choryłek, Ewa Łasocha, Ewa Ołenicz- Bernacka, Beata Pełka, Jolanta Smolińska-Yacoubi, Olimpia Salwerowicz, Joanna Kupisz, Maria Subik, Teresa Góra, Mariola Kozioł, Katarzyna Wierzejska, Agnieszka Gerwatowska, Małgorzata Janowska, Justyna Rapa, Aleksandra Sozańska-Kut, Justyna Paszek, Karolina Dzierwa, Piotr Korczowski, Adrian Graczyk, Zdzisław Zarzycki, Roman Gorski, Agnieszka Szulc-Jednoróg, Marzanna Janczak, Piotr Bajer, Joanna Sołkiewicz, Katarzyna Szymczykowska, Anna Kozłowska, Monika Kalinowska, Grzegorz Jankowski, Piotr Chmielik, Ewa Szajwaj, Katarzyna Zięba, Sylwia Łukasiewicz-Nawieśniak, Elżbieta Sobczyk, Elżbieta Czarniecka, Anna Zawadzka, Krystyna Korczyńska, Lidia Ferlewicz, Nina Kot, Agnieszka Borysewicz, Jan Jaskot, Monika Baran, Genowefa Górecka, Urszula Sałata.

Nagrodę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymali: Melania Balińska, Adrian Banyś, Sylwia Herbut, Patrycja Kasperek, Anetta Kramarska, Agnieszka Markowicz, Hanna Paliga, Urszula Szaja, Wanda Wysocka, Elżbieta Zielonka.

Nagrodę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 otrzymali: Barbara Blicharska, Lucyna Cichewicz, Renata Górecka, Marta Górska, Monika Grygorcewicz, Agnieszka Grzęda, Edyta Kowalska, Barbara Lendzian, Monika Łuksza, Teresa Pawlik, Jolanta Rzeźwicka, Barbara Tarnowska, Alicja Wiaderna, Jerzy Zarzycki, Daniel Zięba.

Nagrodę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 otrzymały: Agnieszka Bednarska, Marzena Bronowicka, Beata Burdzy, Danuta Dereszyńska, Dorota Dobies, Katarzyna Dorosz, Monika Erens, Elżbieta Furman, Anna Izba, Sylwia Kawałko, Katarzyna Kulczycka, Agnieszka Mikiciuk, Aneta Ostrycharz, Marta Pabisz, Anna Skrabucha, Anna Stachów, Dorota Stanałowska, Jolanta Wierzbicka, Irena Sondaj, Jolanta Matyjewicz, Sonia Moskaluk.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


um



Dzisiaj
Środa 21 listopada 2018
Imieniny
Janusza, Marii, Reginy
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2018 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl